Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisi caknut brate,isti slucaj posle jebane korone sto kazes ima dana kad sam ko polomljen jedva se vucem i to me uzasno nervira i skace mi pritisak odmah i krece nervoza... **greška ti zivot sve nas sjebase

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Drago mi je zato sto je gradonacelnik jedan od nas, odnosno poljoprivrednik iz domacinske kuce
Na drugoj strani su razne ojebine, propali privrednici, razni skorojevici, izbjeglice i druga bagra
 
Jako je čudno to sa koronom,zavisi od imuniteta i opšteg stanja organizma.Ja sam samo imao dva dana glavobolju i nenormalno me bolele noge ali više ništa,ni temperatura ni gubitak čula mirisa.Nisam pio nikakve lekove,simptomi kao jači grip.Posle dva dana odvedem klinca na testiranje,kažu korona a ja nisam ni išao kod lekara,međutim kad sam njega vodio kažu oni ajde da snimim pluća.Odem ja tamo i naravno ništa.Posle mene imali i klinac i klinka a žena ležala dve nedelje,baš je bilo stislo.
 
Poslednja izmena:
Trideset godina slusam pricu, ''e, da nam je posten covjek, da ne krade i sl, ovi sve odnijese, sve sjasi kurta da uzjase murta i slicno'''
Pa evo pojavio se majku vam j...m, i odmah hocete da ga maknete. Narod je postao u pm. neobjasnjivo, odnosno moze da se objasni, ali zar se moze prodavati guzica za maaaalo interesa. Otislo je sve u q..c
 
Necerovatno je kako koji soj korone te zakaci i svaki trazi gde si najslabiji dok nenadje. Mene je jesenas dohvatio i stigao gde treba, a do juce sam govorio da je sve ovo nista, posto sam dvaput prelezao.
 
Ево једне добре вести за оне који нису продали жито по 40 динара Због проблема са вишком пшенице коју немају коме да продају и где да складиште, а за три и по месеца почиње нова жетва, као и због ниске цене, пољопривредници Удружења „Стиг” одлучили су се за протест. На тај корак их је додатно подстакло неодазивање министарке Јелене Танасковић на позив да дође у Пожаревац и разговара са пољопривредницима Браничевског округа. Зато ће 23. марта тракторима блокирати пут који из Пожаревца води ка Београду, код моста на Морави.
 
Ne bih ja rekao da je to žižak. Ovaj mi se čini da ima krila a žižak nema. I žižak ima sisaljku napred...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Dobiše Dodikovci u Bijeljini po prdici....samo da se ludak ne zainati pa se počne svetiti poljoprivrednicima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh