Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nova iskustva u vezi korone. U utorak mi je radjen PCR test. Na rezultate sam cekao do danas da bi mi malopre javili da bris verovatno nije pravilno uzet ili tako nesto i da sutra moram da idem ponovo. :haha:
 
Ma neka se teraju u p***ku materinu. Cekao sam sam 4 dana da stignem na testiranje i posle toga jos 5 dana na rezultate. Ne mogu vise da sedim zatvoren.
 
Sto se mene tice:
fe405ba0bf0447a59fdb2ed06b9e7000.jpg


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Nova iskustva u vezi korone. U utorak mi je radjen PCR test. Na rezultate sam cekao do danas da bi mi malopre javili da bris verovatno nije pravilno uzet ili tako nesto i da sutra moram da idem ponovo. :haha:
Meni je uzimao uzorak specijalista pulmolog sa malo duzim radnim stazom , bilo je vrlo neugodno , zabio mi je onaj stapic kroz nos skoro do kraja i dobro protrljao , kad je izvukao provjerio je da li ima sluzi na njemu. Tako da sam se iscudjavao ovome sto na tv-u uzimaju gospodski te uzorke , malo ih protrljaju po jeziku , nista neugodno.
 
Petre
Kako ti funkcionises s obzirom da imas stoku i da trebas svakodnevno raditi oko toga, da li sam radis ili si se povukao iz svega da neko drugi radi
Zanima me iz razloga jer je stocarstvo specifican posao i ne moze se tek tako dignuti ruke od svega?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
I meni je zagurala stapic u nos skoro do mozga,a u ustima je protrljala nepce.
Uopste mi nisu radili tako. Bukvalno par sekundi pipkanja stapicem po korenu jezika, i to je to.

Stoku namirujem sam, odmenile me majka i zena dva dana na pocetku, sve obavljam normalno, malo sam samo zapustio sporedne neke stvari, recimo sisanje pored puta itd. Po njivama ne idem, naravno, ali sad i nema posla, kosenje stize za nedelju dana i slama mi stoji po njivama ali je u rolobalama.


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Синоћ је небо било ишарано. Необично пуно трагова. И још ведра ноћ.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Vidim da je jos jedan clan nazovi ‚‚opozicije‚‚‚prodao svoju kozu dali skupo ili jeftino to se ne zna a nije ni kostao nista Sergej je pripitomljen a citam da je i Ceda zvao gazdu pre neki dan pa nesto gledam Aca sve moze da bude samo ne diktator iako cesto cujem tu rec ali ne diktator nikako .On je covek SVE LEPO PLATIO tj KUPIO i ozbiljne konkurente i neozbiljne i one sa poternice JE POMILOVAO i kriminalce I bivse propale politicare ,radnike koji su stranacki pristupili i to tako covek vesto radi to bi neko nazvao UCENA a neko KORUPCIJA ili MITO a on bi na sve to rekao skromno ma MALA PAZNJA TEBI OD MENE ILI MENI OD TEBE a upotrebio bi PSIHO REC I LOJALAN ILI LOJALNOST.Znaci Vucic ni po jednom arsinu nemoze biti DIKTATOR a nemoze ni TITO jer Tito je za razliku od Vucica imao stil ne pali mi logorsku vatru u kuci ako ti se ne svidja evo ti pasos i idi gde hoces deces vece demokratije a nije ni Sloba jer kod Slobe su se non stop menjali ljudi na kljucnim funkcijama nije mogao niko da jase dugo a ovde je sada prvi put u istoriji udruzena i pozicija i opozicija svi ko jedan a DRZAVA JE PRVI PUT U ISTORIJI PRIVATNA tako je privatizovana je drzava sto u nasoj dugoj istoriji nikada nije bio slucaj ali na finjaka bez diktature,agresije sve lepim dogovorima usaglasavanje stavova odradjeno do perfekcije. I ono sto je veoma plemenito ON OVE RASPALE I ISKOMPROMITOVANE NE PUSTA NIZ NABUJALU REKU VEC IM DOZVOLJAVA DA MU UMILJATO LIZU IZ RUKE. Veoma vesto i velika moc manipulisanja dovedena do savrsenstva. Sve govori da ce psiho biti dozivotni predsednik i da nista nemoze da ga zaustavi na tom putu .Sve je odradio bez greske i samo dve stvari mogu da ga sprece u tome a to je ili zapad ili da neko od njegovih bliskih ne dobije deo kolaca od nekog veceg dila .Uvek iznad nekoga ima jos neko a mnogi su pomislili u istoriji da su dodirnuli nebeske visine i da iznad njih nema nikoga.Ovaj nas ce sigurno PROBATI JEDNOG MOMENTA DA SE UPISE KAO SVETAC U CRKVENI KALENDAR DA BUDE CRVENO SLOVO i ne bi me zacudilo da mu i to omoguce .Bila je dugo izreka DRZAVNO NIJE NICIJE I SVACIJE a sada nema izreke jer nas narod jos nema predstavu ni informaciju DA JE DRZAVA ZA KOJU SU SE VEKOVIMA BORILI NASI PRECI PRIVATNA
 
Po meni država je uvek privatna, tj ona je vlasništvo ekipe na vlasti, oni njom upravljaju i sa resursima raspolazu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh