Chat 17

Mislio sam uopsteno . Kazi mi koliko je buna bilo od 1400-1800 godine .
U serijama i filmovima vidimo kako su mnogi srbi surovali sa turcima kao sto i danas mnogi suruju sa stranim okupatorom . Sve je isto ali je samo bolje napravljen privid da narod odlucuje o necemu .
 
а да би повео милион људи у Србији то је немогуће морао би да имаш барем 2 милиона гладних срба па да пола кренеако крене а до тога неће доћи мали је наталитет већина људи ради реално и немаш незапослених нису неке плате али капље наследио си кућу од родитеља једноставно неможеш да створиш критичну масу никако значи остају избори
 
није било пуно мислим да је банатска била прва док су османлије биле јаке нико се није бунио ћутиш трпиш спашаваш главу
 
Mislio sam uopsteno . Kazi mi koliko je buna bilo od 1400-1800 godine .
U serijama i filmovima vidimo kako su mnogi srbi surovali sa turcima kao sto i danas mnogi suruju sa stranim okupatorom . Sve je isto ali je samo bolje napravljen privid da narod odlucuje o necemu .
Da li mi uopšte poznajemo našu pravu istoriju.
 
Vide Srpskog viteza od RS , ljubi ga majka . Juce bio vozac u zatvoru, danas srpski vitez ,suze mi idu na oci, glasacu za njega i sps.

20240705114239952643.jpg
 

@PasceKisa и други ако Вас се тиче​

Књаз Прозороски Команднт руске војске која је требала да у пролеће почне припреме и у лето 1809 пређе Дунав и нападне видинског пашу и његову војску ,је подмићен од стране турака са 7000000 дуката да то не уради. (признале обе сране)Прозоровски ј у зиму 1809-1810 умро у 94 ој години а делегацији срба устаника који су чекали уТомску одговор из Москве о молби за помоћ предата сабља за Вожда без икаквог другог одовора.
За то време су турци стигли на Колубару.
 
Na internetu piše sve drugačije.
Ja ne znam šta je istina ali znam da je 7.000.000 dukata ogroman novac čak i za Otomansku imperiju.
 
Nazad
Vrh