Chat 17

Čovek je nešto bolestan, ide uz pomoć štapa. Dali je imao šlog ili šta već....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
@MOMOSARIC
Tako je, ovo sto radi mislim da ce biti samo gore po njega...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Тај не би смео на овакво време напоље ако је имао шлог.
Ko to veli ? :ROFLMAO:
Evo moj "šlogirani" komšija, zaplitao jezikom kad se vratio iz Banje sa oporavka, par ovih "lepih" prijatnih letnjih meseci ide u nadnicu, po 8-10 sati na otvoreno, na Sunce, šta mu se, pri takvim uslovima, može desiti takvom "šlogiranom"....😂
Žena ga vitla ko udavača venčanicu....:p...
'Oćeš mladu ženu, eto ti ga, m'rš na Sunce more !!!!! :D
 
Зависи где се деси зачепљење и пуцање крвног суда у мозгу, није исто лева или десна страна мозга. Кад отежано прича и треба штап за кретање, тај је ближи гробљу него било чему другоме, па све и да има најскупље лекове и негу која постоји.
 
Да ми "Лија" која ради са ХР-ом није имала проблема са html5 садржајима, ја бих и данас јахао тај ХР.
 
Ko to veli ? :ROFLMAO:
Evo moj "šlogirani" komšija, zaplitao jezikom kad se vratio iz Banje sa oporavka, par ovih "lepih" prijatnih letnjih meseci ide u nadnicu, po 8-10 sati na otvoreno, na Sunce, šta mu se, pri takvim uslovima, može desiti takvom "šlogiranom"....😂
Žena ga vitla ko udavača venčanicu....:p...
'Oćeš mladu ženu, eto ti ga, m'rš na Sunce more !!!!! :D
Znaci predlazes da se jure starije udovice sa 64+ i sa dobrom penzijom ? Onda vise kisa ni ne mora da pada 🤣
 
Што "још увек"? Па има тек око годину и по дана када сам почео да га користим. :)
Sa 10kom zaboravi na čari torenta, ako hoćeš da ostaneš "bezbedan" na internetu.Microsfot udario "flag" čak i na torent klijente tipa QTorrent pa i download odmah istog odmah registruje kao malver i stavi ga u karantin.

Jedino rešenje da pogasiš sve za "bezbednost" pa tako da skidaš.
 
Ne znam koji W10 koristiš, ja torrentujem često i ne prijavljuje mi ništa kao malver.
Win10 Pro 64bit,legalan uredno aktiviran :D I ni jedan magnet link ne prolazi.Malwerbytes uredno briše QTorrent pri svakom skeniranju :D I onda sam digao ruke, pogotovo od kad sam imao problem u Nemačkoj da mi ugasili Globatel karticu, pa još zamalo i kaznu da platim :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh