Chat 17

Sa Djilasom opozicija 45 odbornika

bez njega 15 odbornika

pocetak i kraj price i ko je bio u pravu da li bojkotovati ovu farsu ili ne

pricam za BG


od 2018 godine vladajuca koalicija je imala preko 500k glasova u bg-u
juce je dobila nesto preko 350k----nestalo im 150k glasova

pogledas 5min pinka i vidis da ih bojkot djilasa ujebo samo tako



nis je pao zbog Parandilovica koji je izasao van opozicije samostalno i ostao ispod cenzusa

isti taj Parandilovic bez ikakve stranke je odlucio i bio glas preglasavanja za izlazak na izbore ovih budala dobrice,lazovica,cute itd
 
Jos da je Djilas podrzao Nis imali bi jos kojiprocenat.
Doktor Milic je novo lice pa je zato i dobio koliko je dobio, videcemo sta ce biti sa preletacima koji ce gde, verujem da ce se ponoviti izbori.
 
Srbija će u dogledno vreme biti predmet izučavanja stručnjaka iz više oblasti jer se trenutno stanje ne može objasniti nekom normalnom čoveku koji gleda sa strane. Imam utisak da je Srbija kao antilopa u Africi slomljenih udova koju živu kidaju divlji/ domaći psi.
Nad Srbima se radi eksperiment. Nije nam slučajno nametnut komunizam, da li neko zaista veruje da je Tito uzmislio samoupravljanje ?
Nismo jedini nad kim se vrše eksperimenti. Zamislite tek Kubu. Da li neko zaista veruje da Ameri ne mogu da osvoje kubu ?
 
ekipa biram borbu koja je samo inicijativno odlucila da ide iako se dve najace stranke iz koalicije SSP i DSS-Nada povukle su osvojile manje glasova nego ekipa save manojlovica koji se naprasno pojavio odjednom pozvan iz mordora


dakle bio je bitan samo bg,lokalno bez te iste centrale nije nista

ekipa je odradila svoj posao,dali su legitimitet zvalonji+postali su odbornici u bg-u

nestor kao sto je i ocekivano otiso u zaborav,odradio posao u decembru

videcemo ko ce na sledecim izborima biti kec u rukavu zvalonje,uvek nadje nekog koji se odjednom pojavi ni kriv ni duzan
 
Sa Djilasom opozicija 45 odbornika

bez njega 15 odbornika

pocetak i kraj price i ko je bio u pravu da li bojkotovati ovu farsu ili ne

pricam za BG


od 2018 godine vladajuca koalicija je imala preko 500k glasova u bg-u
juce je dobila nesto preko 350k----nestalo im 150k glasova

pogledas 5min pinka i vidis da ih bojkot djilasa ujebo samo tako



nis je pao zbog Parandilovica koji je izasao van opozicije samostalno i ostao ispod cenzusa

isti taj Parandilovic bez ikakve stranke je odlucio i bio glas preglasavanja za izlazak na izbore ovih budala dobrice,lazovica,cute itd
To su glasovi DSS . Manojlovic je uzeo Djilasove glasove u Bg. 😎
 
To su glasovi DSS . Manojlovic je uzeo Djilasove glasove u Bg. 😎
bez djilasa i nade
opozicija je osvojila oko 200k glasova manje nego u decembru

nada je imala oko 56k glasova
SPN sa Djilasom 235k glasova
jeremic(narodna) 20k glasova


sada
savo ima 114k glasova
okrljeni SPN 80k glasova
vinjak Gajic(narodna) uzeo 3900glasova
 
Posto stalno tupis o demokratiji i ljudskim pravima ajd pojasni kakve on veze ima sa lokalnim izborima u Srbiji

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Ima dvojno drzavljanstvo koje mu je neko omogucio , a slobodan je da to iskoristi i da ide na izbore ako hoce i glasa za koga hoce . Ako covjek ima zelju da npr glasa protiv Vucica , zasto mu zabraniti. Uostalom pitaj njega
 
Ima dvojno drzavljanstvo koje mu je neko omogucio , a slobodan je da to iskoristi i da ide na izbore ako hoce i glasa za koga hoce . Ako covjek ima zelju da npr glasa protiv Vucica , zasto mu zabraniti. Uostalom pitaj njega
Dali ima i dvojno prebivaliste, a u to da je glasao protiv Vucka ne sumnjam
 
Cisto onako, neki imaju dvojno prebivaliste ,neki ne. Kad se predavao zahtjev kome se zurilo da prije dobije pasos Srb ,morao je prijaviti prebivaliste tamo. Ko je predao zahtjev ovde nije trebalo prebivaliste ali se duze cekalo_Od ovih koji imaju prebivaliste tamo vecina je fiktivno prijavila uglavnom adresu od rodjaka. A kako cujem ima i grupnog prijavljivanja na jednu adresu , to je nesto drugo. To je sve politicki , sns odradio i ti su vjer friski drzavljani.
 
I ja sam protiv izigravanja zakona , Najveci je taj sto je sns odradio masovnim prijavljivanjem pred izbore .Kolegu Cetojevic znam licno i znam da je pametan momak pa sumnjam da bi zaobilazio zakon ,zato sam napisao da je slobodan da radi kako misli
 
Nazad
Vrh