Chat 17

Неко заради а неко ће на робију да ли власник њиве или закупац...
Како то не виде силни пољски чувари.
 
Ma okači javno , pa ko bude brži njemu maša . . .
Nego , jel čuste kako Bajden opravdava sebe , eto kao dozvolili smo upotrebu našeg oružja na teritoriju Rusije ali da to ne budu Moskva !
Pa dokle to ide , do sada sam se nadao nekom prihvatljivom sporazumu ali sada vidim da će se ovaj sukob završiti epskom kataklizmom , bar po Evropu .
Jbte čitav svet je produvao pa zato i onaj mučenik gore hoće na vreme da napravi zalihe xi xi xi
 
Ima je kod nas pored letnjeg puta već godinama,niko je ne koristi,ustvari nisam video da je neko seče.
 
Ajde po cenu da ispadnem glup , da vas priupitam , jel to stvarno toliko dobro da vredi rizika ? ( za ove što seju , trguju i konzumiraju )
Stvarno , ja se i običnih cigara grozim pa se čudim kakvo je uživanje u ovom dimu ?
 
Odmah svašta pomišljate.
Дође једаред другар који читав живот живи по градовима, па одосмо до баште, а тамо неколико редова мака. Он разрогачио очи, па гледа у мене, па у мак, па у мене и пита ме:
"Је л' ово стварно мак!?"
"Да, ал' не за то што ти мислиш." :ROFLMAO:
 
Hemp-vs-Marijuana-768x899-1.jpg


Hemp-vs-Marijuana-1024x1021.jpg


 
Poslednja izmena:
Otkud znate da to nije ona starinska konoplja od koje su se tkali odevni predmeti.
Odmah svašta pomišljate.
E ima tu zamka , u vezi ovih razlika sto je trtmrt stavio i ti sto pitas. Mislim da je ovo sto je grunt slikao klasicna "trava" , nelegalna , i popularna.
Ove razlike sto je stavio trtmrt se odnose na industrijsku konoplju i obicnu. Industrijska nema thc i legalna je uz dozvole , ovo ne lici na industrijsku. Konoplja koje su uzgajala nase bake je indijska konoplja i to je "to" . Pricali su da im se zavrti u glavi kad beru. Nisu se mozda sjetili da puse, a i nije im bilo do toga , to dolazi od viska vremena i dosade a oni to nisu imali. I ta sto su bake sadile ,sad je zabranjena
 
Nazad
Vrh