Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Био сам запатио нешто и то ми се у картону води као вирусна инфекција. Писао сам већ, нису ни хтели да ме прегледају. Добио парацетамол, витамин а,б,ц,д,е и тако редом. После 36 сати од појаве више температуре вратила се на нормалу и осталих 12 дана виленио по дворишту. Од онда ништа. Ако је то била корона супер сам прошао. А знам их да су чекали оздрављење па стигли до болнице. Све креће од општег стања организма.
Nisu te upisali jer im za sada brojke nisu potrebne.
 
Pocnite da pusite duvan i pijete malo rakije a za bolji imunitet i vitamin B par piva dnevno i nema da mislite . Sklonite toplomer i ostala medicinska sokocala . Takodje na TV ne gledajte ljude u belim mantilima i zdravlje ce biti izvesno 😊
I ne dozvolite da vas kurti nakurti !
Ja ne merim temperaturu.Svako oseti kada je ima.Što je više meriš sve te veća kalvazija hvata.I pritisak ne merim.To što su mi dali da pijem,ja popijem-neki put i zaboravim i potpuno se isto osećam u oba slučaja.
 
Опа црни матићу није добро шта ће снајка сад у пуној снази
 
I mene je drug zajebavao sto se spricam, pa kad je zakacio kukao kako ga probadaju grudi.
Samo unese drva u kucu i zamari se.

Sada ide po raznim ispitivanjima ima bolove u grudima, zamra se i gubi dah. Svi rezlutati mu dobri, sumnjam da su mu zacepljeni krvni sudovi.
Zut ko limun, ostareo izgleda kao da ima 45 a ne 35.

Kaze da sam bio upravu i nije mu smesno vise, uprpio je dobro.
A zajebavao me, pricao mi svasta. Da sam labaratoriski kunic, mis i slicne zajebancije.
 
4aef44257d363c8075a16118492d24db.jpg
 
Ja sam čovek u 30-im, najboljim godinama.Nikada mi ništa nije bilo teško, mogao sam volu rep da iščupam, da ne spavam danima i noćima bez problema, fizički rad bez ikakvih problema i poteškoća.Nakon korone ima dana kada nisam ni za qrac...
Ниси једини до короне сам био скептик и подсмева се паничарима. Када ме је опаучила по табанима и када сам завршио на Мишелуку сасвим другачији став имам према корони. А што кажеш до короне сам имао снаге и превише, на руке мало ко је могао са мном на црту, сада нит снаге у рукама, а и ноге ме издају.
 
Nisam zaglavio u stacionar da kucnem u drvo.Ležao sam dve nedelje kod kuće i krkao se kojekakvim vitaminima.Prvih sedam dana izrazito mi je bilo teško da se popnem na sprat ili siđem dole.Ostali period je bio dosta lakši ali to jednostavno nije ono kao pre, nekada se osećam kao da me je opaučio voz, jedino dobro u svemu tome je što nisam više zimogrožljiv, mogu u sred zime da idem u šortcu i majici što ranije nisam praktikovao.Izgleda da sam dobio super moć. 😂 Možda postao mutant... 😂
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh