Chat 17

Pazi, bilo koji grad da rusi spice u evropi, amerika nece uraditi nista, nikakav kontranapad ili ti nato odredbe nece biti postovane... niti bi evropa bilo sta uradila u kontra slucaju... bila ja tema u nekoj emisiji kod lazanjskog, prica da kazem o geo analizi sta bi bilo kada bi rusi zveknuli london , da li bi to izazvalo 3. svetski... rezultat je ne, ne bi eskaliralo u globalno unistenje.. to sa nuklearkama je vise svako za sebe odgovara, pa kako se ko snadje i da li ih ima...
E ako je Lazanski reko , onda ce tako biti. Sve sto je kao strucnjak predvidjao bilo je kontra
 
postojala je jedna vrsta Canabis sativa. I ta se gajila ovde . Podvrste su kasnije uvedene da se razgranice po kolicini thc kad je uvidjen problem . Sad postoje podvrste
QQ lele
nikad necu nauciti
5264741674_1788b45b82.jpg
 
Биће опет нека кубанска криза али како ствари стоје руси се неће повући (немају где). Са друге пребацују технику у европу чисто да им се нађе. Е сад замисли ако буде тако као што пишете и почну да лове преосатале русе шта мислите какве су нама овде шансе?
Не могу да верујем да појединци мисле све ће бити решено. Хоће, као коначно решење, нешто слично што су нацисти имали у плану.
Moje mišljenje je da je NATO kao bezo razni huligani, sve u kraju maltretiraju i zlostavljaju ali kada im neki frajer kleti šamarčinu oni pobegnu i kuju plan osvete.
Tako da smatram ako bi RF klepila neku Rumuniju ili Poljsku sa nuklearkom NATO bi frkisao preko medija i kovao plan osvete ali ne bi uzvratio.
Mislim da RF neće udariti konkretno na London ili Vašinton ali mislim da bi bilo mnogo delotvornije da klepe direktno njih i isto mislim da ne bi direktno u,vratili nego bi potopili neku podmornicu ili slični.
 
Moje neko misljenje , cisto da ostane zabiljezeno. Nece to toliko eskalirati od strane Putina . Mislim da ce on krenuti lagano sa popustanjem , i spustanjem uslova za pregovore. Sve zavisi sa koje tacke se gleda na to sada. Ako se gleda sa tacke vecine ovde ,dezinformacije medija plus pristranost i predrasude , moze svasta biti. Ja npr gledam da je trenutno Putin doveo Rusiju na koljena, uvidio da je vojno mnogo slabiji neg sto je mogao pomisliti , plus sto je jos gore , ogromni ljudski gubici vojske , pa zato tako predvidjam. Najvaznije je da se sto prije dogovore o prekidu rata.
 
Taj frajer koji će lupiti šamar Americi se još nije rodio. Neki su probali pa su se proveli ko bos po trnju. Japan je dobio dve atomske, Sadama su obesili ko kera, Bin Ladena ubili, talibane razjurili ko mačke sa je...a i da se nisu povukli iz Avganistana još bi talibani bili po pećinama.
 
Amerika je od nastanka sprovela 469 vojnih intervencija kaže Malagurski, a od 1.991-ve 251-nu vojnu intervenciju. Donald Tramp je jedini pretsednik koji za 4 godine nije pokrenuo ni jednu jedinu vojnu intervenciju, kaže Malagurski.
 
Poslednja izmena:
Moje mišljenje je da je NATO kao bezo razni huligani, sve u kraju maltretiraju i zlostavljaju ali kada im neki frajer kleti šamarčinu oni pobegnu i kuju plan osvete.
Tako da smatram ako bi RF klepila neku Rumuniju ili Poljsku sa nuklearkom NATO bi frkisao preko medija i kovao plan osvete ali ne bi uzvratio.
Mislim da RF neće udariti konkretno na London ili Vašinton ali mislim da bi bilo mnogo delotvornije da klepe direktno njih i isto mislim da ne bi direktno u,vratili nego bi potopili neku podmornicu ili slični.
Citam danas , nece prvo udariti na zapadnu europu nuklearke vec konvencionalnim raketama , ili citaj nista ni od atomskih a nista ni od obicnih raketa, predjena jos jedna crvena linija.
 
Погледајте колико има напада у западној европи на јавне личности и обичне грађане. А нису скоро имали рат па да се ваде на то. Сад је и премијерка данске налетела на неког да ли левичара или десничара.
Америка је за време бајдена дозволила свашта нешто, чак и прешла либералне европске земље. То конзервативном и мање либерално опредељеном народу смета. Што би се рекло може све и не мора ништа. А неко мора.
Исто имају навалу миграната као европа и пусте све редом. Како се мења друштвена структура у неколико година.
Нато касни један корак тренутно у могућем сукобу и то је решио да надокнади тако што уводи војне вежбе и премештање (нагомилавање) војске и технике. Нешто што је русија 10-так година радила. Не иде ово на смиривање већ на повећање сукоба.
 
nece prvo udariti na zapadnu europu nuklearke vec konvencionalnim raketama
RIP Belgorod
(ne podrzavam strelkova/girkina ali je povodom bombardovanja rusije od strane rusije bio totalno u pravu)


I jos samo nesto, ovaj sukob moze da stane za dva minuta!
Lepo ruska baćuska ode kuci i KRAJ RATA! ENDE!
Ali to naravno ludom putinu ne pada na pamet.


a ovo navijanje za talibane, mudzahedine, al kaidu i ostale zverove koji bi nas sve pobili a da ne trepnu, mi nikad nece biti jasno!
valjda je onim koji to rade poznato sta rade i sta to znaci, meni nije!
 
Poslednja izmena:
Mogao je i NATO da potpiše da neće ići prema ruskim granicama i ne bi ni bilo rata.Ukrajina da bude neutralna i da ne može u NATO ...

Znaci zemlje na koje se rusima digne qrac nemaju svoju politiku, vec treba da budu ruski vazali i usklade svoje interese sa ruskim?
pa tom logigom posto smo okruzeni NATO i mi treba da slusamo NATO!
a to da je ruska agresivnost i pritisci oteralo i neutralne zemlje u NATO nikom nista.

Nas i talibana 200 miliona!

 
Taj frajer koji će lupiti šamar Americi se još nije rodio. Neki su probali pa su se proveli ko bos po trnju. Japan je dobio dve atomske, Sadama su obesili ko kera, Bin Ladena ubili, talibane razjurili ko mačke sa je...a i da se nisu povukli iz Avganistana još bi talibani bili po pećinama.
Америма су проблем Мексиканци и црнци...Није проблем ратовати на другим континенту али на свом прагу је друга прича.
 
Znaci zemlje na koje se rusima digne qrac nemaju svoju politiku, vec treba da budu ruski vazali i usklade svoje interese sa ruskim?
pa tom logigom posto smo okruzeni NATO i mi treba da slusamo NATO!
a to da je ruska agresivnost i pritisci oteralo i neutralne zemlje u NATO nikom nista.

Nas i talibana 200 miliona!


Kao sto niger treba da uskladi sa francuskom itd... sve te velike sile su ista go..a ...
 
Америма су проблем Мексиканци и црнци...Није проблем ратовати на другим континенту али на свом прагу је друга прича.
Zamisli sitaciju da Amerika napadne Meksiko i da ne može tri godine da ništa uradi. Mislim da bi se Meksiko predao prvog sata rata i tražio da postane Američka savezna država.
 
Погледајте колико има напада у западној европи на јавне личности и обичне грађане. А нису скоро имали рат па да се ваде на то. Сад је и премијерка данске налетела на неког да ли левичара или десничара.
Америка је за време бајдена дозволила свашта нешто, чак и прешла либералне европске земље. То конзервативном и мање либерално опредељеном народу смета. Што би се рекло може све и не мора ништа. А неко мора.
Исто имају навалу миграната као европа и пусте све редом. Како се мења друштвена структура у неколико година.
Нато касни један корак тренутно у могућем сукобу и то је решио да надокнади тако што уводи војне вежбе и премештање (нагомилавање) војске и технике. Нешто што је русија 10-так година радила. Не иде ово на смиривање већ на повећање сукоба.
Eto ja jadino sto sam zakljucio iz tog napada na Dansku premijerku ,koja je razlika izmedju te i nasih drzava. Premijerka radi bastu privatno , a ovde kod nas i ministri imaju pratnje i obezbjedjenje
 
Па јесте момо, али шта је труло у држави данској и генерално европи када тако нападају. Са и без обезбеђења.
 
Nazad
Vrh