Chat 17

Монтоја, емигрант, телечка зараван, има доста долина такав је терен и ту је још ок. Земља на брду већ мења боју, ваде жуту земљу са дубоким орањем. Оно што се не види са пута је гомила заливних система што из језера што из бунара. Кукуруза има слабо, репа, репа, репа... Па кукуруз ту и тамо. Ово што се види уз пут није баш репрезентативно.
 
Ili kontra ,kad neko pokusa ponovo da kupi porodicnu farmu koju je izgubio ili neko naslijedio koga ne zanima , cest slucaj da svi dodju na aukciju i postigne se dogovor da svi cute osim bivseg vlasnika . Nije to bas svaki put ali cesto . Dali bi ovde bilo tako ? Mozda
Npr

U kakvom paralelnom Univerzumu ti živiš !!!!
Hoću i ja !!! 🍻
 
Sad mi ga nekako žao .
Postao mi simpatičan kako ono ide sitnim koracima bode a ispravio se ko da je progutao metlu .
Starost je to , razumem , ali ne shvatam da je hteo ponovo ceo proces da prolazi a najbolje poznaje svoje fizičke mogućnosti
I ko ga sada menja ?
Mišel Obama ?
Nije loša cupi !
Posle Bajdena svi izgledaju mladoliko.
P.s sad sam malo googlao , pominju Kamilu Haris , e ova baš dobro izgleda .
Na prvi pogled čini mi se da je Latino ili možda slika vara .
Znači ili Afro-ili Latino-Amerikanka .
 
Poslednja izmena:
Nije nista neobicno ( SAD ) da zene bivsih predsednika budu kandidati za to radno mesto .
Nego , kad pominjemo tu temu , prica se da ce Vucic u sledecem krugu za taj polozaj gurati Milicu-pijanicu a on ce na premijersko ?!?
Ako mu i to prodje uz Rio-Tinto onda smo ga stvarno ugasili . . .
 
Да не давим тему аренда, правила и обичаји.
Не могу а да не напишем у вези неколико последњих постова, ово веома личи на ситуацију коју ми је покојни отац причао како су се људи масовно окренули од цркве за време другог светског рата. Само је то онда било питање опстанка.
 
Да не давим тему аренда, правила и обичаји.
Не могу а да не напишем у вези неколико последњих постова, ово веома личи на ситуацију коју ми је покојни отац причао како су се људи масовно окренули од цркве за време другог светског рата. Само је то онда било питање опстанка.
Moji nisu pripadali toj masi ljudi ali sam primetio da sada ti koji su bili u toj masi i njihovi potomci su u prvim redovima u Crkvi. Upravo većina tih iz prvih redova pre ulaska u Crkvu se nepropisno parkira (postoji znak, a i da ne postoji postoji zakon da moraš ostaviti protivpožarni put) i ometa normalan život drugih građana. Izgovor im je: ,,jebote, pa zar ne vidiš sa idem i Crkvu".
Ta masa je onda lagala Tita, a sada laže Boga.
Moramo da razlikujemo Crkvu od Religije i Vere.
Isto jao SNS, SPS i td od Srbije.
 
Nazad
Vrh