Chat 17

Fino je Lule objasnio. Covjek nabrojao laznu opoziciju kako jeste. Nije mi samo jasno kako pitate za koga onda ? Pa pogledaj malo bolje . Nije sve nabrojao. Postoji opozicija. Jedna te ista svo vrijeme , manje vise, ali ne. Nisu simpaticni prosjecnom Srbinu . Jbg
 
Fino je Lule objasnio. Covjek nabrojao laznu opoziciju kako jeste. Nije mi samo jasno kako pitate za koga onda ? ...............................................
Znaju sendvičari zašto pitaju .
To im je glavna fora , kao "Ako ti Vučić nije dobar ti mi reci ko jeste i koga treba da glasam " , kad mu odgovoriš on će ko zapeta puška " Djilas lopov ukrao 500 meleona a Sholak tajkun ........ "
 
Milon puta receno pa da ponovim, da ne treba zapadu da odradi stvari oko kosova koje je fakticki nezavisno vec bila bi drugacija prica, odmah bi oni rekli da je ovo banana drzava, da izbori nisu legitimni na osnovu svih nepravilnosti itd. Al im treba pa je zato jos uvek tu gde jeste. I sve to rade mic po mic, mrvu po mrvu. Ne sme da bude pesnica pa u glavu.

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
 
Al kakvav je to mozak, zagadjujes zemlju i vodu da nikad vise na tom mestu nece nista biti sem pustinje. Pametne zemlje gledaju da svojoj deci ostave cisto i nezagadjeno a mi jalovinu

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
I oni gledaju deci da ostave lepo i cisto, jedina je razlika sto zele samo svojoj deci to.
 
Da izadješ na glasanje i glasaš protiv vlasti, kako to samo lepo zvuči :D Još da ta ista vlast ne organizuje i kontroliše to glasanje svet bi bio tako lepo mesto :D
Brate izadji, sta te kosta?. Izadjes ,lupis glas i znas da si odradio svoje. Kad bi svako tako izasao djavola bi mu autobusi pomogli.

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
 
Ok,i šta drugo ostaje.U ovoj državi niko se vlasti ne odriče tako lako_Ovaj naš Dijamant što se u sve meša je zaslužio zatvor prvo zato što krši ustavna ovlašćenja a zatim krađa,zaduženje države,stvaranje kriminalne organizacije.
Mislite li vi da će ovo moći mirno da se promeni.
 
Brate izadji, sta te kosta?. Izadjes ,lupis glas i znas da si odradio svoje. Kad bi svako tako izasao djavola bi mu autobusi pomogli.

Sent from my motorola edge 50 pro using Tapatalk
Miloševića smo rušili od '91 a otišao je tek kad je završio posao za koji je postavljen.Isto tako i ovaj će da ode kad neko tamo odluči da mu više ne treba.Do tad može da se posere uživo na TV pred drugi dnevnik i nikom ništa.Vlast se na izborima ne menja, pogtovo sa trenutnom opozicijom koja je lipov **greška :)

Tek kad bude bila lustracija i štrik koji je trebala da se dogodi onog 5. Oktobra onda može da se divani o promenama vlasti na izborima.

Ne mora daleko da se ide po recept za promene, eno Rumuni odradili stvar kako treba.
 
Nazad
Vrh