Chat 17

Pa ako nisi glasao za pravu opoziciju koju navodis zna se da si ili glasao za njega ili za njegove satelite sto ti dodje na isto
 
Pa ako nisi glasao za pravu opoziciju koju navodis zna se da si ili glasao za njega ili za njegove satelite sto ti dodje na isto
Nigde nisam napisao da sam glasao.
Ajde da cujem tvoje tumacenje u vezi toga zbog cega ni to ne valja?
Jednom si mi prisio etiketu sns ovca kada sam rekao nesto lose za tu tvoju pravu opoziciju.
Ispravno bi postupio da sam glasao za pravu opoziciju koju ti podrzavas?
I zasto covek mora da bude politicki opredeljen, objasni mi...
Ja ni jednog politicara ne volim, svi do sad su dokazali da su unistitelji i neprijatelji ove drzave i naroda.
Ne razumem se ali vrv tako ide kad je mala drzava u pitanju, veliki mocnici upravljaju uz pomoc novca.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nigde nisam napisao da sam glasao.
Ajde da cujem tvoje tumacenje u vezi toga zbog cega ni to ne valja?
Jednom si mi prisio etiketu sns ovca kada sam rekao nesto lose za tu tvoju pravu opoziciju.
Ispravno bi postupio da sam glasao za pravu opoziciju koju ti podrzavas?
I zasto covek mora da bude politicki opredeljen, objasni mi...
Ja ni jednog politicara ne volim, svi do sad su dokazali da su unistitelji i neprijatelji ove drzave i naroda.
Ne razumem se ali vrv tako ide kad je mala drzava u pitanju, veliki mocnici upravljaju uz pomoc novca.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
ovo si napisao a sad spinujes i vadis kestenje iz vatre
Isao sam svaki put na glasanje jer bi me vrv grizla savest da nisam
vidis kako sve polako dolazi na svoje ovo sto sam i rekao

dakle ako nisi glasao za ove kako kazes "navodne moje" znaci da si glasao za njegove satelite koji ga odrzavaju na vlasti sto znaci da si ga ustvari podrzao
 
Sporo kapira, zato i podrzava "pravu opoziciju".

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
to je jos veca glupost jer ti takozvani "beli listici" ili ne vazeci listici su i doveli tomu nikolica na vlast samo se to zaboravilo,ko ce se toga sada neko secati
isti ti nevazeci listici uz satelite drze ovog na vlasti

a procenat tih listica procentualno najvise odgovara onom ko osvoji najvise glasova na izborima

necu vise ni da se trudim da objasnjavam jer sam to milion puta vec objasnio ali vidim da ne vredi


i ne morate se truditi se prati ako si vec glasao za njega cuti i ne govori o bilo kojoj opoziciji jer ne vlada ona 12 godina srbijom vec upravo za ovaj za koga glasate
 
to je jos veca glupost jer ti takozvani "beli listici" ili ne vazeci listici su i doveli tomu nikolica na vlast samo se to zaboravilo,ko ce se toga sada neko secati
isti ti nevazeci listici uz satelite drze ovog na vlasti

a procenat tih listica procentualno najvise odgovara onom ko osvoji najvise glasova na izborima

necu vise ni da se trudim da objasnjavam jer sam to milion puta vec objasnio ali vidim da ne vredi


i ne morate se truditi se prati ako si vec glasao za njega cuti i ne govori o bilo kojoj opoziciji jer ne vlada ona 12 godina srbijom vec upravo za ovaj za koga glasate
Batali se ćorava posla. Beli listići su navodna intelektualna elita koju je preveslao šarov iz Bajcetine.
 
Nigde nisam napisao da sam glasao.
Ajde da cujem tvoje tumacenje u vezi toga zbog cega ni to ne valja?
Jednom si mi prisio etiketu sns ovca kada sam rekao nesto lose za tu tvoju pravu opoziciju.
Ispravno bi postupio da sam glasao za pravu opoziciju koju ti podrzavas?
I zasto covek mora da bude politicki opredeljen, objasni mi...
Ja ni jednog politicara ne volim, svi do sad su dokazali da su unistitelji i neprijatelji ove drzave i naroda.
Ne razumem se ali vrv tako ide kad je mala drzava u pitanju, veliki mocnici upravljaju uz pomoc novca.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Svakom državom upravljaju moćnici ili bar pokušavaju da upravljaju.
Jedini način da se dođe do manje loše vlasti je uvek gasati za one koji nisu bili u vlasti. To je za početak, ...
 
Pa ako nisi glasao za pravu opoziciju koju navodis zna se da si ili glasao za njega ili za njegove satelite sto ti dodje na isto
Ајде без неког затезања и расправе, ко је по теби права опозиција? Ја сматрам да нема праве опозиције и да нема човек за кога да гласа. Волео би да ме разувериш да праве опозиције има и да је за њу или њих исправно гласати? Сви ови, на политичкој сцени су вештачка опозиција који су створени да одвуку велики број гласача и да владајућа странка победи са шаком људи.
 
oni koji nisu izasli na izbore na bg

na lokalu su negde bili ujedinjeni a opet se nasao neki savo manojlovic,milos parandilovic itd koji nisu hteli i zbog toga uzeli mandat,2 manje koji je bio negde presudan
 
Јбг све си ми сада рекао. Ја ни не знам ко није изашао, једноставно не пратим и не волим политику. После републички избора сам се скроз на скроз разочарао у опозицију и што се мене тиче мене више избори неће гледати.
ПС, једино избори за мис! Наравно ако, ме позову.
 
@MOMOSARIC
zasto mislis, srbija je poznata po operacijama za promenu pola.

Srbija je poslednjih godina postala svojevrsna hit destinacija za osobe iz celog sveta koje žele promenu pola, o čemu pišu i svetski mediji kao što je “Njujork tajms”. Samo u prošloj godini više od 100 pacijenata iz inostranstva operisali su domaći lekari koji su se svojom stručnošću proslavili širom planete.


ako su finansije problem, evo ja cu dati dobrovoljni prilog od 100 evra, nadam se da ce se i ostali forumasi dobre volje pridruziti!
pa da i mi sa poljoforuma jednom imamo miss!
 
Poslednja izmena:
Inace:

„Idiot“ je starogrčka reč, i njom su stari Grci nazivali građane koje ne zanima politika, građane koji su „gledali svoja posla“, za razliku od ostalih, normalnih, koji su bili „zoon politikon“ (stvorenje koje se bavi politikom). Reč „idiot“ je s vremenom dobila sasvim drugačije značenje

 
Suština je UVEK IZAĆI I GLASTI.
Gasati isključivo za one koji NIKADA NISU BILI U VLASTI. Bez obzira da li su pravi ili nisu, jer je teško proceniti ko je pošten.
Posle 100 dana vlasti ako nema promenana bolje odmah tražiti nove izbore i opet glasati za nove ljude.
I SVE TAKO dok se politička scena ne očisti.
NEMA BOLJEG načina, pogotovu ne revolucije koje neko spolja organizuje zarad svojih interesa.
Znam da bi svi sada i odmah ali toga ima samo na filmu.
Život je BORBA NEPREKIDNA.
 
Nazad
Vrh