Chat 17

Inače mislim sa su u pravu što potražuju svoje !
ko? kinezi?
ajmo opet jovo nanovo!
znas li ti uopste sta je tajvan?


to ti je kao kad bi drazini cetnici pobegli na ostrvo i tamo samo nastavili kraljevinu srbiju, a komunjare osvojile ostatak srbije i sada silje qrac na jadne cetnike
i ameri podrzavaju te kineske cetnike, na kraju krajeva podrzavali su i drazu dok nije poceo surovati sa nacistima

https://sh.wikipedia.org/wiki/Tajvan
Tajvan, službeno Republika Kina je država koja trenutno upravlja skupinom otoka koji uključuju Tajvan, Pescadori, Kinmen, i Matsu. Od 1912. do 1945., Republika Kina (Tajvan) je kontrolirala samo Kinesko kopno, dok je Tajvan bio okupiran od Japana od 1895. do 1949. uz česte pobunne Tajvanskog stanovništva. Od 1945. do 1949., Republika Kina (Tajvan) je držala i Kinesko kopno i Tajvan. Izraz "Tajvan" se često koristi kao sinonim s postojećom Republikom Kinom, dok se izraz Kina koristi za NR Kinu ili Kinesko kopno.

dakle podrzavas komunjare da dokrajce ostatke normalnih kineza, samo zato sto.....
let me guess.... tajvan podrzavaju ameri?!?
jel sam u pravu?
 
Poslednja izmena:
Pa i ameri su podržavali naciste. Pa i staljin. Pa čak i englezi..
Uvek se šurovalo svi sa svima..
I uvek će i biti tako..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Британци су запечатили сву могућу документацију која би их компромитовала и ставила мораторијум 100+ година. Није без везе то урађено.
 
Pa i ameri su podržavali naciste.
tako sto su poslali 17. 000. 000 TONA (slovima: sedamnaest miliona tona i kusur) plus nesto sitno, vojne pomoci rusima, spalili Drezden i vecinu nemackih gradova sravnili sa zemljom, okupirali nemacku....

ljudi, da li smo mi iz istog univerzuma? (i kako da se vratim u moj?) ili ste vi upali sa nekog paralelnog univerzuma, koji se mnogo razlikuje od oficijalne verzije istorije (u kojoj je nemacka pobedila ww2 a srbija je bila na gubitnickoj strani umesto na pobednickoj, kao u normalnom univerzumu), ili ste (ne daj boze) toliko neobrazovani i nemate pojma? ili ste jednostavno zlonamerni lazovi?

cosic-dobrica.jpg
 
Poslednja izmena:
Тртмрт, ко је споменуо хонг конг? Ја не. А чињеница је да је краљевска породица имала контакте са немачком.
Форд, џенерал моторс... Па фолксваген и производња бубе после 1945 искључиво заслужни британци, тај део немачке био под њиховим протекторатом и надгледали су почетак производње.
 
Da mislim da je pokrajina,a konkurisao je za sejalicu sirokorednu,e sad to jeste sejalica za ratarske kulture ali sa njom se seju i povrtarske jel
 
Pročitao sam idluku takav razlog odvijanja nije naveden nigde,bar ga ja nisam video.
Pasulj je prolazio ranijih godina kao povrće.Provevereno.
 
Hvala ,meni rece covek da je odbijen na taj način ako laze on ,lažem i ja vas,znam za slučajeve da su ljudi prolazili na taj način al reko mozda nova garnitura pa nova pravila
 
Nazad
Vrh