AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Ako moze pomoc prijatelja.. u potrazi sam za plasticnim rubom blatobrana za Rav4 2004 god.
Ako neko zna gde bih ga mogao pronaci bio bih zahvalan.

image hosting
 
Ovaj donji dio , ako ti moze pomoci je kataloski broj 5211242050C0.
Nekad sam nekome porucivao pa ostao u bazi. Sad mi je rok isporuke bas dug i nesiguran ,iz UK dolazi . Pokusaj po tom broju negdje traziti ,ili da ti neko donese izEU.
Novi moras jos i farbati
 
Vidi neko ako radi sa intercars. Ovde skoro svi rade i sa njima jer po 3 puta dnevno dostavljaju delove iz Jagodine. Ja imam samo njihov nalog na telefonu pa sam mogao da vidim cene i vreme isporuke.
5275bb06a2c04cbf7a78594a825b16b9.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Опет!!! Не знам зашто овако брзо пропадају црева од горива. Узео сам квалитетно, издржи мало више од пола године.
8f1a45dd8c976c3a2e8c8adcea908e94.jpg
 
Сад гледао, пољски произвођач. Може се користити и за плинску инсталацију. Увек на улазу магистрале пропусти.
 
Tako sam zamjenio crijevo na kosilici i nakon pola godine raspalo se, pa sam morao naći silikonsko providno koje traje evo 5 godina bez problema. Izgleda da ta crijeva što se prodaju na metar nisu pravljena za goriva i ulja ne trpe ni visoke temperature ispod haube ili na sunčevoj svjetlosti. I sve to u kombinaciji sa visokim pritiscima koje stvara pumpa goriva mora popustiti.
 
Nazad
Vrh