Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
losa ta nemacka(zapad) putine jeli?

zar nije vreme da prekines sa poslovima i kao pravi patriota kako se dicis radis ovde a ne uzimas nemcima leba
sam sebe demantiujes u postovima
jel ima bar malo neke logike u onome sta pises i radis
 
losa ta nemacka(zapad) putine jeli?

zar nije vreme da prekines sa poslovima i kao pravi patriota kako se dicis radis ovde a ne uzimas nemcima leba
sam sebe demantiujes u postovima
jel ima bar malo neke logike u onome sta pises i radis
Није ваљда да немаш више аргумената па прелазиш на друге теме?
Ко је теби рекао да је узимам немцима леба,да радим само у Немачкој,и да не радим овде код куће?
 
Za mene su dokaz ustanovljeni parametri i to gde ljudi emigriraju, a oni govore sta govore. To sto ti i ja vidimo i sta zakljucijemo to su nasi subjektivni zakljuci i ocene, jer da je tako kako kazes onda ne mozes pricati ni o Rusiji i Belorusiji, Brazilu ili Kataru kada nisi tamo.
 
kao i svaki prepametni patriota :haha:

ima vas kod nas na balkanu koliko hoces nazalost

pogledas moj prvi post na koji si odgovorio i sve jasno
 
Питам се шта би се писало да је тема Северна Кореја (диктатура, прописане фризуре итд - тако кажу на интернету)? Рекао бих да није тако црно - бело као, уосталом, и ништа друго.
 
kao i svaki prepametni patriota :haha:

ima vas kod nas na balkanu koliko hoces nazalost

pogledas moj prvi post na koji si odgovorio i sve jasno
Ponavljas se legendo, sad tamo sad ovamo. Cim nema linkova sa tvitera i gluposti sa portala ne znas vise ni sta da odgovoris. Ti ako si sam sebe shvatio sta si sad napisao...
 
Za mene su dokaz ustanovljeni parametri i to gde ljudi emigriraju, a oni govore sta govore. To sto ti i ja vidimo i sta zakljucijemo to su nasi subjektivni zakljuci i ocene, jer da je tako kako kazes onda ne mozes pricati ni o Rusiji i Belorusiji, Brazilu ili Kataru kada nisi tamo.
Ko je rekao da nisam bio u Rusiji i Bjelorusiji? Poljskoj? Ljudi su migrirali sa ovih prostora pre 200 god, migrirace i narednih 200,nema mjesta gde neces naci naseg covjeka.Isto tako se i vracaju. Na farskim ostrvima sef proizvodnje u solani je Srbin. Poenta je da ne migriraju svi iz ekonomskih razloga. Politicka uvjerenja, vjerska, karijera, samostalan život, sklanjanje od porodice,brak itd itd. I nije svima odlicno niti sve svi snadju a dosta ih zapne. Jednostavno nemas kapacitet da to shvatis i to je to.
 
Питам се шта би се писало да је тема Северна Кореја (диктатура, прописане фризуре итд - тако кажу на интернету)? Рекао бих да није тако црно - бело као, уосталом, и ништа друго.
Kad si pomenuo frizure, meni se kod lukašenka svidja jedino frizura, samo ga malo jebe desni vetar.
 
Putine ti pre svega nemas osnovnu kulturu u komunikaciji sa drugima, bukvalno jednu poruku nisi napisao da ne vredjas nekoga, nekultura na maksimalno. Cek ja sto par puta godisnje idem na zapad ne mogu da sudim o zivoti tamo a ti bio jednom u Rusiji i mozes, zanimljivo. Upravo sam ja to i rekao, da ne idu ljudi na zapad samo iz ekonomskih razloga vec zbog celokupnog standarda i kvaliteta zivota. Naravno da je migracija bilo oduvek, ali svi migriraju tamo gde je bolje, nisu ljudi ludi da idu tami gde je lose.
 
Putine ti pre svega nemas osnovnu kulturu u komunikaciji sa drugima, bukvalno jednu poruku nisi napisao da ne vredjas nekoga, nekultura na maksimalno. Cek ja sto par puta godisnje idem na zapad ne mogu da sudim o zivoti tamo a ti bio jednom u Rusiji i mozes, zanimljivo. Upravo sam ja to i rekao, da ne idu ljudi na zapad samo iz ekonomskih razloga vec zbog celokupnog standarda i kvaliteta zivota. Naravno da je migracija bilo oduvek, ali svi migriraju tamo gde je bolje, nisu ljudi ludi da idu tami gde je lose.
Ne bih se slozio sa tobom, to sto ste ti i clan Lule takvi da moze samo tako da se razgovara ja vam tu iskreno ne mogu pomoci. Ako nisi primetio morao sam 5x da pisem jedno te isto dok jednom nije skontao da je odvalio glupost i promenio temu. E sad ko je tu glup, on sto forsita glupost ili ja koji hocu da bude onako kako jeste a ne da se lupaju gluposti ko kako stigne. Sa svakim po zasluzi, isto ocekujem u suprotnom smeru.
Konkretno pricamo o zapadu, i kazem ti najblaze moguce da nemas pojma, ne znam kako drugacije da ti objasnim a da ne povredim tvoja osecanja. Jedino da nacrtam. Uostalom ti si se poveo temom ko gde i sta zaradjuje, ne znam da je Rusiju iko spomenuo pre tebe.
Ps kvalitet zivota bilo gde na zapadu je losiji od onog u Srbiji ili generalno na balkanu, ko uopste zna sta je kvalitet zivota. Al posto smo se neki dan mucili oko toga da ti objasnimo da je ici na more ipak luksuz verujem da neces ni ovo shvatiti bas kako treba. Al ajd da ti ne rusim sneska, drzi se svojih stavova i sve ok.
 
@putin nadam se da ce se i nasi ljudi opametiti pa nece odlaziti iz kvalitetnijeg u manje kvalitetno. Za sve postoje definicije, ali ti ipak mislis da su tvoji stavovi definicije, e to je zabluda. Imas i definiciju luksuza pa citaj, vec sam te uputio, ali nisi poslusao. Takve prazne ljude u sirokom luku zaobilazim u stvarnom zivotu, ne znam sto to odmah i ovde nisam uradio. Ima tu i dijagnoza, ali nisam strucan da je postavim (tesko detinjstvo, kompleksi itd pa se postane los covek). Da si ti meni ziv i zdrav. Pozdrav. Ps ne treba meni definicija luksuza u ovim godinama, naucio sam odavno, ti jos nisi.
 
Poslednja izmena:
dakle putine jos jednom procitaj moj post na koji si odgovorio

prosek u evropi je ispod 34 radnih sati,onaj koji radi zvanicno
kod nas je preko 42 radna sata

dakle EVROPA

a ti uyivaj i dalje u svom neznanju i vredjanju iako te niko nista nije pitao
 
Nadam se da ce se i nasi ljudi opametiti pa nece odlaziti iz kvalitetnijeg u manje kvalitetno. Za sve postoje definicije, ali ti ipak mislis da su tvoji stavovi definicije, e to je zabluda. Imas i definiciju luksuza pa citaj, vec sam te uputio, ali nisi poslusao. Takve prazne ljude u sirokom luku zaobilazim u stvarnom zivotu, ne znam sto to odmah i ovde nisam uradio. Ima tu i dijagnoza, ali nisam strucan da je postavim (tesko detinjstvo, kompleksi itd pa se postane los covek). Da si ti meni ziv i zdrav. Pozdrav.
Druze tebi ako u tim godinama treba definicija luksuza da je procitas sa interneta debelo si zaglibio sta da ti kazem.
 
dakle putine jos jednom procitaj moj post na koji si odgovorio

prosek u evropi je ispod 34 radnih sati,onaj koji radi zvanicno
kod nas je preko 42 radna sata

dakle EVROPA

a ti uyivaj i dalje u svom neznanju i vredjanju iako te niko nista nije pitao
???? Ljudino postavio sam ti 41 SAT PROSEK U EVROPI REGULARAN RAD, A SVAKI 11 ti radi 48 i vise sati. 🤣🤣Pa dal si realan, kako ne odgovoriti na ovako nesto ili smatrati te za nekog vrednog diskusije🤣 znaci Prosek - Regularan-41h- Evropa-relevantne informacije - ne kurir blic danas itd. O majku mu njegovu sta covjek da ti kaze.
 
Мени није јасно зашто се расправљате око бољег живота на западу. То је једна машинерија која отима из Африке, Јужне Америке, Блиског истока из Азије... Направили су такву пирамиду да под окриљем демократије они живе боље а цео свет у најгорој беди.
Пребројте милионе геноцидираних народа и трговине робљем а сада крађа нафте из Либије, Ирака и Сирије.
Лако је лоповима да живе и да говоре о лепом животу.
То што се у европи ради мање само значи да нека деца и сиротиња по Малезијама, Индонезијама и Анголама и разниразним Пакистанима и забитима раде даноноћно за цркавицу.
То што наше жене мотају каблове уместо да мотају пелене криви су управо ти заговорници демократије.

Мислите да су Србију бомбардовали да би људима на Косову и Метохији било боље и да би боље живели.
Ето прошло је 20 и нешто година па тамо нико не живи боље.
Али све ће то једном доћи на наплату. Још ћемо се свашта нагледати у нашим животима...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh