AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Mladji malo 2_3god
Nije stvar koliko je stara nego koliko je prešla to reče jedan u selu kad se ozenio a žena mladja 15god od njega

Da ja planiram vući neku taljigu labudicu, da će on raditi kod mene uzeo bih sigurno, a ovako svaki mesec 100e samo za registraciju?? Ujutru ustaneš, kafa 2 pakle cigara i 3e za registracijumnogo mi!!
Godišnje 25000 km po 4l više na 100km od prosečnog auta to je 1000l nafte razlika+750 razlike za registraciju+ odrzavanje sigurno skuplje 250e godišnje
To je 2000e svake godine?????
Mnogo mi je to ako te novce svake god dodam na pasata to je za 5 god dobar auto star 2_3god 12000e moš birat lep auto!!!!!
Idem se još malo vozati pa ga vraćam sutra
A te šeme uzmi prodaj pa otplaćuj, pa ti privrednici jedva čekaju da ti zajme keš, onda te drže u šaci i njakaju ko majmuna dok god si dužan
Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Poslednja izmena:
Паметно размишљаш тај једино да таљига нешто не да буде паразит ,а иначе за шепурење остави га његовом газди њему нек служи за чега га је и купио
 
Poslednja izmena:
Luka razmisli i probaj ga na teretno, tako registrovanog ces ga lako i prodati...
Nadjoh Tejovica na fb sad idem dignit mecu na dizalicu pa da vidimo koji deo se klima...
 
Да ли сад уопште може да се региструје половно возило које је било путничко на теретно?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Да ли сад уопште може да се региструје половно возило које је било путничко на теретно?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Moraš raditi atest, npr moj fiat je bio MARENGO COMBI!!
Ili 630kg ili 5 putnika
2016 sam morao raditi atest na putnički oko 350_400e me izašlo
Vratio sam jutros djipa
Jbg sinoć subota veče valjalo je neki zločin počiniti sa njim
Ps (tesan je za parenje)


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Nisi ti guzvo u golfu 2, da vidis sta je tesno

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Potrebna pomoć. Šta je bolji izbor?
Peugeot Partner 2004. 2.0hdi 90ks 140000km Poznat auto od prvog dana kako je uvezen, u odličnom stanju, prava kilometraza, 2 seta guma sa skoro novim gumama. Cena je 2500e. Ili
VW Touran 2004. 1.9tdi 105ks 200000km skroz nepoznat, iz uvoza. Cena 3000e.
Pežo nas privlači iz razloga što znamo kakav je, ali opet na VW sam ubeđen da ćemo puno manje izgubiti kad se bude prodavao. Koji je izdržljiviji, često će se sve i svašta tovariti u njih?

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Prijatelj ima tourana 2006 god.
Vozi svasta sa njim,sto bi se reklo tovari na njega ko na magarca,stvarno izdrzljiv auto,i svidja mi se sto ima raznih kaseta svuda. Njegov je 7 sedista,kad mu treba za teret,cas posla izvadi sedista,multifunkcionalan auto. Ja sam imao renoa lagunu,dva klija i pezoa i ni sa jednim se nisam navozao kao covek,vecito neki vrag,mozda nisam imao srece,ali ja Francuska vozila ne volim ni da vidim.
 
2.0 hdi motori su perfektni, pokazali su se kao veoma izdrzljivi i pouzdani, tako da sa te strane nemas brige. Prava raga od motora. Mada svih Pezoa tih godina je malo osetljiviji trap, tj ta torzija nazad koja hoce da ode, i ako ode, to se sredi za 150e, i onda si miran. Posto kazes da je to prava km i da znas istoriju auta, onda nemas brige za torziju uopste. Touran je po izgledu moderniji auto, kako spolja tako i unutra, 1.9 tdi sa 105 ks su takodje pouzdani i dobri motori, Touran ima plivajuci zamajac, za razliku od Pezoa. Ako je sve u redu sa njim, i ako je u dobrom stanju, 3000e je dosta dobra cena za taj auto.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Trenutno se vodi dobra borba. Ja sam za Tourana, nekako mi mnogo više uliva poverenja od Partnera. Konkretno ovaj deluje skroz dobro, ali tek se kasnije pokaže pravo stanje. Mada otprilike glavne stvari se odmah vide.
O Pezou opet znamo sve od trenutka uvoza sa 95000km, a imaju i svi papiri od pre uvoza. Nekako mi deluje dosta nežniji od VW.
Do sada su sva vozila bila iz Nemačke, francuza nismo nikad imali pa onda baš slabo znam o njima. Sem da im je taj njihov 2.0 hdi nepoderiv.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Touran!!!
To je caddy samo šminkan
Imao sam sluzbeni caddy 2,0sdi prešao 500 000 bez ozbiljnog kvara
A TDI je dokazan motor, cena jedva da mu pada
Moj glas touran

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Imam ja Partnera 1,6hdi,2011-o godište,kupio ga 2015-e,od firme gde radim,imao tada 65000km,sada ima 150000km,nikakvih problema samo redovan servis.
 
Trenutno se vodi dobra borba. Ja sam za Tourana, nekako mi mnogo više uliva poverenja od Partnera. Konkretno ovaj deluje skroz dobro, ali tek se kasnije pokaže pravo stanje. Mada otprilike glavne stvari se odmah vide.
O Pezou opet znamo sve od trenutka uvoza sa 95000km, a imaju i svi papiri od pre uvoza. Nekako mi deluje dosta nežniji od VW.
Do sada su sva vozila bila iz Nemačke, francuza nismo nikad imali pa onda baš slabo znam o njima. Sem da im je taj njihov 2.0 hdi nepoderiv.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
Koliko ja znam tdi je "neizderiv".
Taj hdi i jtd su malo vise izvikani, ne kazem da su losi!!

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Pa generalno motora se ne plašim nijednog. Više me zanima trap, vešanje i ostale stvari zbog ovih naših puteva i tereta.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh