Chat 17

Увући Јевреје у целу причу па да видиш онда игранке.
si zakasnio! eno Nemci hapse Mileikowskog Netyanahua!


germany-arresting-netanyahu.jpg
 
банат ево у вези цркве текст из 2020 годинеSrpska pravoslavna crkva je u roku od mesec dana pretrpela ozbiljne gubitke u ljudstvu. Smrću mitropolita Amfilohija, pa sad i patrijarha Irineja u potpunosti su promenjeni odnosi snaga u vrhu SPC-a. Među arhijerejima više nema nikoga ko bi mogao da ozbiljno i odlučno brani Crkvu od uticaja vlasti. Sledećeg patrijarha izabraće nevernik Aleksandar Vučić. Koga god postavi na tron Svetog Save - mitropolita Porfirija, vladiku Jovana ili vladiku Irineja - taj će pretvoriti SPC u filijalu Srpske napredne stranke, koja će podržati Vučićevu izdaju Kosova i Metohije
 
и било је тако ова наша будала је јако зајебан лик кад га слушаш реко би будала али је преузео сву власт и не мисли да је преда и ово је одигро на косову стално губи ал је знао да ће у уједињеним нацијама имати кину и сад ће се вратити као победник
 
видиш које то написао у томе је разлика између мене и тебе ја сам ставио текст који је написао слободан српски новинар а ТИ
 
видиш које то написао у томе је разлика између мене и тебе ја сам ставио текст који је написао слободан српски новинар а ТИ
Covek radi za neku zapadnu NVO 100% zato i protura kojesta .
Samo da losih stvari ima u SPC to nema sumlje . Kada bi pokusalu da dignu glas i nesto kazu krenulo bi drvlje i kamenje na njih . Slicna fora kao sto stoji hiljade neotvorenih predmeta u fijoci u tuzilastvu .
 
Драле, расправљали смо пре пар година на тему реституције и докачили смо се тога да ће неко доћи да тражи буквално земљу под ногама у војводини. Само треба неки папир...
 
У врх главе ако је убијено 1000 њих, довлачени су лешеви са свих страна. Бројке лажиране и све се то зна и ћути да се не би неком случајно замерили и измакли им председниче фотеље.
Ја чуо неку цифру око 1,5 хиљаде на пар локација који су на неки начин допали у заробљеништво - на једној од локација отели неком чувару пушку, има негде и име човека, покидали га и кренули у пробој. Ови наши их тада покосили, то се пренело преко "моторола", па су заробљенике пострељали и на другим локацијама. Ово ресто, колико била тачна цифра, је погинуло у покушају пробоја ка својима и далеко нису то били локалци.

А мени није јасно како то да тај и још неколико градова буду проглашени за демилитаризоване зоне под заштитом УН, а у њему буде седиште читаве бригада АРБиХ, да пар година изводи акције излазећи из демилитаризоване зоне коју контролишу холандски "плави шлемови" и да то ти Холанђани не региструју и известе неке више инстанце.
 
Драле, расправљали смо пре пар година на тему реституције и докачили смо се тога да ће неко доћи да тражи буквално земљу под ногама у војводини. Само треба неки папир...
А шта ћемо, са нашим људима које си, исти ти немци побили и бацили под лед са својим кооперантима Мађарима? Мог деда стрица са мајчине стране су одвели и дан данас му се не зна стрва, а у тој групи из Старог Врбаса их је било 15 так комшија и другара? Ко ће то да нам надокнади, ћопави је мртве Србе мењао за земљу и швабску имовину. Нико њих није протерао они су побегли пред нашом војском да су били невини неби бежали.
 
И нико никада није поставио питање ко су ти прогнани и побијени немци после 1945 године?
Да нису случајно били они који су на баш крвав начин показали своју оданост "фатерланду"?
 
koliko ce se dobijati zatvora za ovakvu izjavu?
2 godine? 5 godina?
Колико буде биће, што бојиш се затвора? Или бринеш да мене не ухапсе? Или оћеш да ме заплашиш? Одма да ти кажем заболе ме бели бубрези, Сребреница је лажни исценирани злочин и геноцид, а Ратко Младић је Српски херој. 🇷🇸
Ево ти скриншотуј ово па пошаљи тамо где треба да пошаљеш, навикли смо ми да нас наши људи продају.
 
Covek radi za neku zapadnu NVO 100% zato i protura kojesta .
У мајку му, па зар мора да буде нешто званично - зар не може да буде идејни, како каже луди Ћирко, аутошовиниста? Ради он то за џабе. ;)

Је л', а је л'сте то ви из Кешиног шора искључили ону грмљавину која је ишла малопре? Ако видите да носи кишу, пустите да грми.
 
У мајку му, па зар мора да буде нешто званично - зар не може да буде идејни, како каже луди Ћирко, аутошовиниста? Ради он то за џабе. ;)

Је л', а је л'сте то ви из Кешиног шора искључили ону грмљавину која је ишла малопре? Ако видите да носи кишу, пустите да грми.
Stvarno nemamo srece . Delovalo je da oblak ide na nas ali corak . Njive na pola puta do Kovacice su sigurno dobile odlicnu porciju .
 
Al smo opet u probranom drustvu!

Protiv rezolucije je glasalo 19 država - Srbija, Mađarska, Kina, Rusija, Belorusija, Kuba, Severna Koreja, Sirija, DR Kongo, Nikaragva, Dominika, Eritreja, Esvatini, Grenada, Mali, Nauru, Sao Tome i Principe, Antigva i Barbuda, Komori.

nemamo nesto prijatelja u svetu, OPET!
Uoči puta za Njujork, predsednik Aleksandar Vučić rekao je da će Srbija, posle glasanja o rezoluciji o Srebrenici, sve zemlje deliti na "prijateljske" - one koje ne budu glasale za rezoluciju i na "partnerske" - sve koje podrže taj akt.
 
Poslednja izmena:
Драле, то сам и писао али овде су поклопили и залагали се за рехабилитацију учесника у другом светском рату, па макар то био неки најбаналнији разлог због чега су осуђени. На сваког тог рехабилитованог колико дође побијених којима нема повратка. После тога сва преписка обрисана и био катанац на тему. Било је њих што су писали бранили и оспоравали смешне пресуде. Већ тада смо констатовали да није исто да ли си сава или саво у војводини.
Да сам склон теоријама завере рекао бих нека пета колона или тако нешто.
 
Nemas pojma o cemu pricas.
Просветли ме, још ће испасти да су Срби сами себе бацали под лед, стрељали на Бањици, Јасеновцу, Крагујевцу побили своје ђаке јер су били лоши ученици па да се такви не запате као лош пелцер. А јадни немчићи и швабић испали криви и колатерална штета.
 
Просветли ме, још ће испасти да су Срби сами себе бацали под лед, стрељали на Бањици, Јасеновцу, Крагујевцу...
Nisu, isto tako nisu nemci proterali sami sebe iz vojvodine ili sami sebe zatvorili u logore.
ali ima ljudi koji zive u tudjim kucama, obradjuju tudju zemlju pa se plase da ce se pravi vlasnici vratiti na svoje.... pa za svaki slucaj srbuju

i jos samo ovo, iz partizanske sam porodice, deda mi je poginuo u dr.sv. ratu protiv nemaca, za svaki slucaj da naglasim.
ali majka (i baba) nije pipnula nemacku imovinu koju je dobila kao ratno siroce, nece ni da cuje, oteto prokleto, a siroce je od svoje 5 nedelje zivota i od malih nogu me je ucila da ne uzimam tudje! i da ne mrzim ( i moram priznati da sam je omanuo, ipak neke ljude neizmerno mrzim!)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh