Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa FB.
274860966_10228053298695992_586789346959207113_n.jpg
 
Mislio je da agresijom i pretnjom svetu da ce svi pokleknuti ispred njega, a sad se uvalio u takva govna iz kojeg nece vise nikad izaci.
Koristice nuklearno oruzije a svet nece ostati imun, uzvratice i eto otislo sve u pi. du materinu a vi opravdavajte njegovo delo i dalje kad vam se meso odvaja od kostiju!
Ne smemo da zaboravimo da je RUSIJA OSLOBODILA EVROPU OD HITLEROVE CIZME I PLATILA DANAK SA 30 MILIONA MRTVIH TO NIKAKO NE SMEMO DA ZABORAVIMO A MORAMO DA POSTUJEMO a u ovoj prici sada postoje samo dve solucije 1/da li da navijamo za zapadne fukare i za njihov sistem vladavine,pljackanja i drndanja ostatka planete ili za vekovne priljatelje i DA SE VEC JEDNOM USPOSTAVI RAVNOTEZA NA PLANETI jer Hitler je bio lud i ko zna dokle bi stigao da nisu Sovjeti stali na put a ovi su ludji od Hitlera .
BICE OVO SVE U REDU SAMO DA RUSI USPOSTAVE SVOJU VLAST UMESTO OVIH PRO ZAPADNO ORIJENTISANIH PA OD 45 MILIONA LJUDI BAS JEVREJ ZELENSKI DA BUDE PREDSEDNIK A BIO KOMICAR DO JUCE ZABAVLJAO DECU PO PRIREDBAMA A CUDO NE NADJOSE NEKOG UKRAINCA A I OVOG NASEG PICKOLIZCA BRNABICA SU POSLALI IZ AMERIKE PO DIREKTIVI DA NAM POMOGNE VIDIS DA NE ZNA NI DA PRICA
Zamolio bih sve forumase koji nisu u materiji a ne poznaju problematiku novog svetskog poretka da ne komentarisu i ulaze u neriljano jer samim tim tema gubi na znacenju i cini da ljudi koji bi zeleli istinski da se informisu u vezi ovog konflikta dobijaju gomilu neodmerenih dezinformacija koje ovu temu cine jos konfuznijom
 
Braca rusi, a gas jeftiniji rumunima nego nama… pitaj bracu da nam doture malo djubriva…
 
Kakva je situacija sa Sber bankom, ima li u Srbiji poslovnice, ovde kod nas kao republika preuzima, odnosno vrsi dokapitalizaciju.
Narod u redovima stoji da podigne novac

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Jeste , za njegove vlasti . Uradio je dosta dobrih stvari za rusiju to stoji . Medjutim , dal je to on sam zasluzan , ajde neka jeste, ali i nije neka velika mudrost . Najveca drzava , prebogata energentima za kojima vrijedna zapadna evropa zudi a ima pare ,... samo busi i prodaj . Al ovo zadnjih par godina , kgbovska musica proradila , nije dobro nikako i nikome . Valjda ce se evropski , hriscanski ruski narod probuditi makar sad.
А ти би баш волео да се врати стара добра пијандура Јељцин па да Русија постане америчка прћија и да је развлаче као отирач? Све што Путин има имао је и Јељцин па није било веће гологузије и сиротиње. Чим се неко супроставио западу одма је диктатор, угњетавач и против демократије. Камо среће да је Путин бар 15 година раније дошао на власт другачија би се прича водила на Космету.
 
Ima dosta slicnosti . Putin me podsjeca najvise na Milosevica . Radi ekstremne stvari uvjeren ispravne za svoj narod a u stvari pogresne . Jos ako bude vukao totalno neracionalne poteze kad mu neide kako je zamislio , a lici vec ,,onda je original sloba.
I ti ljudi , sluzbenici , politicari koji su bili u rambueu su ljudi od krvi i mesa. Nije bilo dovoljno vremena za detaljne analize , oni stranci iz daleka i dosli sa slikom Slobe kao balkanskog mesara , komujiste i nacionaliste , sto je u neku ruku bio . Kosovskih albanaca kao sledece zrtve , sto je samo djelomicno bilo , al oni su stvorili takvu sliku , malo pogresnu predrasudu , ovaj nece da popusti , i to je to . Kad o tebi neko ima lose misljenje , pa bilo i pogresno , ima tu i do tebe .
Druže,ti ostade živ.Pa zar misliš da je Milošević glavni krivac kao nacionalista ili kao zapadni plaćenik.Po tebi ispada da su gospoda u Rambujeu jadna i još ih braniš.Pa nije li taj problem na Kosovu malo ranije postojao-i pre Miloševića.Čekali su Račak da bi ostvarili plan.Odavno je to isplanirano.Pogledaj film Balkanska međa.
Kao rezultat svega smo dobili NATO bazu na Kosovu.Ne poštuje se rezolucija 1244 doneta od najvišeg tela-UN.Da li bi po tebi Srbija bila agresor kada bi upala na Kosovo da vrati oteto.Koliko je tu međunarodno pravo kršeno.Da li je po tebi od 91 JNA bila agresor kao Rusi sada.
Ja mislim da su Rusi dugo ćutali baš iz razloga da ne bi došlo do nekog većeg sukoba.
Šta bi Srbija uradila kada bi se granatirao sever Kosova-to ti je paralela.
 
Momusarica jednostavno ne treba komentarisati,to nije u domenu misljenja nego ogranicenosti pod izgovorom neke realne slike koja je kilometrima daleko od realne.
Sto se tice rata zao mi je djece i civila i sto ljudi imaju utisak da se Rusi muce tamo samo iz razloga sto je propagandna masinerija svakim danom jaca i ogroman broj laznih vjesti, izvjestaja a Evropa sugava se potrudila da sve medije oz rusije suzbije do kraja. Sada se vidi da ovo vise nema veze sa ukrajinom nego sa ciljom koji je bio oduvek, da se rusija i njena bogastva bace na kolena. Srecom kada procuri neki snimak sa ruske strane vidi se pravo stanje i da sve ide laganim tempom jer ratuju po ps, ne unistavaju civilne mete, civile. Na onom snimku staju na raskrsnicama da auta prolaze. Onaj ko je bio u ratu pogotovo na ovim ex yu zna da kad bi ratovali kao ovde, ukrajine ne bi bilo za 3 dana, samo da ovi primene svu silu. Iskreno ako se ovi glupavi ukrajinci i ova suga i jad od evrope ne dozovu pameti mislim da ce ovi to morati da urade, e onda je narod najebao, bukvalno.
 
Зорге, прочита ли цео текст линка који си поставио? Крив путин и руси са својом акцијом са гледишта немачких грађана за скок цене бензина.
 
Svaki vas rosofilski post je baziran iz tacke navijanja. Zar stvarno mislite da je to svrha diskusije? Tatalno mi je nebitno ko ce izaci kao pobednik. Stvarno sam pomislio da su takva sila, pa ce pregaziti celu Ukrajnu za par dana i kraj svemu, ispunjena misija.
Ovako i ovakav nacin ratovanja, i odugovlacenje dali takticki ili zbog nesposobnosti dovodi do toga da je ker stisnut sa svih strana i to zestoko, prvo politickim principima kao sto su totalne sankcije a kao drugo pruza vreme nato alijansi za uvlacenje masovnog naoruzanja u Uk. Sav pritisak ce dovesti pobesnelog do toga da koristi nuklearno oruzije pa eto onda se oprastamo od zivota na zemlji.
Ponavljam ja koji ne gajim nikakve simpatije prema Putku iz srca bi pozeleo da sto brze zavrsi misiju sa Uk, da je osvoji i da zavrsi zapoceto, ali na zalost ne vidim da ce do toga doci.
Ko se bazira samo na navijanje a ne vidi ili ne zeli videti da preti nuklearni rat onda do moga!
 
Нису сви русофили који пишу (навијају) у овом оружаном сукобу.
Тешко да је путко устао пре 6 дана на леву ногу, можда ударио мали прст на нози и решио да започне напад и можда нуклаерни рат зато што је био бесан.
Ово је спремано годинама. А ни ми све аналитичари не знамо да запад исто спрема план за пут на исток. Само боље крије или дезинформише.
 
Svaki vas rosofilski post je baziran iz tacke navijanja. Zar stvarno mislite da je to svrha diskusije? Tatalno mi je nebitno ko ce izaci kao pobednik. Stvarno sam pomislio da su takva sila, pa ce pregaziti celu Ukrajnu za par dana i kraj svemu, ispunjena misija.
Ovako i ovakav nacin ratovanja, i odugovlacenje dali takticki ili zbog nesposobnosti dovodi do toga da je ker stisnut sa svih strana i to zestoko, prvo politickim principima kao sto su totalne sankcije a kao drugo pruza vreme nato alijansi za uvlacenje masovnog naoruzanja u Uk. Sav pritisak ce dovesti pobesnelog do toga da koristi nuklearno oruzije pa eto onda se oprastamo od zivota na zemlji.
Ponavljam ja koji ne gajim nikakve simpatije prema Putku iz srca bi pozeleo da sto brze zavrsi misiju sa Uk, da je osvoji i da zavrsi zapoceto, ali na zalost ne vidim da ce do toga doci.
Ko se bazira samo na navijanje a ne vidi ili ne zeli videti da preti nuklearni rat onda do moga!
Neće biti nuklearnog rata sigurno.A biće ga ukoliko se NATO vojno umeša.Nema tu navijanja.Samo treba zapadnjačku vladu srušiti i kraj priče.Ne smeju se zaboraviti ni žrtve u Donbasu u prethodnim godinama.Onda se pacifisti nisu javljali.Čak se i spominje cifra od oko 13000 ljudi.Malo li je.Gađali su zabavišta i škole.Niko prstom nije mrdnuo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh