Chat 17

Проблем је ту са квалитетом звука. Није да тражим "lossless" звук, али барем да је прави .мп3 са 320 кбпс, а не да неки извор а-ла "Јутјуба" пакујем у тих 320 кбпс, када је он у нивоу 128-192 кбпс. То би било као да у криглу од литре сипам 0,33 - амбалажа јесте та, али је полупразна. А и у односу на скидање са "Јутјуба", биркање са некаквог претраживача каквог сам поменуо, је много удобније.
 
Ja ne gledam na kvalitet zvuka nikad.Muziku slusam 99% preko slusalica,bilo da su klasicne headphones ili bubice,uvek mi je kvalitet muzike dobar.E sad kad slusam muziku preko zvucnika to je skroz druga prica,tu nema uzivanja u muzici ni blizu kao kod slusalica.
 
Проблем је ту са квалитетом звука. Није да тражим "lossless" звук, али барем да је прави .мп3 са 320 кбпс, а не да неки извор а-ла "Јутјуба" пакујем у тих 320 кбпс, када је он у нивоу 128-192 кбпс. То би било као да у криглу од литре сипам 0,33 - амбалажа јесте та, али је полупразна. А и у односу на скидање са "Јутјуба", биркање са некаквог претраживача каквог сам поменуо, је много удобније.
Probaj na rutrakeru , skidas sa torenta , gledaj onda FLAC to je najvisa kvaliteta koja se moze ripovati.Skidao prije gigabajte sa rutrakera.

 
Хм.... може. (y)

Јесте да није удобно коришћење као они претраживачи, али барем спорије или брже налазим шта ми треба. Сад ћемо да видимо имају ли "Старшип", Лори Либерман, Скот Мекензија....

Благодаримо на идеји!
 
Хм.... може. (y)

Јесте да није удобно коришћење као они претраживачи, али барем спорије или брже налазим шта ми треба. Сад ћемо да видимо имају ли "Старшип", Лори Либерман, Скот Мекензија....

Благодаримо на идеји!
Radi to dobro, 10 tak godina koristim, procitas tamo kako se najlakse skidaju fajlovi , odnosno koji torrent najbolje radi , skines link za fajl koji ti treba na hard drajv , ucitas u torrent i skidas. A recimo na torrentu to nemozes naci u pretrazivacu od torrenta. Jedino se moras uclaniti na rutraker i da znas nesto ruskog.
 
Radi to dobro, 10 tak godina koristim, procitas tamo kako se najlakse skidaju fajlovi , odnosno koji torrent najbolje radi , skines link za fajl koji ti treba na hard drajv , ucitas u torrent i skidas. A recimo na torrentu to nemozes naci u pretrazivacu od torrenta. Jedino se moras uclaniti na rutraker i da znas nesto ruskog.
Ma торент је нешто што користим за скидање практично од свих аудио и видео фајлова до свих тих текстуалних и фото формата, тако да ту ретко када може нешто да ме изненади. А руски, ако ми верујеш, знам помало. ;)
 
Ma торент је нешто што користим за скидање практично од свих аудио и видео фајлова до свих тих текстуалних и фото формата, тако да ту ретко када може нешто да ме изненади. А руски, ако ми верујеш, знам помало. ;)
Još uvek koristiš win7?
 
Ima li ovoj bolesti kraja...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ovaj snimak me podseti .
Bio sam odsutan od kuće i TV-a 5 dana ( ponedeljak - petak ) i tako u subotu se setim da pogledam neke vesti i vidim šta se dešavalo u svetu . Dal ima nekih većih pomaka u Ukrajini , kako Izrael tepa onu sirotinju i da li je Iran konačno nešto preduzeo ?
Ali avaj , na B92 u udarnom terminu 16h samo izveštaj sa neke njegove konferencije za štampu u vezi izgradnje pandurskog školskog centra u trajanju od 30min .
Luuudilo !
 
Skretanje problema ,oce da pokaze da je to samo strogo lokalni problem.
Drugo ,pokazuje da nece raditi ni na razmatranju odustajanja od rudarenja ,niti na istrazivanju i pobljsanju ekoloskih aspekata , pokusaju smanjenja zagadjenja ,poostravanju syandarda ,... ne , radice samo na ubjedjivanju gradjana . To je upravo tu rekao.
 
Још црње када се гледа са дистанце. Од неке веће индустрије и генерално подизање запослености нема ништа. Само копај и носи. Бдп се не спомиње као пре, а тек пољопривредна производња... Кад сте чули новог новог министра да је прозборио и једну.
 
Nazad
Vrh