AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Za te alatke ladno možeš da dobiješ kaznu od policije.
Nije ništa protiv zakona. To su stvari koje su potrebne za ne daj bože da imaš pri ruci ako ti zatreba, baterijska lampa metalna velika, nožić, šrafciger i tako neke stvari mogu da ti zatrebaju kad se najmanje nadaš. Nije im namena za napad ili odbranu.
 
Prve tri stavke nisu baš bezopasne, u pravom momentu mogu biti vrlo opasne. Problem je u mestu gde se nalaze a ne u svrsi tih alata. Ako su u gepeku imaju drugačiji način gledanja na njih ako su u vratima onda je druga priča.
 
Ne bi trebalo ali je bila fatalna. Čovek je stigao do raskrsnice, uredno uključio (ž)migavac i skrenuo ali džipadžija je konačno ugrabio priliku da oduva kolonu ali je oduvao fiat brava tako da je vozač odmah poginuo a trudna supruga nakon nekoliko dana. Pre toga su malu decu ostavili u školi..... Strašna tragedija... Svaki put kada prođem pored depoa SUP- a i vidim auto, naježim se.
Ne znam da li je ovaj iz fiata pogledao u retrovizor da vidi da li je neko već započeo preticanje ali, realno..... Kad je taj sa džipom počeo preticati i koliko je pičio kad je ušao do pola fiata? Bar 15 njih je preticao jer su svi bili jedno drugom na gepeku. A kad tako iz daleka započne preticanje lako se može desiti da ga ne vidiš u retrovizoru.
Inače i ja sam napravio takvu glupost jednom, preticao sam tri četiri auta koja se "vuku" ali sreća pa sam video na vreme da prvi skreće levo. Još ja njemu sviram! Eeej! Al to je ono mladost ludost. Kasnije sam shvatio da sam ipak ja zglajzo.....
Bio ovdje nesto slicno , preticao kolonu , ali ovaj sto je trebao da skrene lijevo ga je primjetio i poceo kociti i samo malo skrenu a ovaj se odbio od njega i skrenuo na neki parking od trgovackog centra i pokupio 2 zene pesakinje i ubio ih na mjestu , ovaj sto je sketao lijevo dao pokazivac i dobio mandatnu kaznu ali ovaj sto je preticao kolonu mislim da je dobio nekoliko godina da razmislja o preticanju , em ako je imao alkohola osigarenje ce isplatiti stetu za smrtne slucajeve a njega ce posle odrati na sudovima ako ima neku imovinu, ako nema nece je vise ni imati.
 
За брису којој је сечиво око 9 цм другар остао без ловачког оружја и чека пресуду.
 
За брису којој је сечиво око 9 цм другар остао без ловачког оружја и чека пресуду.
Brale imam onaj švajcarski nožić sa 15 funkcija, zatrebaju makazice, zatreba čačkalica kad se jede pljeskavica, ženi zatreba pinceta da popravi obrve itd itd
 
Zaustave mene jednu noc oko ponoci saobracajci i samo me proslede kolegi koji se predstavi da je iz kriminalisticke policije i pita da li koristim neke nedozvoljene supstance i da li imam nesto u kolima sto ne bi smeo da imam. Ja ko iz puske reko ne, ne koristim i nemam nista, mozete da proverite ako hocete.
Pusti me on i onda se setim imam u kaseti neki preklopni noz, secivo mu 10-12cm. Posto je meni to radno vozilo i noz mi je radan, ali da li bi mogo da se opravdam pitanje je.
 
Ja bio u srednjoj traci, ispred mene bio neki kamion i lik iz zaustavne ladno BLICA kamionu da mu se skloni jer je kamion delimicno hvatao zaustavnu, ne moze da prodje pored njega.
Posle je naisla hitna pomoc i naravno ne moze da prodje, isli izmedju srednje i leve trake,
To se zove Koridor zivota ili Pravilo zlatne sredine, kamion je sirok pa mora da hvata zaustavnu traku kako bi ostavio dovoljno mesta vozilima hitnih sluzbi da prodju. Ideja je da vozila iz leve trake odu skroz levo, vozila iz srednje trake da se pomere u desno kako bi napravili dovoljno mesta za prolazak kroz sredinu izmedju dve trake.
Овде свако скретање са
асфалта = дрво или на кров...
Онда и не вреди пуно коњића испод хаубе. Са друге стране камиони возе колико може да развије тако да и нема гужве.
Jel ovo neki chevrolet?
 
Nazad
Vrh