Cena nafte

Ako budu kontrolisali automobile i kamione da eventualno ne troše taj dizel za poljoprivredu(koji će pretpostavljam biti obojen), onda će i nas da kontrolišu da ne trošimo slučajno i mi neka goriva neodgovarajuće boje(na primer crvene). Šta god da su smislili, smislili su da nas zajebu.
 
Sad cujem da je u Hrvatskoj skocila cena na 10 kuna, a u Bosni valjda ce ljudi sutra da strajkuju i niko nece da sipa gorivo, nista nije skroz tacno tako sam nesto samo nacuo.
 
Nocas novo poskupljenje kod nas ,jutros je evrodizel bio 144,90 sad ide gore jos ,dizel 133,90 sad ide gore cene ce ici 2-3 dinara gore bice ovo zanimljivo prolece,a cinimi se da je neko pre par nedelja govorio sve su to lazi nece biti nafta 150 dinara,samo se bojimda nije sam sebe slagao pa da nepredje i 150 dinara.Toliko o stabilizaciji cena neka sada puste naftu po 90 dinara isto kako rade sa kukuruzom i psenicom
 
Vidim neki dan na OMV pumpi i lozak skocio na 101dinar,plin je 73din sto me jedino tesi.
Nema veze sto je gorivo poskupelo,spustice cene hrane tako da ce gradjani opet biti isto optereceni,a seljake ko ....
 
Danas bio na pumpi, lož ulje 105,90 din. Pitam momka koji radi pošto je evro dizel a on mi odgovara:"Sačuvaj Bože. Još malo pa 150 dinara...". Kaže da će cene goriva još ići gore...:zli:
 
Pre 15 dana kupim lozak 98 prosle nedelje 102 danas 104 dinara kaze mi radnik na pumpi ice dizel do 150 do setve mozda.Tako da su skoro svi presli na lozak koliko sam primetio sad vec preteruju pre 4 meseca lozak je bio oko 90 dinara i lepse je boje bio spram danasnjeg
 
Kazu da lozak treba da ide na 120 din ali ga vestacki jos odrzavaju na 102-104 din kako na kojoj pumpi
 
Kod nas ložak 105,70 crveni ,žutog više nema od pre dva dana kažu pumpadžije da ne mogu više da ga uvozu ovaj crvani nešto mutan nije kao pre
 
Nazad
Vrh