AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Ja bih zabranio ovakve fotografije sa limuzinama biće da nam još smanje subvencije ili da nam uvedu da platimo extra profit.
 
Poslednja izmena:
Baća tako je, gospodar prstenova u srcu.Taman sam se odlučio za pazar i iskrsne mi jedna nekretnina koju nisam hteo da ispustim pa će gospodar čekati jesen po svoj prilici.
 
Moram se ubaciti jer prošle god čujem da je jedan moj školski doveo neku ženu i za godinu dana pojela traktor.
Ostao sam zatečen tom formulacijom pa su objesnili. Prodao čovjek traktor i kad su to potrošili ona otišla.
 
Ja bih zabranio ovakve fotografije sa limuzinama biće da nam još smanje subvencije ili da nam uvedu da platimo extra profit.
Sva ta kola zajedno koštaju manje od dačije duster recimo.. E sad neko voli nov, pouzdan itd itd... Ja volim stara kola.. Nov auto je samo gomila gvožđa, onog trenutka kad krene da se kvari, da ima mane i nedostatke e onda počne da poprima ljudske osobine, da ima svoj karakter, da ima dušu, i to ga razlikuje od miliona drugih proizveden ih, i tad počinjem da ga volim...
Imam svoj san, a to je da imam 10+ automobila u svom dvorištu, i to mahom mercedes, i to sve stariji, old skul.. E sad kako vreme prolazi, oni dobijaju na ceni, i daleko je lakše kupiti nov auto, ali želja je želja, e sad realnost kako bude..
 
U svetu automobilizma najviše cenim džej leno-a(američki talk show voditelj).. Ima verovatno najveću i najcenjeniju kolekciju automobila.. I kad su ga pitali o isplatovosti on je odgovorio da je veran svojoj ženi, i da je ne vara, i zato ima para za sva ta kola.. U suprotnom bi brdo para potrošio na luksuznu švalerku a onda bi zbog nje dobio razvod i ostao bez bar polovine od strane žene, drugu polovinu uzela bi švalerka, i on bi ostao na ulici...
 
@sremac

Istog sam mišljenja, starija auta su i meni privlačnija. Jednostavno mi je draži način na koji su zamišljena i napravljena jer tu vidim inženjerski rad sa ciljem da auto traje dok je kod modernih auta obrnuto - inženjeri rade na tome da se autu ograniči trajanje. Tu je i dizajn naravno, neka stara auta su jednostavno za mene etalon ljepote. Medju limuzinama to je BMW e39 koji je ljepši od bilo kojeg modernog BMW-a. Golf 4 mi je daleko najljepši Golf. Prvi Dodge Viper medju supersporskim autima. Nissan Skyline medju sportašima itd. NOva auta su sva ista i spolja i unutra, svi prate iste trendove, iste linije i stilove. Unutra takodje sve isto, samo dugmići i LCD displeji, sve šareno i blješti.
 
Troše žene strašno, kao JD od 460 ks, a vuče špediter sa dva džaka ureje.
Koliko Sremac tebi onda rodi kukuruz i soja po ha, kad ovoliko daješ za registracije, održavanja, gorivo...
Ti da seješ DKC na 10 cm, pa bi bolo malo. Zato naš Radoslav seje na 15 i nema toliko automobila. ;)
 
Nazad
Vrh