Chat 17

I ja sam protiv izigravanja zakona , Najveci je taj sto je sns odradio masovnim prijavljivanjem pred izbore .Kolegu Cetojevic znam licno i znam da je pametan momak pa sumnjam da bi zaobilazio zakon ,zato sam napisao da je slobodan da radi kako misli
U svo postovanje ako znas a zna da ne zivi i nije mu centar zovota u tom gradu onda je upitan tvoj zakljucak .
 
Moje mišljenje je da se kod nas neće desiti ozbiljna opozicija dok se ne dogode dve stvari: dok ne doživimo ekonomski slom i dok Vučić (ili njegovi) ne priznaju Kosovo na ovaj ili onaj način.

Ekonomski slom je vrlo verovatan jer se ne može beskonačno živeti na zaduživanju. Ova vlast vešto zaobilazi i iskrivljuje statističke podatke pa se samo prividno čini da su nam stabilne finansije, ali u stvranosti nisu...

Što se Kosova tiče možda se neće tražiti od nas formalno priznanje, ali će se napraviti sve da to formalno priznanje više ničemu ni ne služi. Bojim se da će to značiti izgnanstvo gotovo svih Srba sa Kosova.
 
covek i zmajevi,vanzemaljci ovo ono
glavni krivac sto u decembru nije smenjena vlast u bg-u
doduse cak je i sefa zajebo sa nespretnom izjavom pa dobio po usima,mada boli ga tuki on u skupstini jebe skembice,teletinu pod sacem za 50din
 
Moje mišljenje je da se kod nas neće desiti ozbiljna opozicija dok se ne dogode dve stvari: dok ne doživimo ekonomski slom i dok Vučić (ili njegovi) ne priznaju Kosovo na ovaj ili onaj način.

Ekonomski slom je vrlo verovatan jer se ne može beskonačno živeti na zaduživanju. Ova vlast vešto zaobilazi i iskrivljuje statističke podatke pa se samo prividno čini da su nam stabilne finansije, ali u stvranosti nisu...

Što se Kosova tiče možda se neće tražiti od nas formalno priznanje, ali će se napraviti sve da to formalno priznanje više ničemu ni ne služi. Bojim se da će to značiti izgnanstvo gotovo svih Srba sa Kosova.

Nemam nešto preterano želju da pišem, ali pročitam ponekad nešto , pa tako i ovaj tvoj post.

Elem, potpuni si u pravu u prvom pasusu. Ja kao petooktobarac i neko ko je preživeo devedesete slažem se šta si napisao.

Drugi pasus-ekonomski slom. Može biti a i ne mora. Po meni, ova tvoja konstatacija je vrlo, vrlo upitna, vreme će pokazati. Meni je ekonomija struka, tako da sticajem okolnosti malo više razumem, čujem , znam o makroekonomiji

Treći pasus. Ajd da se ne zajebavamo više.... nek ide nek potpiše to, mi ćemo ga onda nabiti na kolac, kako to i dolikuje, a posle možemo da opevamo, pardon slavimo poraz.... Politika je veština mogućeg, nažalost ovi naši nikako to da ukapiraju, umesto da su jegulje oni su slonovi, i to plavi.....
 
Moje mišljenje je da se kod nas neće desiti ozbiljna opozicija dok se ne dogode dve stvari: dok ne doživimo ekonomski slom i dok Vučić (ili njegovi) ne priznaju Kosovo na ovaj ili onaj način.

Ekonomski slom je vrlo verovatan jer se ne može beskonačno živeti na zaduživanju. Ova vlast vešto zaobilazi i iskrivljuje statističke podatke pa se samo prividno čini da su nam stabilne finansije, ali u stvranosti nisu...

Što se Kosova tiče možda se neće tražiti od nas formalno priznanje, ali će se napraviti sve da to formalno priznanje više ničemu ni ne služi. Bojim se da će to značiti izgnanstvo gotovo svih Srba sa Kosova.
Narod stvara opoziciju svojim ponašanjem. Ovu sada opoziciju organizuju isti koji organizuju i vast. Kada bi sav narod svaki put izašao na gasanje ljudi koji vrede bi se kandodovali.
Ako narod to ne uradi stranci to sigurno rade. Svaka revolucija je organizovana spolja radi tuđih interesa.
Znači sve je do naroda.
 
Иде ли ко од вас у трговине и плаћа рачуне? Регистрација аутомобила је поскупела. Колико дигну плату толико све поскупи. Изгледа ми као зачарани круг. Још мало и почећемо на реп да газимо...
 
Veci sam ja rus jer mi se prezime zavrsava kao Lavrov Sergeju nego pola ovih sa liste 🤣
@NEBO67 - kao ekonomistu da te pitam , sta se desava kada TATA zavrne slavinu detetu koje jos nije prohodalo ?
Budi malo određenije, ne vidim vezu između očinstva i ekonomije, ako si na to mislio....a bavim se i jednim i drugim.
Pitaj me me malo konkretnije....Dete koje nije ni prohodali i ne zna ko mu je tata....
 
Ako formira opozicija vlast NIs je zvanicno najebo, otvoreno i u kampanji je receno da tamo gde izgube cao dovidjenja.
Sada ja pitam a sta vise ce da nam rade, decu u vrtic ne mozemo da upisemo bez amina direktorke, ulice su nam katastrofa, javna preduzeca katastrofalno rade, Katastar,PIO cekaju ljudi po 6 meseci na rsezenje za penizju jer niko one neradnike nece da pokuri da rade, zdravstvo katastrofa.
 
Naprotiv!
Stanje u Srbiji se apsolutno moze objasniti mentalitetom, statistikom i prosecnim IQ u Srbiji!
Odakle onda priče o slobodoljubivom narodu koji ne trpi nepravdu? Čuo sam jednu tezu da je društvo u Srbiji u pred feudalnom stanju a običan narod u rangu kmetova- raje. Čak pominje izraz Otraci kao nešto najniže na društvenoj lestvici. Voleo bih da čujem neko razumno objašnjenje o stanju u Srbiji pa ako imate vremena izvolite.
 
Иде ли ко од вас у трговине и плаћа рачуне? Регистрација аутомобила је поскупела. Колико дигну плату толико све поскупи. Изгледа ми као зачарани круг. Још мало и почећемо на реп да газимо...
Jedan od problema je obezvredjen evro. Imao sam priliku da pričam sa prevoznikom koji vozi za Lidl i rekao mi je da Lidl u Srbiji radi sa najvećim profitom u Evropi.
 
Budi malo određenije, ne vidim vezu između očinstva i ekonomije, ako si na to mislio....a bavim se i jednim i drugim.
Pitaj me me malo konkretnije....Dete koje nije ni prohodali i ne zna ko mu je tata....
Gledaj na tatu u vidu MMF-a i ostalih svetskih banaka a nas kao dete od 5 godina . Kakva ce biti ekonomija ako zavrnu slavinu ?
 
Банат, 1993 х неколико пута. Надајмо се да до тога неће доћи. Пре пар дана слушам неког др мр, како инфлација и генерално економија подсећа на ситуацију у турској. Наравно не у том проценту.
 
Јебеш гласање, ја што сам гласао, гласао сам, свака три месеца идеш да као нешто мењаш, а оно све веће и веће срање. Мислим да док сам жив избори и гласање ме неће гледати као што ни јуче нисам био.
 
Nazad
Vrh