Chat 17

pa imamo i poslanicu i vladajuce garniture koja je rodjena u Peci i i dalje joj mesto prebivalista stoji Pec,iako vec odavno zivi u BG

na osnovu toga samo jedne godine,sve zavisi od zasedanja je uzela 12 000 evra na ime "putnih troskova"
 
Naci ce oni resenje kako ce da otimaju zemlju, mislis da ce moliti nekoga?
Shvatite da su ogromne pare u pitanju, ne bi me cudilo puskama da upadaju ljudima u kuce.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Prošle godine je izglasan zakon da se upišu kao vlasnici, nema prava žalbe, samo može da tužiš privatnom tužbom ali koga boli uvo za tužbu. Oni u posedu i nemaju problem.
 
Jel znaš još neku bajku :D Dodji da te vodim u Kosovarsko naselje da vidiš kakve kuće imaju.A bilo im zlatno doba kad i Čović i EU gurali dole pare.Pa dobije od EU novu mehanizaciju, on dotera ovde i proda za debele pare.U PU Kragujevac ne možeš da udješ od njih, do skoro bili posebna vrsta,čeka narod po par sati za lične i pasoše, oni op otvore istureno odeljenje za Pećki SUP i idu po prioritetu.

A '99 mi dole, a oni na kontra stranu, spašavaju žene i decu.
Pa verunem da ima takvih...i ovde mnogi pkdobni su za jratko vreme stekli mašala kapital.. ali većina je dosla mukom naterana
 
Hoće da otkupe celu parcelu (NIS).Malo im kao smeta što će prolaziti put ali su zainteresovani.A sa osmehom Vojvodine će biti mnogo problema sa cenom zemljišta.
 
Čekam ja njih na zicer već sigurno 20 i kusur godina.Ulazili su oni bez pitanja i tako to.Plaćali su koliko su hteli.Jednom prilikom se otvorila rupetina dok sam kosio detelinu.Mogao sam stradati.Nisu hteli ništa ni da plate ni da urade.E sad im treba.Samo sam im rekao neka nam isplate isto kao komšiji i sve smo se dogovorili.
 
Tu sam procitao , iskocilo negdje

 
Nazad
Vrh