Chat 17

Па тешко ти први да су се вратили у цркву кад су скоро сви помрли. За млађе што су се као дозвали не морам ништа писати, сами сте написали.
Али на крају, сви се воде као раб божији, само неки је мало већи код епархије. Па нема љутње...
 
Та пустиња је иначе равна као тепсија а со која је дебела ко зна колико метара ствара скоро идеалне услове за трке. То је чувени боневил, где се постижу брзински рекорди.
 
:sta:
kako moze nesto biti bolje kad je svejedno ko je ? :sta:

po meni je svejedno kad recimo postavis konja (Incitatus) za predsednika
Nisam se lepo izrazio a mislio sam da bar tebi ne moram da crtam i da vise objasnjavam zbog tvoje inteligencije 😉
Bolje ce biti jer je ipak slozices se prijatnija za gledanje . Dobra matorka skroz a od onog senilka stomak mi se prevrtao kada ga vidim .
 

"Međutim, u ovom slučaju, jedan od razloga neobaveštenosti javnosti je i taktiziranje Aleksandra Vučića, koji i temu iskopavanja litijuma iskorišćava za održavanje na vlasti", rekao je Juratović, koji je insistirao na tome da nije potpisan nikakav sporazum o iskopavanju litijuma već sporazum na osnovu kog su se Srbija i EU "obavezale da trguju gotovim proizvodima, a ne sirovinama."
Na pitanje kako Šolc i Nemačka uopšte mogu da garantuju i govore o visokim ekološkim standardima prilikom otvaranja rudnika litijuma, imajući u vidu da Srbija nije članica EU, a i činjenicu da Rio Tinto, koji bi potencijalno kopao u Srbiji, nije nemačka firma, Juratović je odvratio konstatacijom da "ni Nemačka ni EU ne mogu garantovati nikakve standarde bez funkcionalnosti demokratskih institucija u samoj Srbiji."
Prema njegovim rečima, što se tiče načina vladavine Aleksandra Vučića nad svojim narodom, to pitanje mogu rešiti samo građani Srbije.

"Očigledno mu trenutno savršeno uspeva manipulacija, kako na međunarodnom, tako i na nacionalnom planu, što njemu dalje osigurava vlast, ali na štetu građana Srbije", ocenio je poslanik Bundestaga.
Zato je neophodno da narod Srbije, kao i svi ostali narodi Zapadnog Balkana, konačno shvate da su im manipulacije nacionalnih vođa nacionalnim emocijama glavni problem situacije u kojoj se nalaze.
 
Poslednja izmena:
Nekada se serendalo da je glup onaj ko ne veruje Darwinu . I sta je sada ovo ? U sustini podrzavam da se nauka mora menjati jer su mnogi nauceni ljudi postali gluplji nego obicna raja jer se drze nekih stvari ko pijan plota i samo u to veruju . Inace Darwin se prevrce u grobu 🤣
 
Ovo za Litijum , ako se gleda "matematicki ",sta ispada ? Zanemarimo misljenje gradjana kompletne Srbije ,nego samo direktno pogodjenih , najblizih , uzmimo desetak okolnih sela . Logicki gledano ispada da oni koji su protiv kopanja , protiv su samo zato sto se ne kopa u njihovom dvoristu . Zasto to kazem (i ja sam naravno protiv) ?
Ako je tacan podatak da je u direktnoj zoni kopanja od 52 nastanjene kuce prodano i dobrovoljno iseljeno 51 domacinstvo , onda ispada tako.
 
Ako je tacan podatak da je u direktnoj zoni kopanja od 52 nastanjene kuce prodano i dobrovoljno iseljeno 51 domacinstvo , onda ispada tako.
momo ti ovo ozbiljno pitas?
pricamo o istim ljudima?
o onima koji prodaju glas za tri crvene pa posle kukaju da ih vlast j*be?
o onima koji su prodali kuce i imanja za baslosnovne novce na kosovu pa posle kukali da su proterani?
mi o istim ljudima pricamo?
 
Nazad
Vrh