AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
3.475
Mladji malo 2_3god
Nije stvar koliko je stara nego koliko je prešla to reče jedan u selu kad se ozenio a žena mladja 15god od njega

Da ja planiram vući neku taljigu labudicu, da će on raditi kod mene uzeo bih sigurno, a ovako svaki mesec 100e samo za registraciju?? Ujutru ustaneš, kafa 2 pakle cigara i 3e za registracijumnogo mi!!
Godišnje 25000 km po 4l više na 100km od prosečnog auta to je 1000l nafte razlika+750 razlike za registraciju+ odrzavanje sigurno skuplje 250e godišnje
To je 2000e svake godine?????
Mnogo mi je to ako te novce svake god dodam na pasata to je za 5 god dobar auto star 2_3god 12000e moš birat lep auto!!!!!
Idem se još malo vozati pa ga vraćam sutra
A te šeme uzmi prodaj pa otplaćuj, pa ti privrednici jedva čekaju da ti zajme keš, onda te drže u šaci i njakaju ko majmuna dok god si dužan
Prodao sam 'levator, šaljem spiralom

Poslednja izmena:

ratatatui

Član
Učlanjen(a)
30 Mar 2018
Poruka
1.607
Паметно размишљаш тај једино да таљига нешто не да буде паразит ,а иначе за шепурење остави га његовом газди њему нек служи за чега га је и купио

Poslednja izmena:

diesel d-60

Član
Učlanjen(a)
25 Feb 2012
Poruka
2.024
Luka razmisli i probaj ga na teretno, tako registrovanog ces ga lako i prodati...
Nadjoh Tejovica na fb sad idem dignit mecu na dizalicu pa da vidimo koji deo se klima...

Sapatnik

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Apr 2018
Poruka
278
Да ли сад уопште може да се региструје половно возило које је било путничко на теретно?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
3.475
Да ли сад уопште може да се региструје половно возило које је било путничко на теретно?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Moraš raditi atest, npr moj fiat je bio MARENGO COMBI!!
Ili 630kg ili 5 putnika
2016 sam morao raditi atest na putnički oko 350_400e me izašlo
Vratio sam jutros djipa
Jbg sinoć subota veče valjalo je neki zločin počiniti sa njim
Ps (tesan je za parenje)

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.084