AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Evo ga Audi A6 2.5 TDI V6 180ks zvani šećeraš...
Za ova 3 mjeseca kako je kod mene, repariran je boš pumpa i dizne i zamjenjeno ulje u mjenjaču. Inače jako sam zadovoljan autom kako ide, jeste da malo više uzme goriva ali nema veze, zato ide jako dobro u odnosu na Passata 5 1.9 tdi 81kw koji je bio kao vezan za drvo
Uradiš veliki servis, registraciju i sipaš pun rezervoar goriva i prešao si vrednost vozila.
 
Ja registrovao u sredu VW Polo 1.2tdi 75hp 2011 godiste 26200din.. prosle godine kad sam ga kupio bila reg sa novom saobracajnom i tablicama 28800din.. kazu mi ovi tri puta podizali cene registracije nisuu ljudi normalni vise

Послато са 23090RA98G помоћу Тапатока
 
Je*ava Matic...
Od kad je presao na Audi izgleda ne postoji bolji auto

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Готово је,заразио се. :haha: :haha: :haha: Власници аудија су као зависници,после нема бољег аута нити машине,фелги мењача,све је на аудију најбоље макар за длаку. :) Претежно за такве сматрају власнике бмв,али бар по мом искуству власници аудија су ту најгори. Иначе по мени ауто које је прецењено,причам о новијим генерацијама. Квалитет постоји,али цена одржавања и набавке су прецењени. Плус познајем човека коме је на одмору у ЦГ пукао ланац на Q5 са 20 000 пређених. Тако да има свега.
 
Отприлике те генерације које си возио и возиш су задње што је и ваљало. Ја сам ауди а6 2022год враћао у салон тј слат је у гаражу да му мењају врата,дувао ветар кроз њега као кроз Тамића. Фабрички била крива. Сервис мењача и мали сервис преко 1000е.

Да ме не разумеш погрешно,за све остале сматрам такође да су лоши,небитно која марка,једноставно направљени су да се покваре у том неком периоду од пар година старости или 150 000км цирка. И то је то. Љуте ме цене делова,аута нису скупа колико су делови скупи.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh