Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle moje poruke ucatili se zapadnjaci 😃 . A da oni jos spavaju . Tek tamo oko podneva postaju aktivni . I samo zelim reci ovo da ne smemo ucitati pred njima . To im je i cilj i sada vide priliku da nas ucutkaju jer je Srbija na kolenima .
Tako je druže Banat013,u pravu si sve,kreni u napad.
Juriš drugovi🤣🤣🤣
Pa Srbija je na kolenima zbog glupana teških,koji ispred prodavnice bistre politiku a nisu bili ni u Moskvi ni u Stokholmu nikad.Niti proveli tamo par meseci,o Tadžikistanu i da ne pričam. Ne volim ni Ameriku ni Rusiju,tačnije volim više Rusiju ali to ne znači da sam glup i da ne znam realnost.
Moji su se davno vratili iz te amerike kao dobrovoljci,još pre skoro 110 godina,zbog Srbije,i doneli kući Karadjordjeve zvezde i albanske spomenice.Popeli se na Kajmakčalan.
Ali to ne znači da ja danas treba da budem glup i odbijam realnost,život u Skandinaviji i još nekim zemljama zapadne Evrope je dvadeset puta bolji nego u Turkenistanu,Indiji,Kini,Koreji i tako.To je realnost i zato svi naši najobrazovaniji ljudi a i radnici idu tamo.
Naravno da nije lako da neko ode sada sa 50 godina i odjednom živi kao lord.Ali oni koji su otišli ranije i rade kao profesori,inženjeri pa i radnici gradske čistoće sa kojima sam proveo u Švedskoj neko vreme žive mnogo bolje nego da iste poslove rade ovde.Stadioni su popunjeni lepo,imaju u svakom mestu lepe hale, pozorišta,bioskope.
Noćni život nije kao kod nas i uopšte na celom Balkanu jer je provod ovde uvek bolji i ljudi su društveniji dok su tamo hladniji,i to je sve tačno.
Probaj tamo da podmitiš policajca kad napraviš prekršaj,ja sam probao.
I zato živela SRBIJA i da napravimo ovde što bolje uslove za život.
A ko hoće da živi film "Tri karte za Holivud",neka ide ispred prodavnice da čuje šta će Putin i Bajden uraditi,tu će dobiti tačnu informaciju.
 
Моји у Шведској су скоро сви дочекали пензије али ево сада не избијају из Србије. Не зато што су је се ужелели, већ што је овде живот јефтин наспрам Шведске. Тамо иду једном у два, три месеца и зиму тамо проводе, а од пролећа до јесени су овде.
 
Моји у Шведској су скоро сви дочекали пензије али ево сада не избијају из Србије. Не зато што су је се ужелели, већ што је овде живот јефтин наспрам Шведске. Тамо иду једном у два, три месеца и зиму тамо проводе, а од пролећа до јесени су овде.
To je tačno, naspram cene života mnogo je povoljnije živeti sa njihovom penzijom ovde.
Inače penzije im nisu neke naspram životnog standarda.
 
Nije ona lezbejka . Ona je trans 🤣
Pa jel ti nisi bar zbog toga zadovoljan ? Ipak u tome prednjacimo . To su istinske demokratske vrednosti . Bar zbog toga bi trebao da malo i hvalis ovu zemlju .
 
Kod nas je zlatno doba. Brat od strica sad skoro kad je odlazio iz Svedske zali se da je ovde hrana skuplja nego tamo.
 
Bolje je vec bilo . . .
63c6031c6bec8972e3cc88217f21bc99.jpg
 
Ови су гори и од Гебелса мајко мила. Овако нешто није постигао ни чика Вуксан са две електроде и једним папагајкама. Овако испирање мозга и утеривање страха.
 
Већина кадрова реално не зна ништа да ради или боље речено привређује. Зато се озбиљно дрма кавез. Говори се о оснивању новог покрета где би прошли само они безгрешни. Нешто као цепање срс-а, као нисмо ми они, ми смо нови... Пуно крокодила а баре ни нема.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh