Cena nafte

zombie_666

Član
Učlanjen(a)
29 Apr 2010
Poruka
5.760
Nema nigdje u Bijeljini da se kupi D2, čak ni u Tuzli i okolini, samo loža i Euro 4 i Euro 5 dizel a oni skupi kao od zlata da ih prave.

pujol

Član
Učlanjen(a)
27 Jul 2010
Poruka
1.685
Ja sam cuo da se do kraja marta ukida LOZ ULJE na pumpama,jer su masovno svi presli na lozaka i d2 skoro niko vise na koristi,a drzava ima valjde manje koristi od lozaka nego d2,ne znam tako sam cuo od pumpadzije e sad jebemliga.Ako i to ukinu,na ugalj ima da teram traktore.:osmeh:

Krlemrle

Novajlija
Učlanjen(a)
7 Dec 2010
Poruka
1.490
Pa, kupujte onda brže-bolje sad to što ima. D2 ćemo morati da kupimo toliko koliko su nam dali onaj subvencionisani sa bonovima, a ostalo će da nam donose šverceri ložak iz Bosne. Ako vlada hoće da kupujemo D2, onda nek nam daju bonove za subvencionisanu cenu koliko nam stvarno treba, a ne koliko oni misle da nam treba.

Tako je bilo i prošle godine u ovo vreme da su povukli ložak sa tržišta, pa su ga tokom leta ponovo pustili u promet. Time neće postići ništa. Mi ako hoćemo možemo zimi da pravimo zalihe. Praznih, celih buradi i kojekakvih drugih rezervoara i sudova na vojnom otpadu ima koliko ti duša ište.

milan971

Član
Učlanjen(a)
2 Jun 2011
Poruka
3.636
Malo ljudi sada ima koji mogu da prave neke ozbiljnije zalihe bar ovde u mom kraju,a znam da skoro 80% nece moci da iskoristi ovu njihovu"pomoc" u vidu bonova sa rokom trajanja zbog nemanja sredstava.

mirmag

Član
Učlanjen(a)
29 Jul 2009
Poruka
3.927
Posle par nedelja nestasice,pojavio se lozak na svim pumpama u gradu 110-111 din/l.Sad ce nestasica D2,zbog poljoprivrede.

Krlemrle

Novajlija
Učlanjen(a)
7 Dec 2010
Poruka
1.490
Ako naši ljudi ne budu imali para da kupe gorivo sa tim bonovima do roka koji je zadat, zna se u čijim će rukama ti bonovi da završe. Već vidim kako se prodaju taksistima i autoprevoznicima(kamiondžijama) za keš. Taj rok je čista budalaština. Sad će biti gužvi na pumpama i nervoze i opet će svi nezadovoljni građani da psuju nas. Biće, evo opet ovi seljaci prave gužve.

milan971

Član
Učlanjen(a)
2 Jun 2011
Poruka
3.636
A zamislite tek apsurda, opstina Bogatic sa 14 mesnih zajednica nema ni jednu odobrenu pumpu za sipanje subv. dizela ,najblize za tocenje je Sabac gde je odredjeno samo 4 pumpe, a imaju preko 30 mesnih zajednica.Zato u Beogradu ima 46 pumpi koje toce ovo gorivo.

kobac

Novajlija
Učlanjen(a)
31 Okt 2009
Poruka
5
Nema vise Loz ulja na pumpama, ponovo ce ga pustiti u promet sredinom septembra...

Farmer II

Član
Učlanjen(a)
7 Mar 2009
Poruka
4.568
Juce je dosta pumpi stopiralo prodaju, iako imaju loz ulje, jer cekaju ponedeljak da ga prodaju po 50 % vecoj ceni.

Farmer II

Član
Učlanjen(a)
7 Mar 2009
Poruka
4.568
Postoji neko pravilo o uvodjenju tih akciza, nisam siguran, ali bi trebalo da se zna bar nedelju dana unapred pre dizanja cena, a ne da se u petak poslepodne donese odluka o povecanju cena u ponedeljak

Peet

Član
Učlanjen(a)
11 Apr 2010
Poruka
7.696
Pa mi zivimo u jebenoj drzavi koja isto to radi i sa njenim narodom. Ne bi uopste bilo zanimljivo da ti daju lufta da dises, ovako prc na brzaka i procice do neke sledece prillike. Tek ce da pocinju pi....rije!

Vrh