Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nebih se bavio politizovanjem, nego ukazujem na apsurd jna..
Na kraju je takva kakva je i najodgovornija za opšti pokolj u raspadu jugoslavije.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Uopšte mi nije jasno što je srbija morala preuzeti izdržavanje nepostojećeg jna personala..
Znam nekoliko tih 'oficira' koji su penzionisani u 43-ćoj godini, konju bi rep isčupali, primaju debelu penziju i regularno rade drugi posao i uzimaju radno mesto omladini..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Uopšte mi nije jasno što je srbija morala preuzeti izdržavanje nepostojećeg jna personala..
Znam nekoliko tih 'oficira' koji su penzionisani u 43-ćoj godini, konju bi rep isčupali, primaju debelu penziju i regularno rade drugi posao i uzimaju radno mesto omladini..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Зато што и дан данас изданци тих комуњара владају овим регионима.
 
Kao Juzni vetar sve iz Titovog doba drze sluzbenici.
У сваком филму има мало истине. Ја што знам сви предратни комунисти,чланови партије су 90их избегли рат,а у послератном периоду постали бизнисмени па политичари. Иако их већина има само основну школу. И у 90 посто градова Републике Српске и Србије такви ведре и облаче. За скупштине да не причамо.

ps лично познајем годинама једног фирмаша који пре рата дјеци није дао на вјеронауку,нити у цркву,да би за време рата,побјегао са линије после 7 дана и све до краја рата плаћао дневнице другима да иду умјесто њега а он препродавао хуманитарну помоћ,да би сада био велики вјерник и патриота.
Штета рата што људи нису имали времена,па да такве оставе на линији за сва времена ал јбг,сад је касно,тако је како је.
 
Poslednja izmena:
Ja sam još prije 40 god primećivao zastarelost yu vojske..
Kada se samo setim pešadijske obuke vojnik u napadu, vojnik u odbrani itd..
Tipično pranje para u komunizmu..
Nijedan taj vojnik ili oficir nije upotrebljen nikada namenski, a pojeli su državu tri puta. Stanovi oficirima, debele penzije već od 45 godine..
Kada mi neko pomene oficira jna popizdim odmah. A srbija ih i dalje izdržava..


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Izdržavamo ih u svim republikama.
 
Sad ispada da nisu trebali ni postojati...
Nego citam o seksualnom skandalu u C.Gori....
Neka novinarka ootuzila Ramba Amadeusa za seksualno ugrozavanje...nazvao je glupacom...
 
Interesantno, svi slatkovodni slivovi zatrovani ispiranjem fosfora osim onih u Brazilu i Argentini
 
Pa ni Kosovo nije bilo uvek u Srbiji :) 1690 Albanci su postali većina na Kosovu,i tako je ostalo poprilično dugo.1912 recimo niko nije blagonaklono gledao na to "oslobadjanje" Kosova i povratak unutar Srbije.Današnja Evropa je recimo nudila Srbiji sever,a ostalo je po brojkama bilo Albansko.Tad se javila i ona ideja da se Albanci šalju u Tursku Anadoliju,ali jelte počeo je novi rat.Čak i 1918 kralj mason nije znao šta da radi.Čak je i jedan Ivo Andrić kao ambasador u nacističkoj Nemačkoj razradio plan,da se Albanija podeli izmedju nas i Italije,jer jelte plan da se sele u Tursku nema smisla dok postoji Albanija.Čak je postignut dogovor sa Turskom da se 400 porodica iseli u Tursku,a da umesto njih dodju Srbi,samo taj plan je imao jednu manu po nekim istoričarima prosečna Albanska porodica je tada broja 100+ članova :D Al ne bi to išlo tako lako jer se komunisti borci za narodna prava pobunili :D

Ranković je pokušao isto što i Andrić,ali jelte prošao je kako je prošao.

Tako da ako se gleda istorija odavno je Kosovo njihovo.
Lupetaš !!! Pa i da je tačno, a nije to se ne piše, osim ako nisi autošovinista. Nemam šta raspravljati sa tobom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh