Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Što se.m, kad su ti puna usta Amerike i Amerikanaca onda bi verovatno voleo da budeš deo njih
Nisi vredan diskusije jer skaces sa drva na drvo! Odnosno mesas babe i zabe!
Ako zelis normalnu komunikaciju vtati se na onaj post odnosno na slici o stavu naseg naroda ka pomoci nasoj drzavi gde je i pocela debata.
Tako da zato ti i kazem da se. es. Amerika kao sto i svi znamo da je zlo koja bode nos svuda i sa te strane svako normalan ih mrzi a ako pricamo o tome gde se bolje zivi i gde je veci standard onda dolazimo opet do toga da ruski alkosi su dno dna!
Nadam se da ti je sad jasnije!
 
Peet druže mišljenja sam da ako ovaj lopov postane novi presednik SAD njega će brzo kongres smeniti iz zdravstvenih razloga jer čovek stvarno nije sav svoj i neko drugi uskočiti u sedlo pa se plašim da će mo se ti i ja ponovo družiti po nekim poljanama eto to je moje mišljenje a ovaj sadašnji predsednik ima malo drugačije planove. Možda grešim i ne bih želeo da me shvatiš pogrešno ja ti se ne suprotstavljam nego jednostavno mislim drugačije. ;)
 
Znaš da bi me začudilo da si bar u nečemu na mojoj strani.
Smatram da je pokraden.Događaji su najavljeni odavno ali niko nije verovao u to.
Mozda ipak i zbog godina koje imamo ponekad ipak dolazimo do toga da su nam u necemu slicna razmisljanja.
I ja smatram da je Tramp pokraden.
Demokrate u Americi kad god su imali po dva mandata sjeb.. li su ekonomiju da bi potom kad su republikanci dosli namucili se da je dovedu u red.
 
Peet druže mišljenja sam da ako ovaj lopov postane novi presednik SAD njega će brzo kongres smeniti iz zdravstvenih razloga jer čovek stvarno nije sav svoj i neko drugi uskočiti u sedlo pa se plašim da će mo se ti i ja ponovo družiti po nekim poljanama eto to je moje mišljenje a ovaj sadašnji predsednik ima malo drugačije planove. Možda grešim i ne bih želeo da me shvatiš pogrešno ja ti se ne suprotstavljam nego jednostavno mislim drugačije. ;)
Ti druze moj nisi ni '99 mrzeo toliko Amere koliko sad obozavas alkose! 😋
 
Ja mislim da im ovo smešta Lukašenko i Putin 100% ko zna koliko Belorusa i Rusa ima tamo na tim protestima.
 
Znam druze moj ja te u potpunosti razumem ali ne mozes da osporis da ne obozavas tovarisa Putka!
Slusaj samo Bidena kako lepo i dostojanstveno prica o Americkoj demokraciji😂
Pazi, ne moze cak da razume zasto im se desava tako nesto😂
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh