AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Scudo je veći od Dobla,ako gledaš Scudo izbegavaj onaj od 90ks,preslaba konjaža za tu karoseriju,troši ko tenk i moraš visoko da ga zavrtiš da bi koliko toliko bio povozan.
 
Gledam Scudo jeste veci ali je i matoriji. Ipak cemo na Doblo Maxi 1.3 90ks? Vecinu cu ja voziti sam, u retkim slucajevima ce vuci 500-600kg jabuka. Verujem da to moze, jer kad je Astra mogla 400kg sa 1.4 bezninom valjda ce i ovaj moci.
 
Moze li neko da mi mi kaze sta je potrebno kad kupujem vozilo koje se vodi na firmu da ga registrujem na svoje ime? Jel se tu pravi standardni ugovor ili kako ide?
 
Treba mi veci auto od Astre a da moze da vozi i porodicu i jabuke. Izbor je Fiat Doblo ili Opel Combo. Gledam 4-7g star auto. Astru bi prodao i dodao para pa uzeo od ova dva jedan. Da li neko ima iskustva sa ovim autima i kako su se pokazali?
То једино ако хоћеш шећер да добијеш поготово фиата,па поготово добло.Крш неопеван,кад кренеш од електрике,брава,мотора трапа.Два пута радовање.Гледај Кедија макси, са 2.0 мотором,остало је све 0,сваки има неки проблем који те убије у појам после,свака марка.
 
Gledam Scudo jeste veci ali je i matoriji. Ipak cemo na Doblo Maxi 1.3 90ks? Vecinu cu ja voziti sam, u retkim slucajevima ce vuci 500-600kg jabuka. Verujem da to moze, jer kad je Astra mogla 400kg sa 1.4 bezninom valjda ce i ovaj moci.
Ja imam fiat doblo 2004. godiste, putnicka verzija i odlican je. Zadnju klupu mozes da oboris celu ili iz segmenata. Vozio sam 500 kg voca sa njim uz planinu Rudnik bez ikakvih problema. Motor mi je 1.6 benzinac sa ugradjenim plinom, 103 ks. Za svaku preporuku.
 
То једино ако хоћеш шећер да добијеш поготово фиата,па поготово добло.Крш неопеван,кад кренеш од електрике,брава,мотора трапа.Два пута радовање.Гледај Кедија макси, са 2.0 мотором,остало је све 0,сваки има неки проблем који те убије у појам после,свака марка.
Kedi je dosta skuplji. Rekao bi 1.5-1.8x isto godiste kao Doblo. Sestra u zet imaju Doblo Maxi 2018 kupljem nov. Nema nikakvih problema a gaze 40.000km godisnje. Ja ipak gledam sa placeva i uvoza jer mi je 20.000e koliko su oni platili previse za moje potrebe.
 
Ја кога год знам има лоша искуства са Доблом,додуше све дизели,ал то је само мотор,а и остало се све квари.https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=321532404&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&grossPrice=true&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=8800&makeModelVariant1.modelId=18&maxPrice=10000&minFirstRegistrationDate=2015-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&searchId=3210cad0-9ab9-d975-c2ed-cf9c59b40878
Ево ти орентација колико би платио преко.А то што је кеди скупљи то само по себи говори нешто.
 
Svaki Reno kad udje u neku kilometrazu je za secer. Ti iz uvoza su svi 180.000km bez obzira na godiste. Zato sam Reno otpisao. Naginjem Fiatu jer definitivno taj 1.3 i 1.6dizel su se dobro pokazali.
 
Nazad
Vrh