Chat 17

Ајде распитај се мало, ово што је написано се примењује у барем пола америчких савезних држава. У европској унији међу западним чланицама исто. Традиционални живот који је специфичан за државе и неко поднебље се скоро па санкционише и криминализује.
Е сад оно занимљиво, карбонски отисак, колико угљен диоксида се ослободи у атмосферу да би се нешто произвело. За то постоји такса за угљен диоксид или боље речено-казна. То кад платиш тај новац оде где? Нико да да прави одговор.
Замисли да пољопривредници почну да гаје житарице и уљарице првенствено за производњу био-дизела као у америци. Па свако зрно се зна где је. 1945 и све што је било па прошло је спрдња наспрам онога што те чека.
Оно животиња што видиш као "уточиште" је само скидање и одбијање великих пореза, обично се на пашњацима од којих и нема неке вајде.
Писао сам већ, оно што велика већина нас неће моћи да испуни (а то нам спремају) је екологија и разне норме. Али платиш енормне таксе и гурај даље... Као на западу.
Taj ,,karbonski" novac isplaćuju i naplaćuju privatne firme. Kao notari, izvršitelji i td.
,,Ekologija" će važiti samo dok korporacije ne preuzmu zemlju od svih nas. Posleće reći da nije održiva.
To je cilj i sa državama i nji će da zamene korporacije jer narod ,,vidi" da države nisu efikasne.
 
Nadam se da me neće neko prozvati zato što sam napisao nekoliko komentara za redom.
 
Ajde sad malo o koroni , epidemija u okolini , pozitivnih koliko hoces, samo sto ne znaju da imaju koronu :ROFLMAO:
 
Михајло, значи и ти као и један члан све зна, његова задња и нема неке анализе на написану мудрост? Занимљиво...
 
Hmmmm, odakle početi?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Видим пољочувар лети по атару, гледа има ли запаљених њива. Колико сам чуо има неки динар и од тога као награду. За сада ни једна намерно упаљена. Али зато "затворена" депонија ...
 
Hmmmm, odakle početi?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Stara srpska dobra osobina. Nek komsiji crkne krava, ako crkava i moja. Znaju nam zicu.
 
Михајло, значи и ти као и један члан све зна, његова задња и нема неке анализе на написану мудрост? Занимљиво...
Ako neko nije izvukao pouku o vremenu od 1991 do danas neće nikada. Dalje širenje priče je gubljenje vremena i živaca za obe strane.
 
Sve je kako treba i na dobrom smo putu . Ziveli narode uz glavesinu cije i veliko ostvarenje koje mnogo govori .
 
Imam utisak kada bi nedaj Bože kod nas planulo da bi izgorela tri atara, a niko ne tanjira, čak ni strnjike (čast izuzetcima i pozdravljam izuzetke).
 
Neki dan, idem NS-ZR putem i negde tu posle Kaćkih voćnjaka, jedna ekipa pabirči dok druga stotinak metara (iza bivše deponije) čeka sa leve strane puta u beloj ladi dok sa druge strane puta, negde blizu onog voćnjaka (breskve) se vidi da nešto u blizini gori. Verovatno upalili pa se sklonili. Kukuruza dosta neovršeno a oni boli ih **greška, upalili.
 
Људови, зна ли неко адресу (www) неког, да тако назовем ".mp3 претраживача", да унесем име извођача или назив песме, па да ми он избаци директне линкове за .mp3 фајлове где пише која је верзија песме (типа лајв, радио едит, албум едит, ремикс....) са све трајањем и битрејтом?

Ја сам имао неколико линкова са којих сам се слатко напабирчио свакакве музике, али нешто ји сада слаба вајда од тих линкове јер не раде ......а накупило се још пар десетина песама из прошлости којих сам се сетио и које бих да скинем.
 
Nazad
Vrh