Chat 17

Е да је до пива, али на жалост ја не пијем. 😢Ма није ми ништа једноставно ово понижење које смо доживели данас и које смо оставили деци у аманет ме јако боли. Па још на све то баш рамштајн да нам држи концерт до мојега. Јбг ја ово доживљавам као највећи пораз од самог настанка Српског народа јбт зар нас који смо кроз векове дали највеће жртве на правди Бога да будемо геноцидни народ? Могао би да кажем ма шта ме брига ја сам Црногорац али у овој држави живим за њу су моји преци крв лили и животе дали и поносим се тиме, ово је мој народ, земљ и моја држава немам друге и резервне као многи. Можда сам зато надрндан, јбг видећемо сутра кад преспавам овај дан.
 
Nisam hteo ali moram, genocid je jasno definisan sta je. Srebrenicu svrstavati u genocid je glupost i jos mnogo toga. Svrstati to sto se desilo u Srebrenici sa onim sto se desilo nad Jevrejima ili Jermenima gde su brojke u milionima je apsolutna glupost i ne znam sta time postizu sem sto se ponovo rasplamsavaju neke stare stvari. Njihove zrtve su bitnije od nasih tj ljudi iz Srpske. Moze na ovu temu jos mnogo sta se napisati al dosta sam si digao zivac. Pogotovo sto ce sad Picousti i njegova BAGRA da seru sa narativom iz 90-ih.

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
 
Samo budali moze biti svejedno u ovom trenutku posle ovako sramne etikete, treba da nas je sramota predaka koji su ginuli za slobodu!!
Najveci genocidasi proglase jedan narod koji se uvek samo branio, (nikad nikog napadao) genocidnim, da li je to jos neko doziveo na svetu do sad?
Rusi optuzuju svabe za genocid i traze da ga priznaju, videcemo da li su toliko dobri da priznaju sta su radili.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pozdrav za genocidnog brata.
Нажалост,као и прошли пут морам да ти нагласим да то стање није здраво. Самим тим да себе и у шали или сарказму можеш тако да назовеш зато што је тамо нешто што је постало све оно осим оно што не треба да буде донело тако што је променило правила и гласања и лобирања и свега могућег и опет нису ни имали ни делимичну већину у својој замисли,али су морали то да ураде из својих неких разлога, то код тебе представља озбиљан проблем са психом.
Оно мастурбирање по цео дан и сл што си писао је такође проблем,али сада ти је отишло на психу,поента твог битисања на овом форуму су управо овакви постови,или мало гори или мало бољи,али само то.
Да ли си стварно толико тужан и јадан као особа,да је ово твој максимум?
 
Mozda je zapad ovim koga zabole stojko za sve nas na ovim prostorima hteo da vidi koliku ima na danasnji dan podrsku i na koga moze da racuna u buducim vremenima . Da bi to videli morala je na glasanje da dodje budalastina .
@trtmrt - ti znas sta sam ja ? Dovoljno postova sam napisao na tu temu i ne mogu vise da trosim prste . Bar neki naredni period jer treba nekada covek i da ima obzira na neka desavanja !
 
Toliko je komplikovano da liči na teoriju zavjere a u stvari, toliko je jednostavno da do tančina razgolićuje sva dešavanja tog 11 jula.
ZA zločin i masovna strijeljanja su direktno odgovorni oficiri koji su bili bezbjednjaci, Beara npr.... Pod čijom direktnom komandnom odgovornošću je bio famozni jurišni odred pokojnog Miše Pelemiša i Jugoslava Petrušića koji, opet, nikad nisu krili da rade za francuske službe. Znači NIkad. Vojnici koji su vršili egzekucije zarobljenika, njih preko hiljadu su u Hagu svjedočili da su naređenja za ubistva dobijali direktno od komandnog kadra tj Pelemiša.
Interesantno da su te egzekucije uz Srbe činili vojnici koji su bili Slovenci, Hrvati, polutani pa čak i Bošnjaci. Draže Erdemović koji je priznao da je vršio egzekucije je odležao dvije ipo godine, dobio novi identitet i danas živi mirnim životom.
R. Mladić je osuđen po komandnoj odgovornosti mada čisto sumnjam da je on išta znao o egzekucijama u vrijeme dešavanja. Osuđen je da se nabaci stigma na Vojsku RSa dok oni koji su stvarno odgovorni mirno žive na slobodi.
Da ne bude zabune, Mladić nije nikakav heroj niti je ratni zločinac. On je tipična komunistička oficirčina koja je voli la da se slika i da ozbiljnim izrazom lica daje izjave. Mozak svih operacija Vojske RSa je bio Manojlo Milovanović koga, za divno čudo, niko nije teretio za zločine niti za tzv genocid. Čak je bio ministar u Dodikovoj Vladi. 🙂Znači, 1200 zarobljenika su pobili u par dana Erdemović i ekipa, ostalo mrtvih je pokupljeno u šumama na stazama prema Tuzli koji su izginuli od Srpskih granata jer su bili legitimni vojni cilj.
Eto i to sam vam riješio.
I ovoj ,kao i mnogim tuznim pricama izgibije sirotinje raje , kada bi se istrazivalo , korjeni plana vode do drzavnih bezbjedonosnih sluzbi i spijunskih organizacija ,dal BG,Pariz,London ,Moskva , ili svi po malo . Eto sta mislis kakva je uloga u svemu bila Nasera Orica , skime je bio na "prst u **greška" tj ciji je bio duznik? I dan danas je tako , ako db nije scenarista , onda je zasigurno reziser raspleta svakog filma iz njihovih bijednih politickih razloga , kao npr misterija oko male Danke....
 
Нажалост,као и прошли пут морам да ти нагласим да то стање није здраво. Самим тим да себе и у шали или сарказму можеш тако да назовеш зато што је тамо нешто што је постало све оно осим оно што не треба да буде донело тако што је променило правила и гласања и лобирања и свега могућег и опет нису ни имали ни делимичну већину у својој замисли,али су морали то да ураде из својих неких разлога, то код тебе представља озбиљан проблем са психом.
Оно мастурбирање по цео дан и сл што си писао је такође проблем,али сада ти је отишло на психу,поента твог битисања на овом форуму су управо овакви постови,или мало гори или мало бољи,али само то.
Да ли си стварно толико тужан и јадан као особа,да је ово твој максимум?
Jel tvoj/vaš maksimum to što su nas proglasili za genocidan narod ili stremite nečem većem? Doveli ste nas u situaciju da Ustaše krenu sa prozivkom za genocid. Što se masturbiranja tiče bolje da ste to radili bili bi pametniji.
 
opet proradila CIA, masoni i vatikan?
jadni mi, i prosli put su nam doakali a sad opet pocinju, nama neduznim i pravednim da smestaju a sad nas je i Vucic izdao!
kuku lele, cime smo to zasluzili?????
 
A odakla vamo to da je narod ,(Srpski) , proglasen za genocidni ? Jel mi kao ovce slusamo sta kazu Vucic i Dodik ili ne?
Odlicno pitanje . Ako sam dobro shvatio u rezoluciji se govori o individualnoj odgovornoscu . Sada ako drzave imamo po hitnom postupku usvojiti krivicni zakon i odgovornost onih koji kazu da su srbi genocidan narod !
 
Документ није правно обавезујући. Е ајде сада се одбраните када медији буду писали и када буду из невладиних оргамизација на сав глас да је република српска геноцидна творевина.
Момо пише једно и у праву је, али пише ли ти у пасошу да ли си за додика или вучића или не. Пише нешто друго. Е то је друга димензија коју се правите да не видите.
 
Nazad
Vrh