Chat 17

@trtmrt - I ti si se prodao za 3 crvene . Verujem da si bio prvi u redu za zapadnu vakcinu a posle si podigao 3 crvene od drzave . Ispravi me ako gresim . I sta si uradio sa onim novcima sto je vlast davala . Prvo je valjda bilo 100€ a koliko je drugog puta bilo sam zaboravio .
 
Ni blizu...
..................................
znam da su kupili 160ha zemlje a potrebno im je 800 za otvaranje rudnika
Pa onda je stvar resena .
Za svo ovo vreme kupili su 5x manje površine nego što im je potrebno za otvaranje rudnika .
Protesti nisu rešenje , kome se tako obraćamo , usmeriti pažnju na vlasnike preostalih površina , podizati I'm svest I apelovali da ne prodaju dedovinu .
Rio-Tinto i vlada Srbije su u mat poziciji .
 
Ti koji su prodali kuće na kosovu za ogromne pare je manjina i to je bilo pre bombardovanja...ostali su proterani u mnooogo većem broju...
Nebi bas rekao da je to tako, kod mene u kraju ih ima mnogo i jos vise ih ima sto rade u epsu a zive negde drugde pa su ovde kao terenci i ja ne znam ni jednog da je dosao sa praznim dzepovima
 
Pa onda je stvar resena .
Za svo ovo vreme kupili su 5x manje površine nego što im je potrebno za otvaranje rudnika .
Protesti nisu rešenje , kome se tako obraćamo , usmeriti pažnju na vlasnike preostalih površina , podizati I'm svest I apelovali da ne prodaju dedovinu .
Rio-Tinto i vlada Srbije su u mat poziciji .
Naci ce oni resenje kako ce da otimaju zemlju, mislis da ce moliti nekoga?
Shvatite da su ogromne pare u pitanju, ne bi me cudilo puskama da upadaju ljudima u kuce.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Za kuce i okucnice ne znam, ali plodno zemljiste mogu da oduzmu uz naknadu kad hoce. Na taj nacin i nama uzimaju parcele za Osmeh Vojvodine.
 
podizati I'm svest I apelovali da ne prodaju dedovinu .
Е баш ме насмеја. Кад кажеш "дедовину" значи питају се унуци. Сад кад крену презентације станова " БГД на води" (а шире се ко пожар и у даљ и у вис),Аудија, БМВа, трокраке звезде... мобилних телефона ... има унуци да потписују и левом и десном руком.
 
Mislio sam da je tacno da je od 52 kuce 51 prodana , to onda mijenja stvar.
Šta mjenja??Ako su neki prodali zemlju i posjede za masne pare to ne znači da novi posjednik s tim stiče pravo da kopa dublje od jednog metra.Znači ne mjenja se ništa osim vlasnika parcele koji po zakonu Srbije na toj parceli može legalno da sadi šljive ili da zasije pšenicu čime ne ugrožava one pored sebe.......za sve ostalo mu je potrebna dozvola od države.
 
Ja sam samo bio iznenadjen da je na nekoj lokaciji od 52 kuce prodano 52, kazem ako je tacno. Statistika kaze da bi slicmo bilo i u okolini. Zasto je to cudno razmisljanje
 
Pre nekih mesec,mozda 2 je bilo na n1 nekoliko intervjua
Bio je jedan sto jos nije prodao kucu i imanje i po njegovim recima dobio je zadnju ponudu da ili je proda za te pare koje dobija ili ce je svakako drzava po zakonu otkupiti po neloj trzisnoj ceni(kuca se tada verovatno ni ne racuna ili ce je smatrati nesto mizerno)

To isto ko ove brze pruge i tako to sto je drzavi po nekom vazenju od javnog znacaja,kupovala i davala koje kakve cene po m'2...neko je prosao dobro nekom su presekli komad od 10kj na 2 dela i sad mora da ide do njive 7-8km okolo do drugog dela itd itd
 
Ti koji su prodali kuće na kosovu za ogromne pare je manjina i to je bilo pre bombardovanja...ostali su proterani u mnooogo većem broju...
Jel znaš još neku bajku :D Dodji da te vodim u Kosovarsko naselje da vidiš kakve kuće imaju.A bilo im zlatno doba kad i Čović i EU gurali dole pare.Pa dobije od EU novu mehanizaciju, on dotera ovde i proda za debele pare.U PU Kragujevac ne možeš da udješ od njih, do skoro bili posebna vrsta,čeka narod po par sati za lične i pasoše, oni op otvore istureno odeljenje za Pećki SUP i idu po prioritetu.

A '99 mi dole, a oni na kontra stranu, spašavaju žene i decu.
 
Nazad
Vrh