Chat 17

Kao kad bi konkuriso da kupi mig 29 da prska usjeve . Zna se sta je posebni povrtarski alat,sta ratarski. Mogao je i kombajn da pise , moze raditi pasulj
 
Kao kad bi konkuriso da kupi mig 29 da prska usjeve . Zna se sta je posebni povrtarski alat,sta ratarski. Mogao je i kombajn da pise , moze raditi pasulj
Očigledno se nezna nego de pravi pametan,sirokoredne univerzalne sejalice je pravilnije reči ali je opšte prihvaćen naziv ratarske što neznaci da je i tacan,dakle nisi u pravu druze!
 

CI3k9kpTURBXy9iNmE0ZTc5ZmY1ZmRlMjZjMmU2ODg1Y2E5NmZjM2FjMS5qcGeRkwLNAxYA3gABoTAF

8. juna je na teritoriji aerodroma Ahtubinsk u Astrahanskoj oblasti Rusije, koja se nalazi 589 kilometara od linije fronta, pogođen višenamenski lovac Su-57, prenosi Interfaks
 
A koja sejacica je za pasulj ako nije ta

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nije odbijen zbog sejalice nego zbog klasifikacije da li je pasulj povrće iili ne.
Ne razumem potrebu zašto sve gledaš iz drugo ugla.
Nikakve prevare i tvoje iluzije,ne vidim uopšte svrhu ubacivanja prevare u celu priču.
Pravilnik je jasan.
 
Pa poenta je što su ga odbili jel smatraju da je oasulj sad ratarski a ne povrtarski usev a ne što je on pokušao da ga ih prevari ili neke gluposti.tj Ti su ti video kao neju pravaru.
Aj baš me zanima kako bi Ti to odlučio?
 
Pa napisao bi u pravilniku konkurs za mehanizaciju koja se koristi samo u povrtarstvu ako je cilj da se pomaze samo povrtarstvo . Ako je odbijen iz drugih razloga to je drugo, mislio sam zbog tipa prikljucka.
Kako bi ti rijesio da se uzimaju stvari samo za povrce?
 
A koja sejacica je za pasulj ako nije ta

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Ja sejao secerkom za kukuruz,ranijih godina.
Po meni je to samo način da čoveka odbiju.Trebali su ga nazvati da ispravi i kraj priče.Oni se hvataju za zarez da nekome ne bi dali pare ali nakon podnošenja si njihov i ako nešto nisi dobro napisao-više sreće drugi put.
Tako ti je i u govedarstvu-krava nije krava.
Provereno-70% simentalki i meleza (liče) se vodi kao HF.Čemu onda matična služba.
 
Da sam ja komisija hm.
Totalno drugačiji sistem bodovanja.
Ništao ono ,žensko,mlado....
Isključivo registar,račun,faktura izvod iz banke d ase vidi da li si ti zaista proizveo pasulj ili nisi.
Tako sam i ovima iz SCAP-a
Rekao da je glupost dati traktor nekom za pola ha voćnjaka iskreno ja sam dobio 2 kom za to ali bi bilo ispravno da su gledali da imam još 100+ Ha ratarstva i da mo ti zraktori odrađuju gri posla u domaćinstvu a ne samo na 1 ha voćnjaka.
Imam ideja koliko hoćeš a cilj je samo jedan da ode tamo gde je baš potreban na kompletnom domaćinstvu a ne za ciljano recimo pola ha voćnjaka ili 3 bika.
Nesimiviću sam lično rekao da je onaj limit 40 g najgora vrsta diskriminacije da to moraju da izmene,samo je slegao ramenima i rekao instrukcije iz EU.
 
Pa eto. I taj komsija ,smijem da se kladim ,treba mu sijacica za kukuruz , pa da provuce za pasulj. Samo za pasulj sumnjam da je kupuje . Budimo realni . Svi mi pokusamo iskoristiti sta moze , a njihovo je da odbijaju
 
Nazad
Vrh