Chat 14

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
4.167
nisi caknut brate,isti slucaj posle jebane korone sto kazes ima dana kad sam ko polomljen jedva se vucem i to me uzasno nervira i skace mi pritisak odmah i krece nervoza... **greška ti zivot sve nas sjebase

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

CetojevicM

Član
Učlanjen(a)
7 Sep 2012
Poruka
2.273
Drago mi je zato sto je gradonacelnik jedan od nas, odnosno poljoprivrednik iz domacinske kuce
Na drugoj strani su razne ojebine, propali privrednici, razni skorojevici, izbjeglice i druga bagra

emigrant

Član
Učlanjen(a)
12 Jun 2013
Poruka
3.280
Jako je čudno to sa koronom,zavisi od imuniteta i opšteg stanja organizma.Ja sam samo imao dva dana glavobolju i nenormalno me bolele noge ali više ništa,ni temperatura ni gubitak čula mirisa.Nisam pio nikakve lekove,simptomi kao jači grip.Posle dva dana odvedem klinca na testiranje,kažu korona a ja nisam ni išao kod lekara,međutim kad sam njega vodio kažu oni ajde da snimim pluća.Odem ja tamo i naravno ništa.Posle mene imali i klinac i klinka a žena ležala dve nedelje,baš je bilo stislo.

Poslednja izmena:

sova

Član
Učlanjen(a)
4 Feb 2011
Poruka
3.335
Trideset godina slusam pricu, ''e, da nam je posten covjek, da ne krade i sl, ovi sve odnijese, sve sjasi kurta da uzjase murta i slicno'''
Pa evo pojavio se majku vam j...m, i odmah hocete da ga maknete. Narod je postao u pm. neobjasnjivo, odnosno moze da se objasni, ali zar se moze prodavati guzica za maaaalo interesa. Otislo je sve u q..c

Dolovac

Član
Učlanjen(a)
27 Apr 2009
Poruka
2.753
Necerovatno je kako koji soj korone te zakaci i svaki trazi gde si najslabiji dok nenadje. Mene je jesenas dohvatio i stigao gde treba, a do juce sam govorio da je sve ovo nista, posto sam dvaput prelezao.

PasceKisa

Član
Učlanjen(a)
14 Feb 2016
Poruka
634
Ево једне добре вести за оне који нису продали жито по 40 динара Због проблема са вишком пшенице коју немају коме да продају и где да складиште, а за три и по месеца почиње нова жетва, као и због ниске цене, пољопривредници Удружења „Стиг” одлучили су се за протест. На тај корак их је додатно подстакло неодазивање министарке Јелене Танасковић на позив да дође у Пожаревац и разговара са пољопривредницима Браничевског округа. Зато ће 23. марта тракторима блокирати пут који из Пожаревца води ка Београду, код моста на Морави.

mixer87kac

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2015
Poruka
6.338
Ne bih ja rekao da je to žižak. Ovaj mi se čini da ima krila a žižak nema. I žižak ima sisaljku napred...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

bosserb

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2011
Poruka
875
Dobiše Dodikovci u Bijeljini po prdici....samo da se ludak ne zainati pa se počne svetiti poljoprivrednicima

Vrh