AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Mora da je audi sporo isao,nema on snagu da leti putem.Taj opel je vec druga prica,zver ispod haube,taj ispod 120 nije sigurno vozio.
 
Ко је победио.
Мене јуче један бмв претиче, возио сам 30 па му је било споро испред школе са све новим лежећим полицајцима. Како је лепо скакутао .
 
Trkao si se?Ponese čoveka trenutak a dovoljno je par sekundi nepažnje da dođe do nezgode.
Ne, obilazio sam kolonu u kojoj je bilo oko 6-7 auta, medjutim oni su vozili oko 50km/h gdje je na toj dionici dozvoljeno 60 i 80km/h. Pratio sam ih par kilometara i nešto se malo iznervirao što su tako sporo vozili, izbacio sam se blago u drugu traku samo da vidim da li ima nekog iz suprotnog smjera, nikoga nije bilo i ja sam stisnuo po gasu i kada sam već trebao da prođem ovog sivog opela koji je bio prvi u toj koloni odjednom je naišlo auto iz suprotnog smjera , i ja šta ću, da ne udarim direkt u toga, smotam u desnu stranu gdje udaram u zadnji desni dio opela i odguram ga još gdje se on okrenuo na cesti udario u branik pored ceste i otpadne mu točak a ja sam otišao u kanal pored puta, doduše najebao je i ovaj što je išao iz suprotnog smjera,i on je valjda dohvatio opela kako kažu
 
Uvek me užasavala činjenica da svako ko nepromišljeno pretiče uvek gura desno i onesposobljava druge u saobraćaju, cak i po cenu tudjeg života. Kada juriš i veliki si mudrac, da ne kažem nešto drugo, onda skreni levo sa puta, pa sjebi samo sebe.
 
Ja koliko puta sam pisao da ti sto misle da sporom voznjom su sigurni ,su sve samo ne to.Ugrozavaju i sebe i druge u saobracaju,ja prezirem bilo kakve kolone,preticem to kad god mogu ne interesuje me nista,preticao sam i policiju kolko puta koji namerno smanje brzinu na 80 pa prave kolonu,a iza se svi user... i dok neko prvi ne pretice oni bi tu ostali dok cika policajcu ne dosadi i stisne gas.
@Borisllav360 Ti si jedinu gresku napravio sto si prebrzo preticao,nebitno koliko njih ima u koloni,pretices onoliko koliko je sigurno,oni moraju da drze rastojanje jedno od drugih kad su vec nesposobni da preticu ili kad imaju svo vreme sveta pa mogu da se vuku po putu do ponoci do kuce ...Znaci pretices jedan,dva auta,zatim im jeb.,. mater legnes na sirenu i on mora da napravi mesta da se ubacis u traku ,inace meni je malo falilo koliko puta da ga udarim autom i izbacim ga sa trake,takvi me najvise nerviraju kad ne drze rastojanje od drugog auta da moze onaj ko hoce da pretice da se sigurno ubaci nazad u traku ako neki auto ide njemu u susret,izbegavanje makazica.
Gomila ljudi blage veze nema sa voznjom,auto skole su beskorisne,nauce te da krenes na zeleno i stanes na crveno,po koji saobracajni znak i to je to,a ima toliko toga jos da se uci ....bitno da uzmu pare,koliko ima samo cigana polozeno a ne zna ni da cita kako treba.
 
Jbg leteo tako kolega ozbiljno u jarak. Čovek obilazio, nešto se zagledao dole, i onda kada nije bilo kud guraj desno pa kako bude. Ninkriv ni dužan.
Eto samo iznosim svoje misli. Najčešće strpljivo vozim po propisima, pa mi je krivo kada se nastrada zbog nekog ko brže vozi iz bilonkog razloga. Pogotovu od kada deca voze i mogu samostalno da idu autom.
 
Ja koliko puta sam pisao da ti sto misle da sporom voznjom su sigurni ,su sve samo ne to.Ugrozavaju i sebe i druge u saobracaju,ja prezirem bilo kakve kolone,preticem to kad god mogu ne interesuje me nista
Au Arkadije.... Ne interesuje te? Jesi siguran u ovo što pišeš?
Kolona se ne pretiče! Da li bi mogao pogledati dva deteta od 10-12 godina i reći im da si ti taj koji im je ubio roditelje?
Aco, bežao jedan iz sela levo al ga auto ipak udario pa mu poginuo suvozač.
 
Sto posto siguran,posto danas svaka budala pravi kolonu ,to ako se postuje do grada bih putovao cesto pola dana umesto pola sata.Nekad pre nije bilo ni blizu kamiona koliko ih ima danas,pa jos losiji putevi,mnogi se vuku 60 na sat,pa na to dodamo ove u autu koji se nabiju kamionu u dup... i nebitno i kad ima 2 km cistog pravog puta ispred ,ni ne pokusavaju da preticu ,al bih voleo znati sta je takvima u glavi ...i onda polako jedan,dva,tri,pet,deset automobila se navuce i klati po putu 60-70 na sat.Braso pa ko normalan moze da vozi u takvoj situaciji iza njih ??.Kolonu svejedno retko kad pretices,kao sto sam napisao,moraju drzati rastojanje kad vec nisu sposobni da preticu,pretices par automobila najvise odjednom,tj onoliko koliko ocenis da je sigurno.
 
Nazad
Vrh