Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni vise lice na otvaranje jos radnih mesta za sektase.
 
Места су ограничена. Не може се решити неких ликова и ово је понављање историје. Ако прође, нема томе и његових, нема михајловићке, неше, ђуке и ко зна кога још. Али видећемо још, очигледно да нешто не иде.
 
Већина кадрова реално не зна ништа да ради или боље речено привређује. Зато се озбиљно дрма кавез. Говори се о оснивању новог покрета где би прошли само они безгрешни. Нешто као цепање срс-а, као нисмо ми они, ми смо нови... Пуно крокодила а баре ни нема.
Isto kao i raspad SRS na 2 dela.Kao slučajno a Šeđelj nije učestvovao u tome:unsure:
 
Већина кадрова реално не зна ништа да ради или боље речено привређује. Зато се озбиљно дрма кавез. Говори се о оснивању новог покрета где би прошли само они безгрешни. Нешто као цепање срс-а, као нисмо ми они, ми смо нови... Пуно крокодила а баре ни нема.
Slično je i kod nas.....nakotilo se previše pijavica u vladajućoj strukturi.Duge godine vlasti na leđa natovarile bogastvo i kriminal.Površinski reset je neminovan .Prioritet je isturiti lika koji ih neće teretiti za kriminal i koji će biti kooperantan sa tajkunskim firmama.Lika su već pronašli,zovu ga Simbioza.
 
Jos malo pa ce kod ovog prvog crteza stojati palac okrenut dole. Al' je napredovala civilizacija u p.m.
 
Gledam sad ovaj rat u ukraini, pa sve razmišljam šta bi ja tamo sa mojom obukom iz vojske. Pa to nema veze sa vezom, ono što su mene učili i kako se sad ratuje.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Знате ону изреку: "војске се спремају за претходни рат"? Тако је било и јесте и сада.

Али оно, канда се потврђују и неки стари аксиоми - артиљерија је краљица рата.
 
Ja sam još prije 40 god primećivao zastarelost yu vojske..
Kada se samo setim pešadijske obuke vojnik u napadu, vojnik u odbrani itd..
Tipično pranje para u komunizmu..
Nijedan taj vojnik ili oficir nije upotrebljen nikada namenski, a pojeli su državu tri puta. Stanovi oficirima, debele penzije već od 45 godine..
Kada mi neko pomene oficira jna popizdim odmah. A srbija ih i dalje izdržava..


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ja sam još prije 40 god primećivao zastarelost yu vojske..
Kada se samo setim pešadijske obuke vojnik u napadu, vojnik u odbrani itd..
Tipično pranje para u komunizmu..
Nijedan taj vojnik ili oficir nije upotrebljen nikada namenski, a pojeli su državu tri puta. Stanovi oficirima, debele penzije već od 45 godine..
Kada mi neko pomene oficira jna popizdim odmah. A srbija ih i dalje izdržava..


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
За време прошлог рата ти официри и генерално обука Јна је донела да извинеш ону ствар,поготово официри. Више официра и вођа се изнедрило из народа него из јна,(Пеша,Маузер,Мандо,Лисица итд)а да не причам да су рат изнеле специјалне јединице, ово остало само да се попуне линије. Људи гинули на милон глупих начина а сви били у јна. Где год се линија враћала или пробијала морала је специјална јединица да иде,иначе ништа. Значи онај ко је хтео,ко није џаба му сва обука.
 
Mozak sve i jedne iole veće vojne operacije VRS je bio general Manojlo Milovanović.Ostalo je iznio rezervni sastav starješina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh