Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма јок бре. Не дајем проценте, него кажем да просто могу и да га изаберу, а могу и да га не изаберу - то ти је 50:50. ;)
 
Sta je tu Krivokapic kriv ? Pa on je veci srbin od svih nasih trenutno vladajucih politicara . Problem je izbio kada je Krivokapic rekao da je AV pored Mila druga glava hidre . E onda krecu napadi buljavog ( Mandica ) , celavog ( Knezevica ) i nasih medija i skidaju ga sa vlasti . E sada neka se buljavi , celavi i AV uvate za ruke pa neka zaigraju kolo . Uspeli su da uniste i srpsku slogu u CG a o nasoj zemlji suvisno je pricati . Obrati paznju Zorge na kampanju DF za parlament . U junu su im izbori i glavu dajem ako se opet ne krene serendanje o ugrozenosti srba tamo . Pad im je katastrofalan a ta prica pali . A o ugrozenosti srba tamo pokazuju ovi rezultati izbora .
 
Заиста не пратим кретања тамо, већ погледам резултат и он ми се не допада - од "Српске Спарте" постаде све друго осим било чега са придевом "српско".
 
Pa nije to baš neka južnoamerička država pa da nas baš briga koga će neki sančez ili lopez birati nego zemlja gde živi srpski narod od pamtiveka.
Mislim da je legitimno da želiš i voliš da je tu srbima jednako dobro kao i drugima..
 
Шпијун ниси у праву милатовић јесте србин као и што су манди даниловић радуловић и бечић Милатовић сигурно побеђује муслимани албанци и монтегрини немогу да пребаце 40 посто никако Мило оде у историју или вероватно у бежанију по свету а ако га стигну иде у спуж
 
Milo je stari vuk , neće se on baš predati bez borbe , moguće su razne kalkulacije i koalicije a i ne jednom se pokazalo da u politici 2 + 2 ne bude uvek 5
 
нема тамо никаквих калкулација тамосе једноставно зна ко је ко тричетвртине православног становништва је одлучило да иде у српски корпус и то је завршено неће се више мењати милогорци су опозиција у црној гори значи нема државних ресурса као снс код нас
 
нема тамо никаквих калкулација тамосе једноставно зна ко је ко тричетвртине православног становништва је одлучило да иде у српски корпус и то је завршено неће се више мењати милогорци су опозиција у црној гори значи нема државних ресурса као снс код нас
Ako zapadu Milo jos treba dobija izbore . Ne zaboravi da je vazno ko broji . A mac sa dve ostrice je to sto svi misli da ce Jakov pobediti . Pa recimo ako bude kise ili loseg vremena mnogi nece izaci jer ce misliti ma on dobija . Moj glas nece znaciti mnogo . A moze i neka parica da padne i da se podmite ljudi da ne izadju na izbore . Po meni je sve otvoreno .
 
мило је опозиција у црној гори значи не броји он
Pa naravno da ne broji on kao ni vlast . Broji ko vlada kolonijom . Ne zaboravi Lajcaka i referendum za samostalnost CG . Moras poceti da verujes da je zapad na ovim prostorima vladar . Uzeli su sve drzavne intitucije a politicari sa njihovim tajfunima sluze da dizu halabuku i da se otimaju oko mrvica sa stola .
Ali sustina u CG je ta da su sva vazna i kljucna pitanja resili . Tako da im Milo i ne treba vise . Dolaze nove obrazovane i neukaljane snage da nastave da sire zapadnu demokratiju .
 
Скутерима од 125 кубика дигли цене 300+€. Звао за кимко агилити 16+, пре месец дана, као биће сајамска акција. Ал' им је акција...
 
Jutros sam poprskao sa Stompom mrkvu,peršin,luk za kućne potrebe ali sam greškom zahvatio i cveklu......hoće li nići ili da zasijem na drugom mjestu:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh