Chat 17

Lule prvo kritikuje clana deks zasto nece da glasa, a onda kaze da treba da se glasa za one koji bojkotuju izbore :haha: .
Moro sam. :haha:
na ove ponovljene izbore nije trebalo izaci posebno u BG-u ali su neke stranke primorane iz americke ambasade

pricam o izborima u decembru gde je ogroman broj ljudi glasalo za satelite i ocigledno bili ne vazeci listici

ovi poslednji nisu ni bili izbori u ovim uslovima
o lokalu je smesno i pricati jer lokal funkcionise tako dok gradonacelnik ne da zeleno svetlo mozes da ga duvas ukratko
 
Луле како мени неки идиот из београда може да одлучи дал ћу ја да гласам или некод нас су били редовни избори и нормално је да се гласа проблем је био што омладина из моје куће или од мојих пријатеља уопште нису изашли е то је проблемкоји ће се тешко решити Ови што их ти подржаваш су резерве ове педерскопаризерске коалиције то упамти шта ти кажем Кад је било гласање тома против тадића ја и сви моји другови смо гласали за тому а знаш зашто
 
трт то скидање са интернета је заглупљивање да помислиш да нешто знаш рецимо то са грцима је глупост шта су написали колико је у грчкој било градова где је владао демос а колико њих су биле аутократије и онда писати о грађанима који су се бавили политиком да су написали у атини то било тачно а овако тешко
 
Луле како мени неки идиот из београда може да одлучи дал ћу ја да гласам или некод нас су били редовни избори и нормално је да се гласа проблем је био што омладина из моје куће или од мојих пријатеља уопште нису изашли е то је проблемкоји ће се тешко решити Ови што их ти подржаваш су резерве ове педерскопаризерске коалиције то упамти шта ти кажем Кад је било гласање тома против тадића ја и сви моји другови смо гласали за тому а знаш зашто
ne znam ni ne zelim da znam i to je to sto se tice mojeg dopisivanja sa tobom

glasaj i dalje za zvalonju
 
Suština je UVEK IZAĆI I GLASTI.
Gasati isključivo za one koji NIKADA NISU BILI U VLASTI. Bez obzira da li su pravi ili nisu, jer je teško proceniti ko je pošten.
Posle 100 dana vlasti ako nema promenana bolje odmah tražiti nove izbore i opet glasati za nove ljude.
I SVE TAKO dok se politička scena ne očisti.
NEMA BOLJEG načina, pogotovu ne revolucije koje neko spolja organizuje zarad svojih interesa.
Znam da bi svi sada i odmah ali toga ima samo na filmu.
Život je BORBA NEPREKIDNA.
I ti što nikad nisu bili na vlasti će biti ispod cenzusa.Zato i ima veliki broj kandidata koji odvlače glasove.
 
A ZA KOGA KOLEGA DA GLASAMO:NAVEDI MI JEDNOG KOJI JE POŠTEN I DA MOŽE DA DOBIJE OVU VLAST.
A što je Đilas lopov?
Zato što ga 10 godina pljuju na pinku i pričaju da je lopov. Što ga do sad nisu uhapsili? Pa kad milion puta ponoviš da je neko lopov, valjda zbog toga i jeste?
Što je Marinika sa njim? Njoj nisu prišivali nikad da je krala. Izmišljali su joj gomilu drugih stvari. Šta će ona onda sa lopovom?
Da nije i Ponoš lopov? A da, on topio tenkove. A opet ispade da nije, al prođoše izbori i ispade im opet dobro.
Koga god pljuju na pinku znaj da je opozicija, nema tu mnogo da se misliš da li je ili nije.
 
A što je Đilas lopov?
Zato što ga 10 godina pljuju na pinku i pričaju da je lopov. Što ga do sad nisu uhapsili? Pa kad milion puta ponoviš da je neko lopov, valjda zbog toga i jeste?
Što je Marinika sa njim? Njoj nisu prišivali nikad da je krala. Izmišljali su joj gomilu drugih stvari. Šta će ona onda sa lopovom?
Da nije i Ponoš lopov? A da, on topio tenkove. A opet ispade da nije, al prođoše izbori i ispade im opet dobro.
Koga god pljuju na pinku znaj da je opozicija, nema tu mnogo da se misliš da li je ili nije.
Gde sam ja napisao da su lopovi. :unsure:
 
Zašto onda ne kažeš treba glasati za Đilasa jer oni samo njega pljuju i njega ne mogu da kupe.Problem kod nas je što vlast nije smenjiva.Trebalo bi kada se promeni ova vlast posle godinu dana opet ih smeniti i tako nekoliko puta i napraviti institucije i sistem da ne može jedan čovek da preuzme sve poluge vlasti i da on odlučuje o svemu.Ovoga odmah posle smene treba u zatvor jer je kršio ustavna ovlašćenja i mešao se u stvari koje nisu u domenu predsednika republike.Znači predsednik ustavokršitelj je povredio akte ustava mešajući se u pregovore,odluke o kojima treba da pregovara vlada,čak i izbore u FSS-u.
Treba da se ugledamo na Italijane i to koliko su oni vlada smenili od drugog svetskog rata.
Tek kada vlast bude smenjiva a ne u rukama jednog čoveka možemo se nadati nečemu.
Međutim meni se čini da ćemo mi to moći uraditi samo ako se kod nas dogodi rumunski scenario,odnosno skloni se diktator,raspuste se službe i odradi se totalni reset sistema.
 
Svi znamo da je jedino rešenje za sklanjanje ovih komunista(što je bio i čaušesku)koji su na vlasti već 70 godina, potpuni reset.
Samo pitanje je dali mi kao nacija imamo kapacitet za takvu vrstu reseta. Ko će to da iznese.
Dali je moguće da se samo u srbiji nemogu komunisti smeniti, ceo svet ih se ratosiljao.
 
@emigrant ne svidja mi se samo tvoje misljenje da je djilas ne podkupljiv daleko su i demokrate od postenja.
Sa ostatkom posta se slazem.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh