Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Сад гледам снимке експлозије у Бејруту. На једном изгледа као нуклеарна бомба.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Džak KAN-a i kanta nafte i dobar upaljač
Još kad dodač pšenično brašno i Taš za sudove bude BABUM
Komšija je nekad minirao kuće po BRDOVITOM BALKANU, pa mi je odao tajne zanata


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Luka malo tu još samo da poradiš na odnosima i kritičnim količinama i skoro da možeš bezbedno koristiti taj 'bezopasni' proizvod.:ROFLMAO:
Posle toga ako budeš raspoložen za napredovanje u hemijskoj nauci možeš preći i na poželjnije proizvode od priručnog materijala, a to su ove tzv psihoaktivne supstance..:D Isto se navodno sve može kupiti okolo po radnjama..
 
неможе бити амонијак пошто је он или гас или у течном стању то је ан који је експлозив користе га рудари за бушење рупа
 
неможе бити амонијак пошто је он или гас или у течном стању то је ан који је експлозив користе га рудари за бушење рупа
Amonijak ti je u tecnom stanju koliko ja znam

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da je bio amonijak ljudi blize bi padali ko muve,nebi mogli disati

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ljudi, sta je sa cika Acom Raicem? Nema ga vec neko vreme na forumu. Da se nije sa studentima izgubio u soji? Ili ga je komsinica kindapovala?
 
Ma dal je moguce to u Bejrutu da mimoišlo MOSAD.
Jeste , ali nije mimoisla ljudska glupost koja je univerzaln, 6 godina drze zaplijenjenu robu u skladistu, koja je usput u dambo vrecama, koje su se pretpostavljam pocele i raspadati. Umesto da su to prodali i naplatili dug.

Pojavile su se i slike gdje popravljaju kapiju na tom skladistu, pa poslije slike pozara , pa tek onda detonaciju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh