Chat 17

Pa to je to u stvari ,ja pitao komsiju da radimo tad , on rekao ne to ja taj svetac , ja njemu reko sto sam reko , u smislu , nemozes sve svece preskakati , da se nerade , na nacin kako sam mu reko . To je izmedju nas . Ti si onda rekao da sam licemjeran i imam sizofrena cepanja jesam li vjernik ili nisam , sto sam tako rekao covjeku ,itd itd . Jos si usput prepravljao post kao u smislu da preformulises , a pisalo je drugacije , i eto kad si rekao da sam licemjeran sto ovom govorim sta sam govorio , ja sam ti rekao da nije tvoje da odredjujes sta bi ja trebao raditi a sta ne , dabi mogao izjaviti da sam vjernik.
To je izmedju nas vjernika i sta ima stobom, isto kao kad kaze neko "Sretan Bozic " , kako god kaze , sta to ima stobom, nije tebi upuceno .
Nemoj da smaramo vise ljude glupostima
 
Не, Момо, нисам никада теби одређивао радне и нерадне дане, нити сам ти судио да ли си верник или не, а баш са тиме си ме оклеветао.

Да си испао лицемер у случају са комшијом, то кажем да јеси - за себе си задржао право да поштујеш овај дан и непоштујеш други и нико те због туга изругује, док си ти изругао комшију, као да он нема право да изблеји дан по свом сопственом, а не твом нахођењу и баш на то се односи оно моје "шизофрена цепања".
 
VUCIC IZGUBIO SUDBINSKU BITKU ZA SRBIJU!

664f5388f1797-republika.jpg

Vucic izgubio najtezu bitku za Srbiju!


664f53890d464-srbijadanas.jpg


sad kad je picousti izgubio subinsku i najtezu bitku, vreme je da se povuce ili i dalje namerava da gubi bitke za srbiju?
 
Nisam pravnik, ali slusajuci o rezoluciji, pozivaju se drzave da zabrane poricanje genocida u Srebrenici i velicanje ratnih zlocinaca, i sad posto smo mi clan UN morace drzava Srbija da kaznjava sve koji poricu genocid u Srebrenici i velicaju ratne zlocince tipa Ratka Mladica, Slobodana Milosevica.... i ostalih.
Pa Vucic mora prvi u zatvor zbog toga!
Ili da napustimo UN?

a sad kazu na TV da rezolucija poziva drzave clanice da u skoli predaju o genocidu u Srebrenici!
bye, bye UN!
 
Poslednja izmena:
T
Nisam pravnik, ali slusajuci o rezoluciji, pozivaju se drzave da zabrane poricanje genocida u Srebrenici i velicanje ratnih zlocinaca, i sad posto smo mi clan UN morace drzava Srbija da kaznjava sve koji poricu genocid u Srebrenici i velicaju ratne zlocince tipa Ratka Mladica, Slobodana Milosevica.... i ostalih.
Pa Vucic mora prvi u zatvor zbog toga!
Ili da napustimo UN?

a sad kazu na TV da rezolucija poziva drzave clanice da u skoli predaje o genocidu u Srebrenici!
bye, bye UN!
To je nama naša borba dala.
 
Moze jos da se porice dok ne udje u sluzbeni glasnik UN . Genocid sigurno nije bio a sada krece za neposlusne zemlje da zlocine proglasavaju genocidom .
Ali najveci paradoks je da za vreme najvecih , najpametnijih , itd. Srbija gubi svaku " bitku " . Zato su ga i drzali ovoliko dugo jer boljeg unistitelja drzave nema . Da se ovo deselo pre 15 godina vec bi gorela GER ambasada . Ovako narod lobotomiran i ceka sendvic i slobodan dan da se negde okupi ( izuzimam one proteste od pre godinu dana ) . Sada ce da krene opste slavlje naroda sto nisu sa 100 usvojili rezoluciju . PAKAO !
 
Сада ми треба да покренемо резолуцију против немачке, Хрватске, НАТО-а. А не довека да будемо магарци, и држимо се оне "ко ти лупи шамар окрени му и други образ или ко тебе каменом, ти њега хлебом"!
 
Сада ми треба да покренемо резолуцију против немачке, Хрватске, НАТО-а. А не довека да будемо магарци, и држимо се оне "ко ти лупи шамар окрени му и други образ или ко тебе каменом, ти њега хлебом"!
Pokrenuces i mozda se nakupi 19 glasova od 200 . Od toga nema nista . Treba malo drugacije . Pod jedan povecanje minimalca za 50% pa neka se cesu i manje para iznose .
Ali sto je podmuklo uvukao i crkvu u ovo . Dobro se Porfirije molio i Bog nas je pogledao .
 
Људи, зна ли неко шта се у тој Сребреници уопште догађало у лето 95-те, па и раније од тога? Ја знам да се сигурно није догодило да пострељали осам 'иљада људи, али то добро знају и на местима одакле пумпају ту глупост, али их не спречава да то чине.
 
Увући Јевреје у целу причу па да видиш онда игранке. Да ли је ико свестан чему води ово, сада ће Немци тражити све своје назад јел Боже мој они су невини најурени одавде из Србије. У Врбасу на немачком гробљу стоји плоча за све погинуле и прогнане Немце од 1941 до 2010 године. И нико никада није поставио питање ко су ти прогнани и побијени немци после 1945 године? Све и да гласа њих 10 за 190 против треба покренути резолуцију. Боле њих туки за повећање минималац опет би то било на штету наше државе и грађана.
 
Људи, зна ли неко шта се у тој Сребреници уопште догађало у лето 95-те, па и раније од тога? Ја знам да се сигурно није догодило да пострељали осам 'иљада људи, али то добро знају и на местима одакле пумпају ту глупост, али их не спречава да то чине.
У врх главе ако је убијено 1000 њих, довлачени су лешеви са свих страна. Бројке лажиране и све се то зна и ћути да се не би неком случајно замерили и измакли им председниче фотеље.
 
У врх главе ако је убијено 1000 њих, довлачени су лешеви са свих страна. Бројке лажиране и све се то зна и ћути да се не би неком случајно замерили и измакли им председниче фотеље.
koliko ce se dobijati zatvora za ovakvu izjavu?
2 godine? 5 godina?
 
@DraleTD - kako ne shvatas da pet koraka uvek ispred nas . Evo ti desavanje : mi to pokrenome i dobije 20 glasova a Nemci pokrenu genocid nad njima u Vojvodini i dobiju . Skoro sam citao da su postojali logori za njih ili mislis da to nije postojalo ? I takodje znas da ih je u Vojvodini bilo pola miliona a danas ih nema deset hiljada . Kao Srba u Hrvatskoj .
 
Nazad
Vrh