AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Na 1.6 16 v benzin motoru mi se povećao nivo ulja u motoru koje mi izgleda razredjeno. Pri tom auto loše radi, kao na dva klipa, izbacuje beli dim, na auspuh kao da benzin izbacuje. Sumnjam na dizne. Da li još nešto može biti problem?
 
Kiraj, bar si ti vičan tim stvarima, nemo se nerviraš.:osmeh:
Ako ti je za utehu, meni ne radi podizač vozačkih vrata, čekam da prođe vrućina, pa ću jedno popodne polako kao i ti..
Neki dan se sretnem sa jednim poznanikom koji vozi onaj reno megan. Od troje vrata koje ima, rade mu samo vozačka.:haha:
 
Ja sam danas naručio zadnji podizač stakla koji je ciknuo pre par godina jer se bliži tehnički.Pre neko veče žena opaučila jazavca na putu i ode maglenka u večna lovišta, poručuj i nju a samo što sam je namestio da radi pre neki dan, bili dikili kontakti pa gubila masu.
 
Posto pominjete tehnicki kod mene na punticu sija lapica od vazdunog/crvena/posto je riknulo sve jos u poplavi da li moze nekako da se ugasi posto sigurno necu menjati sve vazdusne sa kompom.
 
Da li je i nedostatak znaka Fiat problem na tehnickom. Odavno su mi skinuli tu pločicu sa gepeka Una. Treba uraditi tehnički, a kanda nije lako kupiti taj znak.
 
Da li je i nedostatak znaka Fiat problem na tehnickom. Odavno su mi skinuli tu pločicu sa gepeka Una. Treba uraditi tehnički, a kanda nije lako kupiti taj znak.
Nije problem nedostatak znaka, vode za pranje prednje i zadnje šoferšajbne, pa čak i zadnji brisači ne mora da radi ako vas neko zbog toga vraća pitajte jesu li dobili dopis od Arsova? Čak može i krovni kofer biti na autu ali prazan jer se on ne računa kao teret.
 
Nije problem nedostatak znaka, vode za pranje prednje i zadnje šoferšajbne, pa čak i zadnji brisači ne mora da radi ako vas neko zbog toga vraća pitajte jesu li dobili dopis od Arsova? Čak može i krovni kofer biti na autu ali prazan jer se on ne računa kao teret.
Mog tasta vratili pre neki dan jer mu nije radio zadnji brisac.
 
Не сме да се види на техничком где идем. Спрејом зафарбају рубове. Ако је пукао браник прекрије се изолирком и зафарба.
 
Korozija koja je napravila rupu neće proći pa taman mi pretili i Predsednik om i Premijerkom. I odakle vam ideja da pretite a auto ima korozije?
 
Nazad
Vrh