Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ево како је било...
Nije citav snimak , ovo gazenje nema veze sa Rusima, ovi sto su strucniji za oklopna vozila kazu da oklopnjak ima mehanicki problem(na citavom snimku a ne samo ovom momentu pred gazenje) , ili kvar ili taj sto upravlja nema veze, inace covjeka iz auta su izvukli zivog.
A ovo na pocetku nemaju Ruske oznake , ima i snimak gdje puca jedno Ukrainsko oklopno na drugo sa nekoliko metara , vjerojatno dezerteri pokusavaju da pobjegnu a ovi da ih zaustave.

Vecinom 90 posto informacija sa bilo koje strane su lazne , cak i ma i video igrica.
 
da li bi ste se i vi preko proglasili za vojvodjane ako se vojvodina odcepi,i mi se ne bi razumeli a nailazio sam par komentara gde sam procitao ..."dole u Srbiji..." kad pricate o necemu.
Vidi prika, ne moramo mi da se otcepljujemo, gledaj vremenasku prognozu pa ces videti da se svaki grad sa vise od 7000stanovnika juzno od glavnog grada spominje dok ocigledno u Vojvodini postoje samo Novi Sad i Subotica (a i to je eto radi reda). Znas gde je eto npr. Ljubovija i slusas stalno o njoj od 3,6hiljada stanovnika a ne znas ni gde je Srbobran niti znas da postoji u drzavi, isti taj Srbobran (kojeg sam uzeo za primer) koji ima 12hiljada stanovnika. Gledas rts i nula vesti iz Vojvodine. Sporadicno po koja ali zato znamo koliko kukuruza rodi na Pesteru a iz Vojvodine dolazi vecina kukuruza, br1 izvozne robe u celoj drzavi. Pitaj nekog u Sumadiji koliko ima delova Vojvodine. Samo Banat, jel da? Bitno da znam o Moravi i Ibru svaku mogucu stavku jer sam bombardovan od strane visedecenijske projuzne propagande. Nikad mi sa severa necemo biti jednaki sa vama. Sto ministar dragi nam nije Skodu provozao do Batočine vec ide po Vojvodini i gosti se. Ili nek ide u Čajetinu da hvali uzgoj jaganjaca (poreklom iz Bačke). I tako dalje i tako dalje... Nema separatizma na severu vec taj separatizam dolazi sa juga
 
Upala mi špena u oko, popravljali 84 veče pre. 🤣Morao sam da se našalim na najgluplji komentar u istoriji foruma. Pa čoveče šta si sada, postao si i stručnjak u oblasti psihologije. Stvarno si svestran, od pravljenja kulena do psihe.
Drugi put uzmi zastitne naocare 8-) Kakva je situacija u Ukraini, jel treba duge gace ili otoplilo:haha:
 
Evo ponovo sa Ukrainskim oklopnjakom, citav snimak , nije Ruski niti ga je Ruski vojnik oteo , jednostavno nesreca.
Na pocetku snimke izlazi iz krivine , zanosi ga u jednu stranu , kontrira i ubrzava i zanosi ga u drugu stranu i auto je jednostavno na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme , oklopnjak zavrsava na krovu auta.
 
Zemlja sa 47 miliona stanovnika a svega 400 hiljada izbeglih ,narod snima rusku vojsku ,zajebava se ,opusteno izgleda da veliki deo Ukrajine je docekao Ruse ko bracu
 
Zanimljivo za toliku zemlju, da ima toliko rezervista a ovamo pozivaju placenike. Kanda niko nece da ratuje protiv Rusa pa im treba Legija stranaca
 
Zemlja sa 47 miliona stanovnika a svega 400 hiljada izbeglih ,narod snima rusku vojsku ,zajebava se ,opusteno izgleda da veliki deo Ukrajine je docekao Ruse ko bracu
Imaju realno oko 37 bez odcjepljenih i raseljenih , oni da su htjeli da im gazda bude Rus ostali bi sa Rusima ali ocito da vecina to nije htjela. Isto sto su se i Belarusi otimali , ali oligarsi da spasu svoje guzice pristali da im sef bude Putin , sto ne znaci da velika vecina to zeli ili voli. Sumnjam da ce Belarusi ako bude do njih bas polomiti noge da utrce u Ukrainu da pomognu Putinu.
 
Svaki dan smo na vezi sa Ukrajincima, savetovali su nas da ne čitamo novine. Doduše i naši su na 50km od Rumunije pa ih ne dotiče toliko sve to. Jeste ratno stanje, policijski čas ali ostalog nema.

Kažu da je mnogo lažnih vesti, objave snimke i videa iz nekog grada sa raznim scenama, sneg pola metra, drugar pogleda kamere uživo ono sija sunce snega nigde.

Poslao mi je slike sa granice, kolona 10km tablice Kijev i Vinitsia.

Živimo u vremenu brzih vesti, sve se objavi a ništa se ne proveri.

Kao onaj što je poslao snimke bombardovanja, mediji objavili i osudili razaranje a ispade da je na snimcima Beograd 1999.


Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Nije citav snimak , ovo gazenje nema veze sa Rusima, ovi sto su strucniji za oklopna vozila kazu da oklopnjak ima mehanicki problem(na citavom snimku a ne samo ovom momentu pred gazenje) , ili kvar ili taj sto upravlja nema veze, inace covjeka iz auta su izvukli zivog.
A ovo na pocetku nemaju Ruske oznake , ima i snimak gdje puca jedno Ukrainsko oklopno na drugo sa nekoliko metara , vjerojatno dezerteri pokusavaju da pobjegnu a ovi da ih zaustave.

Vecinom 90 posto informacija sa bilo koje strane su lazne , cak i ma i video igrica.
Oklopnjaci ako nemaju gume na gusenicama se na asfaltu lako okliznu tako da se i na snimku vidi da je vozilo skliznulo.
 
Али је било на ударним вестима да руско оклопно возило гази цивилни аутомобил. То је било пре два дана. Штета је већ направљена.
 
Sad ce tek nastati problemi sa UREOM i KAN-om , Rusiji blokirali svih 600 milijardi koje imaju vani.
Ovdje je pod opsadom ljudi Zberbank(Hrvatska) , iako nekoliko dana ministarstvo uvjerava ljude da nema opasnosti po novac, da je osiguran, uveli 48 sati moratorij na novac koji se moze podici.

Najvece privatno preduzece u HR ,koje drze Ruski oligarsi, su prije jedno mjesec dana prodali udio iznad 49 posto(bili davno upoznati sa Putinovim planovima za rat) , tako da nece biti pod EU sankcijama sto bi tek bilo katastrofa za domacu poljoprivredu.
 
Али је било на ударним вестима да руско оклопно возило гази цивилни аутомобил. То је било пре два дана. Штета је већ направљена.
A to se zove propaganda :haha: , sto mu dodje isto kao kad Putin kaze, sad cemo da napravimo denacifikaciju Ukraine.
Umjesto da kaze sad cemo umjesto njihovog Kurte da stavimo naseg Murtu da tamo komanduje , ali ovo denacifikacija mu dodje nekako umjetnicki receno:haha:
 
Али је било на ударним вестима да руско оклопно возило гази цивилни аутомобил. То је било пре два дана. Штета је већ направљена.
Standardna procedura kod propagandnih medija... Prvo se na celoj naslovnoj strani kaze nesto sto odgovara narativu. Pa onda za par dana/nedelja/meseci kad isplivaju dokazi da nije tacno sitnim slovima greska se "ispravi" i eto kao oni su objektivni i priznali svoju gresku
 

hahaha citam vozilo izlazi iz krivine pa se okliznulo i nesreca hahaha...kazem vam da su ovi otvorili vatru na njih jer su mislili da su rusi,nazalost kad su shvatili vec bilo kasno,ima i duzi snimak na tviteru,nesreca ili ludost je sto se civili voze kao da se nista ne desava oko njih
pazi sam naslov klipa i prica koja je servirana je glupa jer ovi jos nisu stigli do kijeva a ovo se desilo jos pre 3 dana

a ima i ovoga...kriminalci i "civili"
 
А шта ако путин уопште не жели кијев и украјину па сад се примети да трупе из белорусије и курска само одвлаче пажњу руси узимају новорусију остала је још само одеса и да се окруже ови украјинци око донбаса спајају руси трупе од харкова са русима са крима харков је окружио и заобишао мариопољ окружен
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh