AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Teško da je do toga.

Hoće kad se skine katalizator da u određenom režimu izbaci check i kad ga prikačiš da ne izbaci ništa a ugasi lampicu.Onda ako je lambda loša hoće isto tako da dobije loše vrednosti pa izbaci, ali se sam koriguje pa nema greške samo ostane lampica.A hoće i zbog vlage da na trenutak neki senzor da loš signal pa opet izbaci, a nema greške nikakve.

Teško je uloviti šta je tačno, ako normalno radi, jedino da se zakači pa da se prati u vožnji kakve parametre daje,a parametara ima dosta :D
 
Gde pronaci kleme za akumulator za hyundai tucson 2005 god? Sve sam zvao ovlascene nema niko, ta plus klema je kao neko zvono sto se natakne na stubic akumulatora, pa u produžetku ima neki sraf sto dolaze kablovi
 
Stavi običnu, ništa specijalno nema u toj klemi, samo drugačiji sistem stezanja.Ako misliš na onu što ima maticu na vrhu, pa hvata stubić pipcima.
 
Odlicno, ajde molim te ako ti nije problem vidi za broj da se raspitam i ako se dogovorim sa ovim da oteramo tamo auto na proveru.
 
Planiram da pojačam svjetla na pasatu. Kad je mokar asfalt slabo se vidi i linija na cesti. Sjenila, na oko, dobro izgledaju.
Dali je neko ugrađivao ovakve sijalice?
Propisi kažu da nisu za javne puteve ali me više interesuje dali smetaju drugim vozačima. Nebi da pravim problem drugima u saobraćaju.


 
Neće smetati, ali će se više sijalica grejati i samim tim moguće da ošteti ogledalo ili plastiku fara.
Što se tiče plave boje svetla po kiši, jako loše se vidi sa hladnijim bojama svetla po kiši.
Računaj da te sijalice sa pojačanom jačinom svetlosti i kraće traju. Ja sam ubacio za probu Mtech h1 i izdržale su godinu dana, ali nemam dnevna svetla na Pug407.
Imaš Osram nightbreaker ako bi da pojačaš jačinu svetla, one su najpoznatije.
 
Poslednja izmena:
Данашња поподневна забава...
97215f84635a9b5bb2d537cd7e9e30c5.jpg
23c873f60b359bb0c9119cf171219fe5.jpg
 
Planiram da pojačam svjetla na pasatu. Kad je mokar asfalt slabo se vidi i linija na cesti. Sjenila, na oko, dobro izgledaju.
Dali je neko ugrađivao ovakve sijalice?
Propisi kažu da nisu za javne puteve ali me više interesuje dali smetaju drugim vozačima. Nebi da pravim problem drugima u saobraćaju.


Probaj ove https://www.temu.com/goods.html?_bg..._1726770548566_mufh168bps&refer_page_sn=10045
ili neki drugi led manje se greju od halogen sijalice.
Ja ih sad montirao videćemo dokle će da rade, predhodne led sijalice radili više od godinu dana a osram halogenke radili samo godinu.
 
6500 k se isto lose vide na mokrom asfaltu. Bolje 4300 ili 5000.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Наставља се лов на гремлина у југу ње , светли лампица од алтернатора. Скинем, на пробни сто испаде да препуњава. Крене са 14.6 и оде.... Како светли лампица да не пуни довољно а по инструментима гура и преко 16-17 волти.
 
Nazad
Vrh