Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da volim Putina i niti krijem niti se toga stidim on me oduševljava kao ličnost kada ga uporedim sa ostalim predsednicma oni su svi smešni. Čovek je bio špijun, zna mnogo toga a zanimljivo je nit veće zemlje niti manjeg predsednika. Ali svi imaju respekta prema njemu jer nije Rusija ona stara koju je vodio onaj pijani ili onaj sa flekom.
 
Trump je izgubio , a napravio je haos u svoj stranci , 10 do20 posto republikanaca mu je okrenulo ledja jer je ne taktican i ponekad se ponasa kao budala , radi protiv americkih intetesa zbog nekih svojih licnih trenutnih eksperimenata , ne slusa savjetnike i lomi preko koljena . Sad je unio haos u svoju stranku pa je demokratska isplivala kao jaca stbilnija opcija i pobijedila cak i juznjackim nekim bastionima kao dzordzia , i slicno . Nisu oni za demokrate , nego im nije jasno kako je Tramp isplivao kao predstavnik republikanaca . Da je na ovim izborima neko drugi bio umjesto trampa za republikance npr Ted Kruz , razbio bi demokrate , al otkud ova budala . Sad huligani , navijaci rade posao , kao i svagdje . U BG npr , ako treba nesto javise delijama ili grobarima.
 
Da volim Putina i niti krijem niti se toga stidim on me oduševljava kao ličnost kada ga uporedim sa ostalim predsednicma oni su svi smešni. Čovek je bio špijun, zna mnogo toga a zanimljivo je nit veće zemlje niti manjeg predsednika. Ali svi imaju respekta prema njemu jer nije Rusija ona stara koju je vodio onaj pijani ili onaj sa flekom.
Stani malo na lopti druze moj, sad sto vise napises vise se zabrinjavam😵
Pre svega smesno je reci voleti ga, ja znam da si ti veran covek i da volis Boga, voli decu, zenu, porodicu i prijatelje bliznje, mani se njegovih dela i diktature koje sprovodi u rusiji. Pa ja obozavam i Zetu Jones i Sarliz Teron a da ti ne kazem koji sam fan bio Seron Stouna, ali daleko su od mene da ih volim, ipak nije bas tako lako i mala rec, voleti nekoga! A gde bre voleti ili biti odusevljen tamo u nekog lopova ruskog milijardera koji je stvorio "legalan" kapital u roku od par godina nakon pada SSSR-a.
Mani me Srdjane toga. Ja tebe znam za odlicnog druga i zrelog coveka! :ppozdrav: ::spreman na sve::
 
Znam druze moj ja te u potpunosti razumem ali ne mozes da osporis da ne obozavas tovarisa Putka!
Slusaj samo Bidena kako lepo i dostojanstveno prica o Americkoj demokraciji😂
Pazi, ne moze cak da razume zasto im se desava tako nesto😂
Dok se on osvesti biće gotovo.Na ovoliku masu ne znam da li če policija ili bilo ko smeti da udari.Tu je velika kritična masa.
 
Ovi su bre golubari neki. Kod nas je bilo mnogo zanimljivije i bager je bio u funkciji pa zapalili skupstinu pa policija je znala i koste da lome.
Ranijih '90 i tenovi na ulicama! Ovi nista nemaju od toga, iskljucujem se od gledanja, totalno nezanimljivo, mora da nemaju tenkove i bagere.
Ako se slucajno avijacija aktivira javite mi mozda ce biti zanimljivije!
 
Ovde će mnogo sporije i pametnije ići-pričaju da ima dosta ratnih veterana i da je dosta naoružanih.
 
Stani malo na lopti druze moj, sad sto vise napises vise se zabrinjavam😵
Pre svega smesno je reci voleti ga, ja znam da si ti veran covek i da volis Boga, voli decu, zenu, porodicu i prijatelje bliznje, mani se njegovih dela i diktature koje sprovodi u rusiji. Pa ja obozavam i Zetu Jones i Sarliz Teron a da ti ne kazem koji sam fan bio Seron Stouna, ali daleko su od mene da ih volim, ipak nije bas tako lako i mala rec, voleti nekoga! A gde bre voleti ili biti odusevljen tamo u nekog lopova ruskog milijardera koji je stvorio "legalan" kapital u roku od par godina nakon pada SSSR-a.
Mani me Srdjane toga. Ja tebe znam za odlicnog druga i zrelog coveka! :ppozdrav: ::spreman na sve::
Nisi me razumeo, možda nisam bio baš naj jasniji obzirom da postoi više vrsta ljubavi njega ne volim kao decu ili nedaj Bože ženu ali nije ljigav, ne plune pa posle da liže, ima stav sredio je rusiju obzirom kakva je bila, finansijski je stabilna, vojno jaka, vratio je teritoriju, što zacrta ispunjava. A dali je pokrao pa možda i jeste ali i tito je krao i svinaši posle tita, pa i Sanader, Berluskoni, Čaušesku. Putin je naredio da sve što mogu da prave sami da ne zavise ni od koga i da nemoraju uvoziti. I mora mu se priznati da uspeva i odoleva pritiscima. Pa pogledaj koliko napora i ucena da se severni tok 2 ne realizuje zašto? Zašto tolika mržnja? Spomenuo si diktaturu mene više brine diktatura kod nas a isto tako i u americi pogledaj kolko su crnaca u zadnje vreme potamanili pa ni tamo ne teče med i mleko tamo izgubiš posao nema socijalnog nema kuće auta e onda samo konopac oko vrata. Ok svako ima svoje mišljenje i o tome je suvišno diskutovati kao i o lepoti jer je lepota relativna stvar što je nekome lepo drugom nije
 
I mora mu se priznati da uspeva i odoleva pritiscima.
Имаш и онај познати цитат о везиру Јусуфу из Андрићевог "Моста на Жепи" који, барем по мени, опасно добро пасује Русији под Путином: "...изађе Јусуф из заточења као победник… победио је све противнике и био моћнији него икад пре; дубином скорашњег пада могао је да мери висину своје моћи.".

За себе верујем да познајем руско друштво мало више од просека и оно што им се дешавало од распада СССР-а, тако да немам сумње да је баш тај Путин са екипом око њега успео да спасе Русију од буквално распада и из оног понора '90-их, подигне на ноге, да могу сами да решавају како ће да живе.

Је л' има неко ко не види разлику између Русије '90-их и ове садашње?

А да л' се Путин накрао? Кој' ће му - иза себе има и овакву и онакву, добру и лошу, али читаву Русију.
 
Po nekim pričama je sklopio sporazum sa mafijom ( ne pitajuči ih za poreklo novca) i tako zajedno su podigli Rusiju.Ima logike.Vidite kako funkcioniše država u kojoj mafija vodi glavnu reč-neću spomenuti o kojoj se državi radi.
 
Jednom rečju Rusija je sila, bila je ona velika i imala je iste prirodne resurse i za vreme Gorbačova i za vreme Jeljcina ali bila je potrebna čvrsta ruka koja če udariti šakom o sto i reći dosta je bilo okrećemo novi list e tu ja čestitam Putinu koi je dal sa mafijom ili ne nema veze on je vaskrsao rusiju. Sigurno da ima siromašnih krajeva i ljudi ali toga ima i u Americi i Australijii Kini. Ali svi imaju respekt prema Baćuški jete mali sitan ali i dinamitan.
 
Мене подсећа на броја 1 из стрипа. Био свугде, видео свашта и ако неко прави проблем вади се мала црна свеска и креће: те и те године становити тај и тај је урадио...
И проблема нема.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Putin uopste ne vlada sam . To je jedna cijela grupa a na pojedince imaju uticaj Ruski oligarsi . Tako da mislim da oni vise vladaju Putinom nego on njima .
 
Знам једног што не влада баш потпуно сам али стиже свугде да буде присутан...


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh