Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
уокружењу удонбасу ће остати елитне украјинске трупе и коће ратовати изгледа да се путин коцкао али ће добити опасан лик
 
за пет дана украјина неже излазити у опште на црно море
 
Ako Putina ne skine njegov narod uskoro , Rusi ce se vratiti 30ak godina unazad ,a taman su bili stali na noge .
Postoji sansa da ce u pregovorima podviti rep a pokusati prikazati da to nije tako , mada ne lici na njega .
 
Како може помахнитали другосрбијанац да каже нешто паметно...будала. Није џаба смењен са места амбасадора у САД после само неколико месеци...питање је које тамо и послао малоумника.

Како оно неко написа недавно на форуму? "Пилићи моји мекани"

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3881881/cene-benzina-su-vec-abnomarlno-skocile

Сви се „чуде“ а нису 8 година видели шта се дешава на истоку Украјине.
 
Ako Putina ne skine njegov narod uskoro , Rusi ce se vratiti 30ak godina unazad ,a taman su bili stali na noge .
Postoji sansa da ce u pregovorima podviti rep a pokusati prikazati da to nije tako , mada ne lici na njega .
Nemogu se oteti utisku da ti uopšte nije bilo žao kada su nas i tvoju Republiku Srpsku zapadne demokrate bombardovale '95 i '99..
Čak bih rekao da ti se fućka što nam cepaju deo vekovne teritorije tvoje cenjene zapadne lešinarčine..
Možda pokušavaš biti duhovit kada kažeš da su ameri pomogli razvoj rusije. Ili suviše gledaš one filmove sa tomom kruzom i dž.klunijem gde su obavezno najgori negativci srbi i rusi..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ko je reko da su ameri pomogli razvoj rusije?
I zasto se stalno potencira ko koga voli ? Ruse ja volim vise od Amera kao narod , blizi su nam. Diktatorsku vlast ne al nije to bitno.
Ja pokusavam samo kad se diskutuje napisati kako vidim realnu sliku i sta pretpostavljam da ce biti
Ako cemo samo o ljubavi pisati to je drugo
 
Ko je reko da su ameri pomogli razvoj rusije?
I zasto se stalno potencira ko koga voli ? Ruse ja volim vise od Amera kao narod , blizi su nam. Diktatorsku vlast ne al nije to bitno.
Ja pokusavam samo kad se diskutuje napisati kako vidim realnu sliku i sta pretpostavljam da ce biti
Ako cemo samo o ljubavi pisati to je drugo
Nemoj vise ti da gledas realnu sliku molim te. Kapacitet te je*e.
 
MOMO.Što će Putin vratiti Rusiju 30 godina u nazad.Čovek je samo realan.Rusi su saterani u ćošak.Ali i vreme je da neko stane na put i tom zapadu,tj. da pokaže zube.Pa zbog tih istih si morao da ratuješ.I nas su bombardovali i unazadili 200 godina.Libija,Sirija....Što je mnogo,mnogo je.Samo pogledaj kojim se lažima sve služe kroz medije u ovoj ukrajinskoj krizi.Sreća u novu tehnologiju pa istina brzo dođe na vidalo.Kamo sreće da je 90-ih bilo takve tehnologije.Verujem da bi bilo manje žrtava.
 
Jos zimus smo pricali o ovome pa su neki sa tim velikim kapacitetom i nacitani iz istorije do detalja sve promasili sta ce biti pa me ismijavali
Mozda si u pravu ipak bolje je ne pisati ima dosta bivsih virusologa sad postali politikolozi i vojni strucnjaci . Razlicito misljenje izgleda mnogo svrbi pa necu
 
Napisao si da su rusi stali na noge zadnjih 20 god. Jel se to slučajno poklapa sa vremenom od kako tebi mrski Putin vodi račun o interesima svoje države?
Misliš da bi neko drugi bolje zaštitio ruske interese i dostojanstvo od američko/britanskih kriminalaca?
Nisam primetio da ti je nešto žao naroda iraka, libije, sirije, jemena, nikaragve, itd gde narod daleko više trpi od amerikanaca.
Rusi i ukrajinci se odlično razumeju ne brini za njih, pametni su to ljudi znaće oni da se organizuju i dogovore..



Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Najbolja stvar koja moze da se desi i za Rusiju i za Ukrainu i Ukraince je da Rusi uspostave svoje rukovodstvo umesto ove pro zapadne bagre Zelenskog i ekipe jer oni neodoljivo podsecaju na zute kod nas i oni sami odlucuju sudbinu naroda . Ukrainci koji su ekonomski najsiromasnija i najrazvaljenija drzava u Evropi bi dobila zblizavanjem sa Rusijom mnoge povoljnosti a oni vec 30 godina od dobijanja drzavnosti ne da nisu mrdnuli sa mrtve tacke vec sve dublje tonu u katastrofu a ove fukare sa zapada ne da im nista nisu pomogli nego su ih jos razoruzali i raskurcali .Ceceni su se od krvoprolica priklonili Rusiji a i tamo je Amerika finansirala haos i beznadje. Ovo su bliski i bratski narodi koje vezuje mnogo stvari i ekonomskih i istorijskih a posto ih vode sluge zapada najbolje je da se sve zavrsi bez velike stete i bez velikog krvoprolica a ovakvim scenariom ce profitirati i Ukraina i Rusija a izgubiti zapad
 
Napisao si da su rusi stali na noge zadnjih 20 god. Jel se to slučajno poklapa sa vremenom od kako tebi mrski Putin vodi račun o interesima svoje države?
Misliš da bi neko drugi bolje zaštitio ruske interese i dostojanstvo od američko/britanskih kriminalaca?
Nisam primetio da ti je nešto žao naroda iraka, libije, sirije, jemena, nikaragve, itd gde narod daleko više trpi od amerikanaca.
Rusi i ukrajinci se odlično razumeju ne brini za njih, pametni su to ljudi znaće oni da se organizuju i dogovore..



Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Nisam pomeno Amerikanci da su ih digli na noge . Ekonomski su se bili popravili prilicno zbog prodaje energenata . I vojsku su malo popravili i uticaj u svijetu povratili sad ce putin to prokockati.To sam reko pa da se ne izvrece
 
Ko sad likuje nad sudbinom Ukrajine i velica rusku intervenciju , na zalost svesno ili mozda nesvesno skrnavi srpske zrtve nato bombardovanja.
Nato je upozoren 99-te da pravi ogroman presedan u medjunarodnom pravu i da ce to pokrenuti domino efekat ,Rusija nista drugo ne radi nego koristi taj izgovor za svoje vrsljanje po komsiluku.Kina mudro cuti ,a sledeca kriza je najverovatnije Tajvan.
 
Nisam pomeno Amerikanci da su ih digli na noge . Ekonomski su se bili popravili prilicno zbog prodaje energenata . I vojsku su malo popravili i uticaj u svijetu povratili sad ce putin to prokockati.To sam reko pa da se ne izvrece
Opet ne uvažavaš činjenice.
Slobodno reci da ih je putin digao na noge. Nije valjda jeljcin ili gorbačov koji su skoro raskućili?
Ako da ga nevoliš iz tvojih viđenja nije problem, ali istinu treba reći.
Znači sam priznaješ da ih je podigao, ali iz razloga demokratije ga treba smeniti.
Pa šta onda treba uraditi tvojim amerikancima kod kojih nema ni d od demokratije..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh