AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Jel ga teras jos :)

Ne, pojeo ga je Đolex. Ipak su mu godine bile.
Benzinac je zaboravio sam koliko cm³, znam da ide kao puscano zrno.
Sluzi samo za izlete praznikom i nedeljom...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

Imali smo oko 2000te petaka kao što je bio u Audijima. Jeste ubrzavao ludo i išao i 200 bez problema.
U periodu od 20 godina mislim da smo imali 7 različitih pasata B2 sa svim kombinacijama motora. Bio nekad auto...
 
Milenko kakva pumpa vode i alternator na tom autu nista se ne menja preventivno... cesto duze sluze fabricki delovi nego zamenski!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pa više iz razloga što jeste da nije puno prešao al ipak mu je 34 godine, pa da me ne iznenadi nešto na putu, hoću na zimovanje da idem sa njim..
 
Ja se secam naseg golfa 2 (svi ga vozali), cudo od auta. Kako nam je receno, bile su mu stavljene opruge od golfa 3 i bio je visok kao dzip. Presao je vagasa i vagasa, a sta je gnojiva i semena preneo....... Bio bele boje i imao nalepnicu boston, nikad nisam shvatio sta je znacila.
 
I moja dvojka je 87, a od 2001 je akamo. Steta sto je petocifreni sat pa ne znam koliko je presla, ali secam se jedne god 32500 km izmedju dva tehnicka.
 
Mislim da je na svim dvojkama sestocifren sat?


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Moj drug je imao TAS GII i na njemu je sat bio petocifren. Nije imao desni retrovizor, dzepove na vratima, centralnu konzolu sa upaljacem, pojaseve pozadi. Bukvalno ogoljen auto da bi bio sto jeftiniji.

Ja se secam naseg golfa 2 (svi ga vozali), cudo od auta. Kako nam je receno, bile su mu stavljene opruge od golfa 3 i bio je visok kao dzip. Presao je vagasa i vagasa, a sta je gnojiva i semena preneo....... Bio bele boje i imao nalepnicu boston, nikad nisam shvatio sta je znacila.
Ja sam imao BOSTON, ali siv metalik. Nisam znao da je fabricki imalo i drugih boja. Uglavnom ti je taj BOSTON nesto kao poseban model koji ima tacno odredjenu opremu.
 
Mi smo ga u toj boji kupili, ako ukucas na netu golf 2 boston izace ti i druge boje. Sad se bas secam kako su i neki drugi golfovi imali takve nazive na zadnjem delu auta.
 
Moj drug je imao TAS GII i na njemu je sat bio petocifren. Nije imao desni retrovizor, dzepove na vratima, centralnu konzolu sa upaljacem, pojaseve pozadi. Bukvalno ogoljen auto da bi bio sto jeftiniji.


Ja sam imao BOSTON, ali siv metalik. Nisam znao da je fabricki imalo i drugih boja. Uglavnom ti je taj BOSTON nesto kao poseban model koji ima tacno odredjenu opremu.
Od svega toga moj nije imao centralnu konzolu, ubacio sam je kada sam ga kupio. I na desnom satu nema nista, samo gorivo i temperaturu. Na glavi motora pise mexico :D
 
Tast ima Opel Astru H 2009 godiste 1,4 benzinac, on je prvi vlasnik, ima problem sa cim modulom. Za sad pobrljavi kontrolna tabla, radio sam pojaca, smani ton, sirena ne radi. Majstor mu je rekao da moze da se desi da ne prepozna vise kod sa kljuca, da li je to tacno? Jel imao jos neko takvih problema, kako ste ih resili itd. Svako misljenje dobro doslo. Hvala vam unapred.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima, treba mi savet u vezi isparivača na sekvent TNG uređaju. Hoću da ga rasklopim i očistim jer u zadnje vreme auto trokira i ponekad se ugasi pri prebacivanju na plin i malo je povećao potrošnju na plinu. Da li je potrebno nekakvo štelovanje isparivača posle rasklapanja i čišćenja.
 
Pozdrav svima, treba mi savet u vezi isparivača na sekvent TNG uređaju. Hoću da ga rasklopim i očistim jer u zadnje vreme auto trokira i ponekad se ugasi pri prebacivanju na plin i malo je povećao potrošnju na plinu. Da li je potrebno nekakvo štelovanje isparivača posle rasklapanja i čišćenja.
Nista, kupi set za zamenu membrana i gumica i mozes sam da ga rasklopis i zamenis, samo sto se cesto desava da polse toga hoce malo da curi antifriz na isparivacu jer ne legnu gumice lepo, ali ne uvek
 
Izbetoniran prtljaznik da bolje ide zimi. Moj komsija je imao miniku 200 D i to je bilo izvareno i ojacano da je to cudo jedno. Nije ga registrovao par godina, motor mu vec bio gotov i ladno ga proda nekom beogradjaninu za 500 evra. Za koliko li je otiso ovaj sa snimka?
 
Nazad
Vrh