Chat 17

Jel ide neko u petak ili subotu na koncert Rajmatajna ? Jos jedan od paradoksa .
 
Људи, зна ли неко шта се у тој Сребреници уопште догађало у лето 95-те, па и раније од тога? Ја знам да се сигурно није догодило да пострељали осам 'иљада људи, али то добро знају и на местима одакле пумпају ту глупост, али их не спречава да то чине.
Toliko je komplikovano da liči na teoriju zavjere a u stvari, toliko je jednostavno da do tančina razgolićuje sva dešavanja tog 11 jula.
ZA zločin i masovna strijeljanja su direktno odgovorni oficiri koji su bili bezbjednjaci, Beara npr.... Pod čijom direktnom komandnom odgovornošću je bio famozni jurišni odred pokojnog Miše Pelemiša i Jugoslava Petrušića koji, opet, nikad nisu krili da rade za francuske službe. Znači NIkad. Vojnici koji su vršili egzekucije zarobljenika, njih preko hiljadu su u Hagu svjedočili da su naređenja za ubistva dobijali direktno od komandnog kadra tj Pelemiša.
Interesantno da su te egzekucije uz Srbe činili vojnici koji su bili Slovenci, Hrvati, polutani pa čak i Bošnjaci. Draže Erdemović koji je priznao da je vršio egzekucije je odležao dvije ipo godine, dobio novi identitet i danas živi mirnim životom.
R. Mladić je osuđen po komandnoj odgovornosti mada čisto sumnjam da je on išta znao o egzekucijama u vrijeme dešavanja. Osuđen je da se nabaci stigma na Vojsku RSa dok oni koji su stvarno odgovorni mirno žive na slobodi.
Da ne bude zabune, Mladić nije nikakav heroj niti je ratni zločinac. On je tipična komunistička oficirčina koja je voli la da se slika i da ozbiljnim izrazom lica daje izjave. Mozak svih operacija Vojske RSa je bio Manojlo Milovanović koga, za divno čudo, niko nije teretio za zločine niti za tzv genocid. Čak je bio ministar u Dodikovoj Vladi. 🙂Znači, 1200 zarobljenika su pobili u par dana Erdemović i ekipa, ostalo mrtvih je pokupljeno u šumama na stazama prema Tuzli koji su izginuli od Srpskih granata jer su bili legitimni vojni cilj.
Eto i to sam vam riješio.
 
Nek sluzi na cast svima koji su glasali ZA. Licno mi smeta glasanje Slovenije, Crne gore, Makedonije i Rumunije. Svima smo pomagali kroz istoriju i u svim tim drzavama ima Srba, ali sve se brzo zaboravi.
 
Drale postujem te i cenim tvoje postove ali sad je bez veze.Bilo je logora sa švabama

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Да смо паметни ко што нисмо да их усраном мотком најуримо из Србије, али јбг какви смо многи би ишли и Томпсона да гледају, слушају и да му се диве.
Sta kazes,nerazumem?Jel treba da prestanemo deci citati svapske bajke i price i da izbacime i sve klasike pocev od svapske odvratne Strausove ili Bahove muzike?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
И ако су били ти фамозни логори били су швабски пуњени Српским живљем. Или то намерно заборављаш и изврдаваш да то признаш? Па пола Срба из Војводине је мобилисано од стране мађарске и немачке и послато на енглески фронт. Ако је и постојао неки немачки логор па они су први почели, шта су очекивали да им народ који није хтео да ратује већ мирно да живи и који су они сатрли до биолошког минмума остане имуна на освету и да их угосте за недељни ручак и наставе да опет живе као да се ништа није десило?
lupas kao otvoreni prozor, o stvarima o kojima nemas pojma!
 
Sta kazes,nerazumem?Jel treba da prestanemo deci citati svapske bajke i price i da izbacime i sve klasike pocev od svapske odvratne Strausove ili Bahove muzike?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
А ти то деци пушташ Баха и Штрауса?
Генерално си ок лик,имаш нормалне постове,бар си пре имао,сада као да си пао са марса генерално,ил покушаваш да подбодеш нешто или лупаш као отворен прозор. Јел до година или шта ли је?

На остале **greška које само на овом форуму изгледа могу да пишу разноразне олупине од људи са кофицијентом интелигенције испод сваког минимума и нажалост приступу интернету и смећарским порталима немам речи. У држави где су Немци убијали сто за једнога,убили директно или индиректно у 2 рата четвртину становништва ми пишемо неке **greška како су Немци настрадали. Па колика будала човек мора да буде јбт.
 
А ти то деци пушташ Баха и Штрауса?
Генерално си ок лик,имаш нормалне постове,бар си пре имао,сада као да си пао са марса генерално,ил покушаваш да подбодеш нешто или лупаш као отворен прозор. Јел до година или шта ли је?
Da,slusamo tako nesto,ponekad.Pomalo sam isao i u muzicku skolu ali samo 4 razreda a tako i deca.O tome nevolim da pisem jer me svi posmatraju kao da sam drugaciji jer volim čak i klasiku :ppozdrav:
Imam 4 razreda trube i dve godine harmonike,sad se samo derem po kafanama uz tamburase 8-)
 
@trtmrt - aj smisli nesto ti . Nemoj samo copy paste da radis . I jel si izvalio da nema audija sto imlicira da taj sto je pisao upravo njega vozi .
 
audi je deo folksvagena

a od sad srbin patriota kupuje samo proizvedeno u prijateljskim zemljama!
a dusmai koji su glasali za rezoluciju ima da crku bez nasih para!

  • Mađarska,
    Kina,
    Rusija,
    Belorusija,
    Kuba,
    Severna Koreja,
    Sirija,
    DR Kongo,
    Nikaragva,
    Dominika,
    Eritreja,
    Esvatini,
    Grenada,
    Mali,
    Nauru,
    Sao Tome i Principe,
    Antigva i Barbuda,
    Komori.
 
Poslednja izmena:
Drale postujem te i cenim tvoje postove ali sad je bez veze.Bilo je logora sa švabama

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
А за Србе није било? Не разумем шта хоћете да докажете? Ко је први почео са логорима да нису Срби? Свака акција има и реакцију, како су они са нама поступали много мање им је враћено. По теби требали смо да им исплатимо имовину и захвалимо им се што нас нису све побили или можда још боље да смо им све ове године плаћали ренту?
 
Sta kazes,nerazumem?Jel treba da prestanemo deci citati svapske bajke i price i da izbacime i sve klasike pocev od svapske odvratne Strausove ili Bahove muzike?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Ма јок увешће о деци тај рамштајн или како већ да се музички едукују. То је баш ону у егалу са Бахом, Штраусом, браћом Грим. Мада да се питам можда би и то забранио имамо ми, нашу Десанку Максимовић, Душка Радовића, чика Јову Змаја, и многобројне дечије песнике које смо скрајнули јер пази они су Срби ипак немачко ди бесте.
 
Ма јок увешће о деци тај рамштајн или како већ да се музички едукују. То је баш ону у егалу са Бахом, Штраусом, браћом Грим. Мада да се питам можда би и то забранио имамо ми, нашу Десанку Максимовић, Душка Радовића, чика Јову Змаја, и многобројне дечије песнике које смо скрајнули јер пази они су Срби ипак немачко ди бесте.
Sta ti je veceras?Kako vece odmice sve si nervozniji?Mlako ti je pivo ili sta?
 
Битно је да ти имаш али, никако да видимо колико ти имаш појма.
Губиш време Драле, срећа само их је пар будала бар који се јавно експонирају на форуму,игнориши једноставно. Ко зна какав паћеник сједи иза екрана и пише,видиш да му живот своди на портале и линкове и политику. А о глупостима које пише треба стручно лице да га прегледа а не да се дискутује са њим на форуму. Таквих треба да ти буде жао,живот им је туга.
 
Тртмрт, не може то преко ноћи да се реши техника. То су могли само после распада бивше југославије, бивше чланице. Са друге стране од све технике на точковима немам ништа западно али буквално. И гле чуда може се без њих посао урадити.
 
Nazad
Vrh