Chat 17

Ma procitao sam ali mi nije jasno kako bre nisu mogli da se dogovore idemo svi il niko.
Očigledno je tako jer nas jebu i nepokrivaju nas, ova templarka je uništila grad.
Danas sam prošao bulevarom koji su pustili u sredu, samo prvi sloj asfalt ako zna kad će završni, ulice su u celom Nišu katastrofa, grad nam prljav, porodilište se raspada, dečja klinika ništa bolja nije itd
Očigledno kad tako bide Beograđanima i Novosađanima onda će se pobuniti.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Луле лупаш **greška исти је газда и вучићу и ђиласу видиш да му на сваким изборима помаже него јели и ови твоји буњевци сад гласају за жвалоњу
 
Mene zeznuli ko zna gde me prebacili da glasam.
Prošle god avgusta sam promenio boravište, nije me bilo za decembraske izbore u Hanu ni za lokal ni za republiku, glasao gde živim, jutros odo ono muljo nema me.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ma procitao sam ali mi nije jasno kako bre nisu mogli da se dogovore idemo svi il niko.
Očigledno je tako jer nas jebu i nepokrivaju nas, ova templarka je uništila grad.
Danas sam prošao bulevarom koji su pustili u sredu, samo prvi sloj asfalt ako zna kad će završni, ulice su u celom Nišu katastrofa, grad nam prljav, porodilište se raspada, dečja klinika ništa bolja nije itd
Očigledno kad tako bide Beograđanima i Novosađanima onda će se pobuniti.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
pa nadam se da znas ko je izasao i prekrsio sklopljen dogovor

tj ko je kupljen od strane zvalavog da se upravo neko i pojavi od strane opozicije jer od izbora ne bi imao nista

pa se naprasno pojavio ovaj savo

pogledaj samo rezultat onog vinjaka Gajica(narodna stranka)
 
Луле лупаш **greška исти је газда и вучићу и ђиласу видиш да му на сваким изборима помаже него јели и ови твоји буњевци сад гласају за жвалоњу
bas im pomogo sada :ROFLMAO:

moje biracko mesto
zvalavi 85
madjari 5
zigmanov hrvati 46
ds i ostali 44
i lista 5 ni neznam iskreno ko je 1 glas

da se ovaj zigmanov prodati ne proda kod mene je pao zvalavi
 
Kreni promeni pratim i oni mi nisu baš jasni, zašto se sada odlučili da izađu a ne decembra a ništa se nije promenilo.
Videćemo ko je trojanski konj možds bude i Milić

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
луле па зар нисте буњевачко село и видим ти се оѕбиљно бавиш политиком кад већ знаш бројеве
 
што се тиче изласка нама су били редовни избори немогу неки педери из београда одлучивати дал ћемо ми гласовати
 
pa ti kreni promeni nisu imali ni dovoljan broj potpisa da bi mogli izaci pa im sns dao potpise i notare da to rese


nikad se nisam bavio niti cu

jednostavno znam da citam sa papira brojeve koji su objavljeni posle zatvaranja bir. mesta i koje je objavljeno na grupi u nasem naselju

vise je hrvatsko,nego bunjevacko
 
Kod mene na lokalu " ogroman " izbor bio 💩
 
Pitao bi ja vas sto neko rece opet vam kriv Djilas, da zivite u Nis pa da vas jebe sekta kako stigne, to je toliko alavo postalo da se i vise ne kriju.
Ako Djlas i Marinika nisu hteli na izbore a videli da vecina hoce onda su trebali oke vecina odlucila idemo i mi, sa njihovom podrskom Nis bi garantovano imao bolje rezlutate.
Sada cemo najebati, ako nebude veceg preletanja ovako tesna vecina vodi samo u nove izbore kao sto bilo u BG, jos ce da nam i to amlo sto curka da zatvore i mos se ebemo u **greška.
 
Nazad
Vrh